محوطه سازی در سبک معاصر

محوطه سازی در دکوراسیون معاصر (قسمت اول)

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اصولاً از نظر مشتریان و کارفرمایان ، محوطه سازی آخرین مرحله از طراحی دکوراسیون منزل و آپارتمان به شمار می آید و انتظار می رود پس از طراحی داخلی ساختمان ، به طراحی و محوطه سازی پرداخته شود. این اصل به این معنی است که ابتدا باید مواردی را در داخل ساختمان برای آسایش و آرامش کارفرما در نظر گرفت و سپس بر اساس درخواست های مشتری ، عملیات محوطه سازی را آغاز نمود. محوطه سازی نیز به همان اندازه دارای اهمیت است، که طراحی اتاق های نشیمن ، اتاق خواب و آشپزخانه دارای اهمیت بوده اند. محوطه سازی در دکوراسیون معاصر نیز ، از این امر مستثنا نمی باشد.

 مقالات مرتبط

محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای

محوطه سازی در دکوراسیون معاصر

برای شروع محوطه سازی در دکوراسیون معاصر ، باید ابتدا به نیازمندی های ساختمان خود نگاه کنید. مثلاً اگر شما یک پنجره بزرگ در اتاق خواب در نظر گرفته اید ، حتماً در جلوی آن پنجره عناصری از درخت و گیاه را نیز ، برای طراحی در نظر بگیرید؛ زیرا در هنگام استراحت و خواب در اتاق خواب ، نیاز به نگاه کردن به یک منظره سر سبز را دارید.

محوطه سازی در دکوراسیون معاصر

محوطه سازی در دکوراسیون معاصر

ایده های مدرن محوطه سازی در دکوراسیون معاصر

یکی از ویژگی های جالب محوطه سازی در دکوراسیون معاصر، هندسی بودن این گونه طراحی می باشد. در این گونه طراحی خطوط و فضاهای باز به همراه مجسمه سازی های بسیار ظریف ، دست به دست هم داده اند تا یک محوطه سازی عالی را برای مشتری یا کارفرما هدیه کنند.

محوطه سازی دکوراسیون معاصر

محوطه سازی دکوراسیون معاصر

یکی از چالش های محوطه سازی در دکوراسیون معاصر ، شلوغ شدن و پر بودن محوطه بیرونی ساختمان می باشد. این شلوغی ها بیشتر برای مشتریانی که دیدگاهی خلاقانه دارند، رخ می دهد؛ زیرا این گونه افراد دوست دارند هر نوع و هر جنس عنصر تزئینی در محوطه بیرونی ساختمان خود را امتحان کنند. اکثر عناصر ساده ای که جهت محوطه سازی در دکوراسیون معاصر ، مانند گلدان و مجسمه در نظر گرفته شده بودند ، به سمت گران شدن و تولید کمتر سوق داده می شوند و از این جهت اکثر کارفرمایان ، با آغوش باز به سمت استفاده از لوازم سنتی تزئیناتی محوطه سازی ، می روند.

ایده های محوطه سازی دکوراسیون معاصر

ایده های محوطه سازی دکوراسیون معاصر

محوطه سازی

یکی از مهمترین سوالات کارفرمایان در خصوص محوطه سازی در دکوراسیون معاصر ، چگونگی زیباتر شدن و استفاده بهینه تر از محوطه طراحی شده می باشد. اکثر طراحان با توجه به اقلام زیادی که در طراحی و محوطه سازی در اختیار دارند ، مواردی را برای کارفرما ارئه می دهند تا امنیت خاطری را برای او ایجاد کنند. در ادامه و در قسمت دوم ، مواردی را در خصوص انتخاب لوازم و عناصر تزئیناتی محوطه سازی در دکوراسیون معاصر ، ارائه می دهیم.

محوطه سازی به سبک معاصر

محوطه سازی به سبک معاصر

محوطه سازی

محوطه سازی

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.