محوطه سازی در سبک مدیترانه ای

محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
از آنجایی که آب و هوای منطقه مدیترانه بسیار دلپذیر می باشد، پس محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای یکی از ملزومات طراحی ساختمان ها ، به شمار می رود. در محوطه سازی باید مواردی را جهت لذت بردن از طلوع و غروب آفتاب، باغ های میوه و سبزه ها در نظر گرفت. گل هایی که برای محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای در نظر گرفته می شوند، هوا را عطر آگین کرده و انسان هایی که در محوطه مشغول استراحت کردن می باشند را شاداب می کند.

 مقالات مرتبط

رنگ در دکوراسیون مدیترانه ای

محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای

گلدان ها

یکی از ویژگی های مهم محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای ، استفاده از گلدان ها و کوزه های سفالی می باشد. از تمامی اندازه های کوچک تا بزرگ گلدان ها می توان در تزئین محوطه استفاده نمود. نکته قابل توجه این است که پایه های گلدان ها ، باید به اندازه کافی پهن تر از خود گلدان باشد تا از زمین خوردن و شکستن گلدان جلوگیری شود. باید به یاد داشته باشید که گلدان ها آب مورد نیاز گیاه را به خوبی ذخیره نمی کنند و باید به طور مداوم این میزان آب چک شود. با قرار دادن یک بشقاب شیشه ای در زیر گلدان ، اضافه آبی که از گلدان خارج می شود را جمع آوری نمایید.

محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای

محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای

کفپوش ماسه ای

با وجود خشکسالی هایی که در منطقه مدیترانه به وجود آمده است ، چمن ها جای خود را به  کفپوش های ماسه ای داده اند. از این رو محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای با استفاده از کف پوش های ماسه ای یا سنگی ، یک طراحی بسیار زیبا را در این محوطه سازی ایجاد کرده است.

محوطه سازی دکوراسیون مدیترانه ای

محوطه سازی دکوراسیون مدیترانه ای

سنگ های قیمتی

سنگ های قیمتی برای محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای جلوه ای منحصر به فرد را ایجاد می کنند. این موزاییک هایی که با سنگ ریزه ها ساخته می شوند قدمتی تاریخی داشته و این نوع موزاییک در پیاده روها ، مورد استفاده قرار می گرفته است. بیشتر از سنگ های رنگارنگ استفاده می شود و می توان به هر دو صورت صاف یا لبه دار ، این موزاییک ها را مورد استفاده قرار داد.

محوطه سازی

محوطه سازی

کاشی های مدیترانه ای

کاشی های مدیترانه ای با رنگ بندی متنوع و زیبا می توانند هم برای طراحی داخلی و هم برای محوطه سازی در دکوراسیون مدیترانه ای مورد استفاده قرار گیرند. رنگ آمیزی این کاشی ها باعث ایجاد هیجان در محوطه سازی می شود و طیف گسترده ای از اقلیم های متنوع را ایجاد می نمایند.

کاشی های مدیترانه ای

کاشی های مدیترانه ای

منبع :

www.gardenia.net

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.