پارکینگ عمومی اماکن و ساختمان ها

پارکینگ عمومی اماکن و ساختمان ها ؛ بایدها و نبایدها

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
پارکینگ عمومی ، به مکانی اطلاق می شود که دارای فضای سر بسته یا سر باز و خط کشی شده جهت پارک نمودن اتومبیل ، برنامه ریزی شده است. اکثر مردم با ورود به خیابان های شلوغ و پر تردد فقط به فکر پیدا کردن مکان مناسبی جهت پارک اتومبیل خود می باشند. حتی دیده شده که در خیلی از کشورها مردم از قرار دادن وسایل و یا افرادی در گوشه های خیابان ، مکان پارک کردن وسیله نقلیه را برای خود رزرو می کنند. ایده احداث پارکینگ عمومی ، برای رفع این مشکل برنامه ریزی شده است. پارکینگ عمومی به اندازه هزاران خودرو در مکانی نسبتاً بزرگ ، مکان هایی جهت پارک اختصاص داده است و در این مکان ها ، افراد و سیستم های امنیتی ، حافظ جان و مال مردمی که اتومبیل خود را در پارکینگ عمومی پارک نموده اند ، می باشند.

معایب پارکینگ عمومی

جدای از بحث اینکه پارکینگ عمومی مزایای زیادی دارد و می تواند مکانی امن و مناسب جهت پارک نمودن اتومبیل ها به شمار آید ، باید این نکته را در نظر گرفت که این مکان ها در ورودی و خروجی خود ، ترافیک های نسبتاً سنگینی را ایجاد می کنند و همچنین به دلیل اینکه اتومبیل های زیادی در این پارکینگ ها ، خاموش و روشن می شوند ، آلودگی هوا و آلودگی صوتی زیادی را ایجاد می کنند.

پارکینگ عمومی

پارکینگ عمومی

هم اکنون کشورهای رو به رشد آفریقایی و آسیایی که در حال پیشرفت می باشند با در نظر گرفتن مشکلاتی که در پارکینگ های کشورهای غربی وجود دارد ، مشکلات ترافیکی و آلودگی را در نظر گرفته و با توجه به رفع این مشکلات ، پارکینگ عمومی را در خیابان های خود احداث می کنند.

پارکینگ

پارکینگ

هزینه پارکینگ عمومی

مسئولین پارکینگ عمومی در قبال فضایی که برای پارک خودرو در نظر گرفته اند و مسائل امنیتی که در قبال پارک نمودن خودرو به مشتری متعهد می شوند هزینه ای را نیز به صورت ساعتی یا روزانه دریافت می کنند. در کشورهای مختلف این هزینه متفاوت است و بسته به نوع و کیفیت پارکینگ ، میزان حفظ امنیت وسایل نقلیه درون پارکینگ و غیره ، متغیر می باشد.

هزینه پارکینگ عمومی

هزینه پارکینگ عمومی

رفع معایب پارکینگ عمومی

شهرهای در حال پیشرفت باید با گسترش فضاهای پارکینگ عمومی ، نسبت به کنترل ترافیک وسایل حمل و نقل شهری اقدام نمایند و همچنین جهت رفع معایب زیست محیطی و آلودگی های صوتی می توانند تدابیری از جمله کاربرد دستگاه های هواکش صنعتی در محیط پارکینگ ، به کار ببرند. دستگاه های هواکش صنعتی با قدرت مکش بالا می توانند آلودگی های هوا را در زمان ایجاد آلودگی دفع نمایند و هوای تمیز و تازه را به درون پارکینگ تزریق نمایند.

دستگاه های هواکش صنعتی در پارکینگ

دستگاه های هواکش صنعتی در پارکینگ

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.