اتاق خواب دکوراسیون معاصر

اتاق خواب در دکوراسیون معاصر

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
اتاق خواب در دکوراسیون معاصر به صورت سرد و استریل شده طراحی می شود. در این اتاق خواب ها سعی می شود از نور طبیعی برای احساسی روشن و آرام استفاده شود. طراحان برای اتاق خواب در دکوراسیون معاصر ، سعی دارند یک نقطه بی نظیر برای آرامش را در اتاق خواب طراحی کنند. اکثر اتاق خواب های این سبک دکوراسیون ، با کمترین تجهیزات و هزینه ، بیشترین سود را از عناصر طبیعی مانند نور و گرمای خورشید یا هوای مطبوع طبیعت برده اند.

 مقالات مرتبط

ایده های دکوراسیون معاصر

اتاق خواب در دکوراسیون معاصر با طرح میکائیل موران

طراحی اتاق خواب در دکوراسیون معاصر با در نظر گرفتن نیاز کنونی جامعه می باشد. در جامعه کنونی بحث صرفه جویی انرژی مطرح است و برای طراحی یک اتاق خواب مناسب ، باید تا حد امکان ، صرفه جویی انرژی را در نظر گرفت. از طراحی اتاق خواب های با فضای باز و بزرگ که سرمایش و گرمایش این گونه فضاها نیازمند صرف انرژی زیادی می باشد ، اجتناب می شود و همچنین با در نظر گرفتن عناصر و تجهیزات عایق کاری شده ، سعی در ذخیره حداکثری انرژی دارند.

اتاق خواب در دکوراسیون معاصر

اتاق خواب در دکوراسیون معاصر

طرح روجر دیویس

گاهی اوقات طراحان برای اتاق خواب در دکوراسیون معاصر ، ترکیبی از دیگر انواع دکوراسیون را به کار می برند. مانند تصویر زیر که دارای پنجره ای بزرگ جهت استفاده از محیط بیرونی ساختمان کار گذاشته شده است. اما برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی سرمایشی یا گرمایشی درون اتاق خواب ، کف پوشی از جنس پر در نظر گرفته شده است و همچنین پنجره این اتاق دارای لایه های عایق دما می باشد.

اتاق خواب در دکوراسیون به سبک معاصر

اتاق خواب در دکوراسیون به سبک معاصر

طرح اریک پیاسکی

در دکوراسیون معاصر اصول فِنگ شوی ، به درستی رعایت می شوند. طراحان در هنگام طراحی اتاق خواب در دکوراسیون معاصر ، اصل رنگ آمیزی اتاق و عناصر موجود در اتاق را به نحوی رعایت می کنند که بیشترین هماهنگی بین عناصر رنگ آمیزی شده میسر شود. طراح بروس بیرمن ، فضاهای منحصر به فرد باشگاه های ورزشی را در داخل یک ساختمان پیاده سازی کرده است. با این کار فضای درونی آپارتمان با رنگ های متنوع بسیار جذاب شده است.

اتاق خواب سبک معاصر

اتاق خواب سبک معاصر

وجود عناصری مانند صندلی ، پرده ، فرش و دیگر لوازم خانگی باعث افزایش روح و جذابیت اتاق خواب می شود. از این جهت در طراحی اتاق خواب در دکوراسیون معاصر تا حد امکان سعی می شود اقلامی از لوازم خانگی که مورد نیاز مردم در هنگام استراحت و خواب می باشد را در داخل اتاق خواب تعبیه کنند تا هم آرامش افراد حفظ شود و هم دسترسی به عناصر مورد نیاز ، آسان تر شود.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.