اتاق خواب در سبک مدیترانه ای

چگونگی ایجاد اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون در جهان ، دکوراسیون مدیترانه ای می باشد. دکوراسیون مدیترانه ای ترکیبی از سه منطقه اسپانیا ، یونان و ایتالیا می باشد. در این نوشته ، چند نکته در خصوص چگونگی ایجاد یک اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای را ذکر می کنیم.

 مقالات مرتبط

دانستنی های طراحی دکوراسیون مدیترانه ای

اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک اسپانیایی

اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای که با سبک اسپانیایی تزئین می شود ، اغلب با رنگ های جادویی و روشن و با تجهیزات مغولی تزئین می شود. این اثرات را می توان در مبلمان های فرفورژه ، منسوجات پر هیجان ، دیوارهای گچ بری شده و کاشی های زیبا ملاحظه نمود.

اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای

اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای

سبک ایتالیایی

اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک ایتالیایی بیشتر با یک احساس روستایی طراحی می شود. این تزئین زیبا در دکوراسیون مدیترانه ای ، به همراه مبلمان لوکس ، سقف های چوبی و لایه های تیره رنگ ، دیده می شود. اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک ایتالیایی ، دارای رنگ های پر زرق و برقی در ملافه ها و پتوها می باشد که با رنگ های زمینه ای خنثی برای دیوارها ، جلوه نگری می کنند. در سبک ایتالیایی دیوارهای گچ بری شده رایج می باشند و بیشتر با گچ ونیزی و با بافت سنگی ، این دیوارها را تزئین می کنند.

سبک ایتالیایی

سبک ایتالیایی

سبک یونانی

اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک یونانی با رنگ های فیروزه ای روشن یا آبی دریا تزئین می شود. این طرح رنگ آبی بیشتر با گچ سفید رنگ ، آغشته می شود و در ستون ها به کار برده می شود. اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک یونانی دارای زرق و برق های همراه با سبک های مدرن می باشد که با استفاده از عناصر معاصر و سنتی در کنار هم ، زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کنند.

سبک یونانی

سبک یونانی

ترکیبی از مناطق

گاهی اوقات نیز معماران ترکیبی از سه منطقه را در یک اتاق خواب به کار می برند. اتاق خواب در دکوراسیون مدیترانه ای با سبک ترکیبی ، می تواند تاثیرات طبقه های چوبی و روستایی را از سبک ایتالیایی ، مبلمان و سایر وسایل تزئینی را از سبک اسپانیایی و رنگ بندی ، ملافه ها و ترکیب عناصر سنتی و معاصر را از سبک یونانی به ارث ببرد. در این ترکیب می توان یک اتاق خواب شیک و لوکس را دید که با استفاده از مزیت های هر سه نوع طراحی یک محل استراحت و آرامش خوب را ساخته است.

ترکیبی از مناطق

ترکیبی از مناطق

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.