نقاشی تکنیک اسفنجی

نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دکوراسیون مدرن ، معمولاً ترکیبی از رنگ ها و عناصر طبیعی می باشد. جهت تقویت دکوراسیون ، راه های مختلفی از جمله ترکیب مبلمان و سفال های سرامیکی وجود دارد. اما یک راه ساده برای تقویت طراحی ، استفاده از نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای می باشد.

 مقالات مرتبط

رنگ در دکوراسیون مدیترانه ای

نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای

تکنیک های نقاشی گوناگونی برای نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای وجود دارد. یک تکنیک ساده که با نام تکنیک اسفنجی ساده معرفی می شود ، به طراح اجازه استفاده از کلیه تجهیزات منطقه مدیترانه را با بافت و ابعاد گوناگون می دهد.

نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای

نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای

در اینجا پنج مرحله نقاشی با تکنیک اسفنجی در دکوراسیون مدیترانه ای را ، ارائه می دهیم:

  • دو رنگ مختلف را برای نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای انتخاب نمایید. از رنگ تیره تر برای پوشش پایه دیوارها و از رنگ روشن تر برای لایه لعاب و براق کننده دیوار استفاده نمایید. ترکیب رنگ های الهام گرفته شده از طبیعت ، از قبیل آفتاب ، اقیانوس و رنگ آسمان ، در رنگ آمیزی دیوارها به نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای کمک می کند.
  • قبل از اینکه پوشش پایه رنگ دیوارها را رنگ آمیزی کنید ، سوراخ هایی را به قطر ناخن ، در دیوار ایجاد نمایید. سپس سعی کنید توسط رنگ این سوراخ ها را تعمیر نمایید. این آماده سازی می تواند دوام و استحکام رنگ پایه را برای نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای بالاتر ببرد.
نقاشی با تکنیک اسفنجی در دکوراسیون مدیترانه ای

نقاشی با تکنیک اسفنجی در دکوراسیون مدیترانه ای

  • رنگ پایه را با استفاده از یک غلتک ۳/۸ اینچی از گوشه سمت چپ بالای دیوار به حالت شکل “W” ترسیم نمایید. با این کار رگه های رنگی را کاهش می دهید و همچنین از ریزش رنگ جلوگیری می کنید. این عملیات باید در هر مرحله خشک شود و مرحله بعد دوباره به همین طریق تکرار شود. عملیات مذکور تا زمانی ادامه دارد که رنگ مات نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای به دست آید.
نقاشی با تکنیک اسفنجی

نقاشی با تکنیک اسفنجی

  • یک مخلوط مساوی از لعاب و پوشش رنگ پلاستیکی تهیه نمایید. مقدار کمی از این مخلوط را روی یک کاغذ بریزید و با استفاده از یک اسفنج نرم و خیس ، لبه های کاغذ را پاک کنید.
  • کاغذ آغشته به رنگ را روی دیوار که قبلاً رنگ پایه خورده است ، قرار دهید و این کار را برای تمامی نواحی که به رنگ شفاف نیاز دارد ادامه دهید. با این کار یک نقاشی در دکوراسیون مدیترانه ای ، ایجاد نموده اید.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.