درب‌ بطری پلاستیکی به عنوان دیوارپوش

استفاده از درب‌ بطری های دردسر ساز در دکوراسیون ( قسمت دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
 دردسرهای بازیافت بطری پلاستیکی از همان لحظه اول شروع می شود. اول به علامتی که بر روی بدنه بطری درج شده نگاه کنید. درون یک مثلث عددی قرار گرفته که نشان دهنده موادی است که بطری از آن ساخته شده و به طور مثال عدد ۶ بدترین حالت برای بازیافت است که انجام فرآیند بازیافت را ناممکن می کند. دردسر دوم درب‌ بطری است.

 مقالات مرتبط

استفاده از درب‌ های بطری دردسر ساز در دکوراسیون ( قسمت اول )

درب‌ بطری به عنوان کف پوش رنگی و مقاوم

به این فکر کرده اید که کف حیاط خلوت و باغچه های خود که محل رفت و آمد بین گیاهان است را تزئین کنید؟ استفاده از موادی که خاصیت چسبندگی داشته باشند ، صاف کردن زمین و استفاده از درپوش بطری های رنگی با تبعیت از طراحی هایی که در ذهن دارید ایده ای هیجان انگیز است.

چنین ایده ای علاوه بر آنکه دست شما را برای اجرایی کردن طرح های متفاوت باز خواهد گذاشت ، می تواند مدت ها داوم بیاورد. رنگ عوض کند و جذاب باشد. این ایده اولین بار در سیاتل اجرایی شد ، درب بطری ها توسط مردم به یک بنیاد تحویل داده می شد. این بنیاد طرح هایی این چنینی اجرا می کرد و سود حاصل از آن را به بنیادهای خیریه اختصاص می داد. با این کار همزمان که از ورود درب بطری به چرخه محیط زیست جلوگیری می شود ، کاربرد مناسب دیگری برای این درب های بطری ایجاد می شود و همزمان سود حاصل از آن به بنیادهای خیریه واگذار می شود. چه کاری بهتر از این؟

درب‌ بطری

درب‌ بطری

همینطور که از طرح ها پیدا است باید برای زیرکاری رنگ های روشن انتخاب شود و پیش از اجرایی کردن طرح ، جزئیات رنگ آمیزی مشخص شود. شاید یک روز بیشتر وقت برای اجرایی کردن چنین ایده ای احتیاج نداشته باشیم در صورتی که زمینه کار فراهم شود.

دیوارپوش های کوچک ، زیبا و دوست داشتنی

به روسیه می رویم ، خانه ای قدیمی و چوبی در شهری سرد در کشور روسیه. استفاده از درب‌ بطری های رنگی برای پوشش بیرونی دیوار خانه شاید عجیب به نظر برسد اما پس از اجرای طرح از تعجب دهانتان باز خواهد ماند. دیوارهای خانه با تعدادی میخ ، چند درب پلاستیکی و یک چکش به اثر هنری تبدیل شده!

دیوارپوش های کوچک با درب بطری

دیوارپوش های کوچک با درب بطری

به تصویر بالا نگاه کنید. درست است که از مواد ابتدایی برای این کار استفاده شده اما به طور قطع برای طراحی زمان زیادی صرف شده و پیش از اجرای کار تمامی جزئیات با دقت بررسی شده. اما از زیبایی کار که بگذریم یک نکته شاید برایتان جالب باشد. پلاستیک یکی از بهترین عایق های حرارتی است. با این کار نه تنها خانه به تابلو نقاشی تبدیل شده بلکه در ماندگاری گرما در خانه نیز تغییر اساسی ایجاد شده.

استفاده از درب‌ بطری

استفاده از درب‌ بطری

علاوه بر هزینه پایین و اجرای ساده این ایده ، تنوع طرح ها نیز بسیار خیره کننده است. سوال اینجاست که با توجه به گستردگی استفاده از بطری های پلاستیکی در جهان چرا بیشتر از این ها استفاده از چنین ایده ای مورد استقبال قرار نگرفته.

استفاده از درب‌ بطری به عنوان دیوارپوش

استفاده از درب‌ بطری به عنوان دیوارپوش

تزئینات اطراف پنجره ، تزئینات دیوارهای داخلی و از این دست کارهای هنری را با درب بطری پلاستیکی به سادگی می توان انجام داد.

استفاده از درب‌ بطری پلاستیکی به عنوان دیوارپوش

استفاده از درب‌ بطری پلاستیکی به عنوان دیوارپوش

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.