استفاده از درب های بطری

استفاده از درب‌ های بطری دردسر ساز در دکوراسیون ( قسمت اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
دردسرهای بازیافت بطری پلاستیکی از همان لحظه اول شروع می شود. اول به علامتی که بر روی بدنه بطری درج شده نگاه کنید. درون یک مثلث عددی قرار گرفته که نشان دهنده موادی است که بطری از آن ساخته شده و به طور مثال عدد ۶ بدترین حالت برای بازیافت است که انجام فرآیند بازیافت را ناممکن می کند. دردسر دوم درب‌ های بطری است.

 مقالات مرتبط

ایده‌های دکوری با بطری پلاستیکی

درب بطری قابل بازیافت است اما باید پیش از قرار گرفتن در سطل زبان از بطری جدا شود و جداگانه بازیافت شود. یعنی قرار گرفتن پلاستیک های ناهمگون کنار هم باعث می شود همگی آلوده شوند و هیچ کدام بازیافت نشود! پس همان اول بسیاری از پلاستیک ها اوضاع مساعدی برای بازیافت ندارد. برای ارائه پیشنهادی در خصوص استفاده از فرایند بازیافت در دکوراسیون منزل ابتدا به سراغ درب های بطری های پلاستیکی می رویم.

درب‌ های بطری پلاستیکی را به دکور خانه تبدیل کنید

سالانه دست کم ۵۰۰ درب بطری آب معدنی خواهید داشت. به جای دور ریختن درب‌ های بطری ، آن ها را جمع کنید و با ما همراه باشید تا ایده های خلاقانه ای برای استفاده از این درب ها به شما ارئه دهیم. فرصتی که درب های بطری در اختیارتان خواهد گذاشت قابلیت انعطاف مناسب در صورت ایجاد حرارت ، قابلیت استفاده از آن ها به عنوان پیکسل هایی از یک طرح بزرگ ، رنگ پذیر بودن درب ها ، راحتی استفاده از چسب برای نصب و … همه اینها فرصت هایی در اختیارتان خواهد گذاشت تا از درب های کوچک و زیبای بطری ها برای دکوراسیون منزل استفاده کنید.

درب‌ های بطری که پارتیشن می شوند

همینطور که میبینید کار پیچیده ای نیست. یک نوع نخ محکم و نازک و نامرئی مانند نخ ماهیگیری لازم دارید ، درب بطری هایی که جمع آوری کردید ، نصب بخش بالایی پارتیشن به دلخواه خودتان یا مانند چوب پرده یا پارتیشن های پرده ای شکل معمول بازار ، کافی است بتوان این نخ ها را آویزان کرد. پیش از هر کاری ، طرحی که قرار است ایجاد شود را تنظیم کنید و رنگ های لازم را جمع آوری کنید. در صورتی که به رنگ کاری احتیاج دارید پیش از هر چیز رنگ ها را بر روی درب ها تنظیم کنید و طرح مورد نظر خود را ابتدا بر روی زمین اجرا کنید و تغییرات لازم را بدهید.

درب‌ های بطری به عنوان پارتیشن

درب‌ های بطری به عنوان پارتیشن

پس از قطعی شدن طرح نوبت رد کردن نخ نامرئی از درب هاست. برای سوراخ کردن درب از ابزارهای موجود در خانه استفاده کنید و فراموش نکنید گزینه جسم نوک نیزی که حرارت بالایی دارد بسیار پر کاربرد است. پس از آنکه نخ را از درب ها عبور دادید نوبت تمیز کاری است. در حین سوراخ کردن درب ها ممکن است آسیب هایی وارد شده باشد که با رنگ یا تغییراتی ترمیم می شود. مراقب جهت قرار گیری درب ها باشید. طرح که تنظیم شد نوبت نصب است. به همین سادگی پارتیشن درب پلاستیکی شما آماده خواهد شد. یادتان نرود که استفاده از چسب های حرارتی نیز می تواند برای ثابت نگه داشتن طرح ها مناسب باشد. در ارائه طرح های خاص از خلاقیت خود کمک بگیرید.

منبع :

www.woohome.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.