طرح مبلمان چند تکه با مواد بازیافتی

طرح مبلمان چند تکه با استفاده از مواد بازیافتی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
توجه به محیط زیست ، توجه به بازیافت مواد استفاده شده در طراحی دکوراسیون منزل و استفاده از مواد زائد در دکوراسیون منزل از موضوعات پرطرفدار این روزهاست. طراحان با دغدغه های زیست محیطی سعی دارند تا فرآیند بازیافت را بیش از پیش وارد چرخه تولید دکوراسیون کنند و با استفاده از بازیافت در دکوراسیون منزل ، قدمی برای بهبود شرایط زیست محیطی بردارند و در عین حال با این کار پیام اهمیت توجه به منابع محدود کره زمین را به مخاطبان القا کنند. در این مطلب از دکوراتور طرح مبلمان چند تکه با استفاده از مواد بازیافتی را بررسی می کنیم.

 مقالات مرتبط

ویدیو ایده های مفید با موارد قابل بازیافت

توجه به آشغال ها‌ و بازیافت در دکوراسیون منزل

هر نیمکت نیاز به ۲۴۰ بطری پلاستیکی ، ۴۵ نوشابه قوطی نوشابه ، ۱۲۰ عدد بسته بندی مواد غذایی و ۴ ضربه گیر اتومبیل دارد. هر میز با استفاده از ۱۲۹۰ قوطی ، ۱۴۰ بسته مواد غذایی و قوطی های فنجان قهوه و شش ضربه گیر خودرو ساخته شده است. صندلی نیمکت از پلی فیکس ساخته شده است ، موادی که منحصرا برای فیلتر هوا مورد استفاده قرار می گیرند.

مبلمان چند تکه

مبلمان چند تکه

طرح مبلمان چند تکه با استفاده از مواد بازیافتی

مرکز هر کدام از این صندلی و میزها شاهد یک شکاف مشخص هستید. شکافی که صندلی و میز را به دو قسمت مجزا تبدیل کرده. هر کدام از این قطعات که به طرزی شلوغ و بی نظم از هم جدا شده مانند یک پازل عمل می کند و مجدد به هم می چسبد. پازل خانه شما با کنار هم قرار دادن قطعات شکست خورده کامل می شود. در عین حال هر دو تکه به صورت مجزا کارایی لازم را دارد و به صورت مستقل نیز عمل خواهد کرد. ایده ای کاملا منحصر به فردی که در عین توجه ویژه به مسائل زیست محیطی و استفاده از بازیافت در دکوراسیون منزل آن را به محصولی ایده‌ آل تبدیل کرده است.

برای ایجاد پایه های میز و صندلی از آلومینیوم بازیافتی استفاده شده است. طرح نیز الهام گرفته از همین اشتیاق به استفاده از بازیافت در دکوراسیون منزل است. کنار هم قرار دادن قطعاتی جدا از هم برای شکل گیری یک کل منسجم و پر کاربرد ، نمادی است برای انسان ها تا دید خود را نسبت به مواد زائد تغییر دهند و به استفاده بهینه روی آورند.

طرح مبلمان چند تکه با استفاده از مواد بازیافتی

طرح مبلمان چند تکه با استفاده از مواد بازیافتی

منبع :

www.digsdigs.com

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.