آیینه های دایره ای

۵ قانون طلایی در استفاده از آیینه های دایره ای شکل و بزرگ

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

آیینه های دایره ای شکل خیلی ساختار ساده ای دارند و جز یکی از محبوب ترین دکورها برای منازل می باشند. این آیینه ها به تازگی خیلی مورد استفاده قرار می گیرند ، اما استفاده ی این آیینه ها هنوز که هنوزه برای ما مشخص نیست.

مقالات مرتبط

آینه دکوراتیو ، مدل های شیک و جدید برای تزیین دیوار!

 ۵ قانون طلایی در استفاده از آیینه های دایره ای شکل و بزرگ

آیینه نشان دهنده ترفندهای طراح می باشد و زمانی که یک آیینه جفتی بزرگ و شیک مثل خود را پیدا می کند ، دیگر تبدیل به وسیله قدرتمند در طراحی داخلی می شود.

اصولا وسیله قدرتمند هم باید به خوبی و درستی استفاده شود. به همین خاطر امروز در دکوراتور قصد داریم تا نکاتی در زمینه استفاده از آیینه های دایره ای شکل را به شما آموزش دهیم تا بتوانید جایگاه مناسبی برای آن ها در دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید.

نکته شماره ۱

در استفاده از این سبک آیینه سخت گیر نباشید ، زیرا این آیینه ها با هر سبک طراحی و دکور جور می شوند و ترکیب مناسبی را می سازند.

آیینه دایره ای شکل

آیینه دایره ای شکل

نکته شماره ۲

یک آیینه بزرگ و دایره ای شکل برای یک فضا کافی می باشد. اگر شما می خواهید از چند آیینه استفاده کنید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از اندازه مختلف آیینه ها استفاده کنید ، زیرا با این کار یک اثر هُنری چشم گیر را هم خلق می کنید.

یک اثر هُنری چشم گیر

یک اثر هُنری چشم گیر

نکته شماره ۳

از طرفی دیگر اگر شما از دو آیینه یک شکل و یک اندازه استفاده کنید ، یک طراحی خُنثی را بوجود می آورید که شاید مورد پسند شما واقع نگردد.

طراحی خُنثی

طراحی خُنثی

نکته شماره ۴

اگر شما می خواهید از یک آیینه بزرگ و دایره ای شکل استفاده کنید ، حتما سعی کنید تا این آیینه پُشت به طراحی یک دست خود قرار دهید: زیرا اگر آیینه هم جهت با این سبک طراحی باشد ، امکان دارد که دیگر آیینه شما اصلا به چشم نیاید و به طور کامل از دیدگان حذف شود.

آیینه پُشت به طراحی

آیینه پُشت به طراحی

نکته شماره ۵

آیینه های پایه دار که بر روی زمین قرار می گیرند می توانند انتخاب مناسبی برای فضاهای بزرگ باشند. این آیینه ها علاوه بر زیبایی کاربردهای دیگری هم دارند و می توانند تاثیر بسزایی بر روی فضای شما داشته باشند. مثلا اگر از این آیینه ها در فضاهای کوچک استفاده شود ، باعث می شود فضای شما کوچک تر دیده شود ، ولی در فضاهای بزرگ این طوری نخواهد بود. این آیینه ها را هم نمی شود به دیوار تکیه داد و حتما باید بر روی پایه های مخصوص قرار بگیرند.

آیینه های پایه دار

آیینه های پایه دار

خب به پایان این مقاله رسیدیم و امیدواریم که این مقاله برای شما عزیزان جذاب بوده باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما دوستان

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.