چهارپایه های علفی

چهارپایه های علفی ، نرم و دوست داشتنی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

چهارپایه های علفی با دوام و شیک و مدرن است و در عین حال حس روستایی را به خانه شما باز می گرداند. حسی که در بسیاری از خانه های ما فراموش شده است.

مقالات مرتبط

ویدیو ایده های مفید با موارد قابل بازیافت

چهارپایه های علفی ، نرم و دوست داشتنی

بازیافت در دکوراسیون منزل و استفاده از مواد طبیعی برای طراحی دکوراسیون مباحث جذابی است که طراحان امروزی بیش از گذشته بر روی آن ها تمرکز کرده اند. این بار چهارپایه ای شیک و مدرن را به شما معرفی می کنیم که محصول علف زارهای کنار دریاست. صندلی هایی که برای ساختن آن ها از خار و خاشاک و چوب و علف دریایی استفاده می شود.

چهارپایه ای شیک و مدرن

چهارپایه ای شیک و مدرن

دکوراسیون شیک و مدرن با چهارپایه ساخته شده از علف زارهای دریا

چمن و علف زار تبدیل به چهارپایه ای شیک و زیبا شده که فضایی دلچسب و طبیعی ایجاد خواهد کرد. فضایی که خانه را با محیط طبیعی  پیوند می زند. بازیافت در دکوراسیون منزل و استفاده از مواد سازگار با محیط زیست نه تنها فواید خاص خود را برای بهبود وضعیت زیست محیطی دارد ، بلکه از نظر زیبایی شناختی نیز دکوراسیون منزل را چندین پله ارتقا خواهد داد. چهارپایه های علفی کاملاً با محیط زیست سازگار است. یک سازه جامد است که از محصولات گیاهی به دست آمده و در عین حال با دوام است.  

چهارپایه ساخته شده از علف زارهای دریا

چهارپایه ساخته شده از علف زارهای دریا

اگر به محیط زیست و استفاده از بازیافت در دکوراسیون منزل علاقه مند باشید ، از دیدن این چهارپایه ها خیلی هیجان زده می شوید. نام این نوع چهارپایه زولشتاست. طراح این سازه کارولین پیتچ است. او این چهارپایه را از مواد کاملاً منحصر به فرد و ۱۰۰٪ سازگار با محیط زیست ساخته است.

تقویت شده با فیبر

تقویت شده با فیبر

رنگ چهارپایه را منطبق با دکوراسیون منزل انتخاب کنید

کارولین پیتچ طراحی است که توانسته با استفاده از مقادیر زیادی از چمن وعلف ، که با فیبر تقویت می شود ومقداری رزین که با محیط زیست سازگاری دارد ، ترکیبی بسازد که شبیه پلاستیک است و خاصیت لاستیکی دارد. او توانسته از این ترکیب منحصر به فرد چهارپایه های کاربردی بسازد.

مواد لازم

مواد لازم

محصولی که بی نهایت سبک ، با دوام و در نهایت ، با محیط زیست سازگار است. این چمن ها خودرو هستند و طراح آن ها راهی برای استفاده بهینه از این منبع پیدا کرده ، شما می توانید حتی رنگ دلخواه خود را از این محصول ۱۰۰٪ گیاهی انتخاب کنید و در دکوراسیون خانه خود از آن لذت ببرید.

زولشتاست

زولشتاست

خانه های کنار دریا را با مواد بی روح و بی ربط به محیط می سازیم ، در ساخت دکوراسیون منزل به محیط زیست ضرر می زنیم ، در نهایت حس جاری در خانه های مان آرامش و شادی نخواهد بود ، زیرا به محیط پیرامون خود احترام نگذاشتیم.

منبع :

www.digsdigs.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.