اتاق اضافه چوبی

یک اتاق اضافه چوبی مدرن به پشت این خانه در انگلستان اضافه شده است

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

گاهی اوقات یک قسمت از خانه وجود دارد که بلااستفاده مانده ، در حالی که با یک تغییر کوچک می توان از آن استفاده بهینه کرد. در این مطلب از دکوراتور اضافه شدن یک اتاق اضافه چوبی مدرن در انگلستان مورد بررسی قرار گرفته است.

مقالات مرتبط

مراحل بازسازی یک خانه از زبان طراح آن

یک اتاق اضافه چوبی مدرن به پشت این خانه در انگلستان اضافه شده است

معماری ، یک اتاق اضافه چوبی مدرن برای یک خانه بزرگ ویکتوریایی طراحی کرده‌ است ؛ این خانه بزرگ در در یک منطقه حفاظت‌ شده در هکنی ، لندن قرار دارد.

داخل خانه تاریک بود ، با یک گلخانه بزرگ قدیمی و خیلی بد که مانع عبور نور به قسمت نشیمن می شد. به همین دلیل اتاق نشیمن در زمستان خیلی سرد بود و در تابستان بیش از اندازه گرم بود. گلخانه نیز اصلا مورد استفاده قرار نمی گرفت.

معماران تصمیم گرفتند که این گلخانه قدیمی را با یک قسمت اضافه روشن و باز جایگزین کنند.

گلخانه قدیمی جایگزین قسمت اضافه روشن و باز

گلخانه قدیمی جایگزین قسمت اضافه روشن و باز

قسمت جدید خانه

در داخل خانه عناصری از خانه اصلی در تصویر وجود دارد. مانند دیوار آجری بزرگ که قسمت قدیمی خانه را از قسمت جدید خانه جدا می کند ؛ در امتداد قسمت جدید ، یک نیمکت توکار فضایی را برای استراحت فراهم می کند.

دیوار آجری بزرگ

دیوار آجری بزرگ

 نیمکت توکار

نیمکت توکار

قسمت جدید دارای یک فضا برای قرار دادن میز نهارخوری می باشد ؛ این فضا با استفاده از درب های شیشه ای تاشو ، به حیاط خلوت می رسد.

فضایی برای میز نهارخوری

فضایی برای میز نهارخوری

 در انتهای این قسمت جدید ، یک آشپزخانه جدید اضافه شده است ، کابینت ها به رنگ خاکستری روشن می باشد ، در صفحه کانتر از رنگ سفید استفاده شده است ؛ برای دیوار های بین کابینت ها نیز رنگ سبز به کار برده شده است.

چراغ هایی سقفی کمک می کند که در داخل روشنایی لازم فراهم شود.

در قسمت پشت نیمکت ها چند پله طراحی شده است ، که به سمت اتاق نشیمن اصلی خانه می رود. این فضای جدید به فضای اصلی افزوده شده است.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.