رستوران پِیِدا لیون

ماسکواِسپاسیو ، رستوران پِیِدا لیون ، طراحی شده با رنگ و نور

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

شرکت اسپانیایی مشاوره ای خلاق ماسکواِسپاسیو ، همین اخیرا طراحی رستوران پِیِدا لیون ، را تمام کرده است ، رستوران ایتالیایی مدرنی که در لیون فرانسه قرار دارد.

 مقالات مرتبط

زیباترین رستوران های جهان ، رستوران لمون گرَس در اندونزی

ماسکواِسپاسیو ، رستوران پِیِدا لیون ، طراحی شده با رنگ و نور

صاحب رستوران ، آرتور و ماتلید ، خواهان یک برند مدرن بودند که بتوانند به عنوان مقصد در محل مسکونی آن ها عمل کند ، آن ها فضای روشن و دلنشین را می خواستند ، اما در عین حال طرحی الهام گرفته از عناصر سنتی ایتالیا را نیز می خواستند.

رستوران پِیِدا لیون

رستوران پِیِدا لیون

با قدم گذاشتن در درون این رستوران ، وارد ناحیه سرویس دهی به مشتریان می شوید. ماسکواِسپاسیو از جنبه های هنری ، لامپ های نواری طلایی و آینه ها استفاده کرده است ، زیرا آن ها نشان دهنده نوارهایی هستند که به صورت سنتی در معماری ایتالیایی کاربرد دارند.

استفاده ازلامپ های نواری طلایی

استفاده از لامپ های نواری طلایی

از سوی دیگر ، فضا نشیمن نیز به صورت صفحه های چوبی و با رنگ های قرمز مایل به قهوه ای شکل داده شده اند. نورهای نئونی « که تا اندازه ای ایتالیایی » هستند ، یکی از عناصر کلیدی مورد نظر بنیان گذاران پِیِدا ، از همان ابتدای کار بوده است.

فضا نشیمن به صورت صفحه های چوبی و با رنگ های قرمز مایل بشه قهوه ای

فضا نشیمن به صورت صفحه های چوبی و با رنگ های قرمز مایل به قهوه ای

صفحه هایی که در این جا به کار رفته اند ، به نوعی نشان دهنده « رنگین کمان » است که بر روی دیوارهایی به رنگ آبی دریایی نشسته است ، این در حالی است که نوارهای طلایی تمام منطقه را پوشش داده اند و سبب شده اند که نور کافی به فضا اضافه شود و در نهایی قسمت سرویس دهی به مشتریان روشن شود.

رنگین کمان

رنگین کمان

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.