رستوران پِیِدا لیون

ماسکواِسپاسیو ، رستوران پِیِدا لیون ، طراحی شده با رنگ و نور

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

شرکت اسپانیایی مشاوره ای خلاق ماسکواِسپاسیو ، همین اخیرا طراحی رستوران پِیِدا لیون ، را تمام کرده است ، رستوران ایتالیایی مدرنی که در لیون فرانسه قرار دارد.

 مقالات مرتبط

زیباترین رستوران های جهان ، رستوران لمون گرَس در اندونزی

ماسکواِسپاسیو ، رستوران پِیِدا لیون ، طراحی شده با رنگ و نور

صاحب رستوران ، آرتور و ماتلید ، خواهان یک برند مدرن بودند که بتوانند به عنوان مقصد در محل مسکونی آن ها عمل کند ، آن ها فضای روشن و دلنشین را می خواستند ، اما در عین حال طرحی الهام گرفته از عناصر سنتی ایتالیا را نیز می خواستند.

رستوران پِیِدا لیون

رستوران پِیِدا لیون

با قدم گذاشتن در درون این رستوران ، وارد ناحیه سرویس دهی به مشتریان می شوید. ماسکواِسپاسیو از جنبه های هنری ، لامپ های نواری طلایی و آینه ها استفاده کرده است ، زیرا آن ها نشان دهنده نوارهایی هستند که به صورت سنتی در معماری ایتالیایی کاربرد دارند.

استفاده ازلامپ های نواری طلایی

استفاده از لامپ های نواری طلایی

از سوی دیگر ، فضا نشیمن نیز به صورت صفحه های چوبی و با رنگ های قرمز مایل به قهوه ای شکل داده شده اند. نورهای نئونی « که تا اندازه ای ایتالیایی » هستند ، یکی از عناصر کلیدی مورد نظر بنیان گذاران پِیِدا ، از همان ابتدای کار بوده است.

فضا نشیمن به صورت صفحه های چوبی و با رنگ های قرمز مایل بشه قهوه ای

فضا نشیمن به صورت صفحه های چوبی و با رنگ های قرمز مایل به قهوه ای

صفحه هایی که در این جا به کار رفته اند ، به نوعی نشان دهنده « رنگین کمان » است که بر روی دیوارهایی به رنگ آبی دریایی نشسته است ، این در حالی است که نوارهای طلایی تمام منطقه را پوشش داده اند و سبب شده اند که نور کافی به فضا اضافه شود و در نهایی قسمت سرویس دهی به مشتریان روشن شود.

رنگین کمان

رنگین کمان

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.