ترفندهای اجاره خانه

شما به دانستن این ترفندهای عملی برای اجاره نیاز دارید ، وگرنه باید هزینه بیشتری بپردازید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای انتخاب خانه جدید باید اولویت‌ های تان را مشخص کنید: محله ، قیمت اجاره ، نقشه خانه ، قدیمی یا نوساز بودن ، متراژ ، نور و چشم‌ انداز ، دسترسی‌ ها و… . مطمئناً هیچ خانه‌ ای همه ایده ‎آل‌ های شما را برآورده نمی‌ کند ، پس باید ترفندهای اجاره خانه را بدانید.

مقالات مرتبط

راهنمای خرید و اجاره خانه ، قصه منزل ما از کجا آغاز می‌ شود؟

دانستن ترفندهای اجاره خانه

همه ما این قبیل تبلیغ ها را دیده ایم: یک واحد در ساختمان ما اجاره کنید و بعد شما به تمامی امکانات بی نظیر دسترسی خواهید داشت! امکان نگه داشتن سگ! جا برای دوچرخه!

 شرکت های املاک و مستغلات و همچنین صاحب خانه ها همیشه در تلاش هستند که پیشنهادات ویژه ای را ارائه کنند تا مستاجرین را به پای میز قرارداد بکشانند. هر چند ، برای مستاجرین هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از مدتی متوجه شوند که مشکلات جدید در ملک اجاره ای و یا قرار داد آن ها ظاهر شده است. اما عبارت « مشکل ظاهر شده » موضوع کلیدی است که باید در این جا به آن پرداخت.

با استفاده از ابزارهای بازاریابی مانند « شبکه کارآمد اجاره » صاحب خانه ها و یا شرکت های املاک و مستغلات سعی در آن دارند که چشم اندازهای خوب و اجاره های به نسبت پایین را به مخاطبین خودشان ارائه کنند ، به صورت معمول آن ها یک یا دو ماه اجاره رایگان را پیشنهاد می کنند و یا آن که به شما امکاناتی مانند حمل و نقل و اسباب کشی رایگان را پیشنهاد می کنند که بسیار مطلوب است.

مشاور املاک فلیسیا بی.واتسون می گوید: « فرمولی که آن ها به کار می برند بسیار ساده است ». « نکته مشکل زمانی است که مستاجرین فراموش می کنند یک و یا چند ماه طلب کار هستند ، با این حال آن ها مجبور می شوند که اجاره بیشتری را برای این تخفیف تبلیغاتی در ماه های بعدی بپردازند. یک مستاجر مجبور می شود که پرداخت های اجاره ای بیشتری را برای ماه های بعدی در نظر داشته باشد ».

 چطور اجاره مفید خالص را حساب کنید

یکی از ترفندهای اجاره خانه ، محاسبه اجاره مفید خالص است. در این جا یک فرمول بسیار ساده برای محاسبه اجاره مفید خالص وجود دارد: هزینه سالیانه اجاره را منهای تعداد ماه های باقیمانده از اجاره خود کنید.

 این کار می تواند کمی مبهم باشد. خوب بیایید این کار را اینطوری بررسی کنیم:

اجاره معمول ماهیانه ۲٫۴۰۰ دلار

 تخفیف صاحب خانه: یک ماه اجاره رایگان

 هزینه اجاره ای که شما باید برای باقیمانده سال پرداخت کنید:

۲٫۴۰۰ ضربدر ۱۱ ماه= ۲۶٫۴۰۰ دلار

 اجاره خالص برای هر ماه:

۲۶٫۴۰۰ دلار تقسیم بر ۱۲ ماه= ۲٫۲۰۰ دلار

 این یعنی آن که صاحب خانه یک آپارتمان با اجاره ۲٫۲۰۰ دلاری را به شما ۲۴۰۰ دلار اجاره داده است.

 بنابراین اگر تبلیغ با قیمتی کمتر از ۲٫۲۰۰ دلار به شما ارائه شود ، به نظر بسیار جذاب می آید و می تواند تناسب خوبی هم با بودجه شما داشته باشد ، بهتر است همیشه به ماه هایی که اجاره رایگان دارید توجه داشته باشید ، اگر شما یک و یا چند ماه اجاره نپردازید ، مجبور هستید که اجاره بیشتری را در ماه های بعدی پرداخت کنید.

 برخی از صاحب خانه ها اجاره خالص برای هر ماه را بیان می کنند ، در این صورت شما مجبور هستید که اجاره ماه های رایگان را بر تعداد ماه های باقیمانده از سال تقسیم کنید ، اما در هر صورت در این زمینه ممکن است مشکلاتی برای شما وجود داشته باشد:

 به زمان تمدید اجاره دقت کنید

صاحب خانه ها هر سال اجاره بیشتری را نسبت به سال قبل طلب می کنند. در هنگام اجاره ، شما نیازمند آن هستید که زمان سر آمدن اجاره و تمدید آن را بدانید ، اجاره جدید می تواند یک مقدار از اجاره قبلی بیشتر باشد و در عین حال هیچ ماه رایگان و یا تخفیفی ندارد. بنابراین اگر اجاره خالص برای هر ماه مناسب بودجه شما باشد ، ممکن است که اجاره بهای سال های بعد اینطور نباشد.

مناسب بودن واحد و همچنین فضا و ناحیه ای که در اطراف آن است همیشه می تواند بر روی قیمت آن واحد تاثیر بگذارد. اما در این زمینه ترفندهای اجاره خانه وجود دارد که یک مستاجر باید همیشه آن را در نظر داشته باشد: در زمانی که شما بیشتر از یک سال ساکن یک خانه هستید شما مجبور هستید که اجاره بهای بیشتری را در سال بعد بپردازید ، برای همین به اندازه جیب تان خرج کنید!.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.