کارت اعتباری هدیه

چرا باید کارت های اعتباری هدیه را بعد از مصرف وجه شان نگاه داشت

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از کاربردهای کارت اعتباری هدیه ، استفاده از آن به عنوان کارت جعلی است. در زمان هایی که می خواهید از یک تخفیف آنلاین استفاده کنید ، از شما می خواهند که شماره کارت اعتباری را وارد کنید ، شما می توانید از شماره هایی که بر روی این کارت ها نوشته شده است استفاده کنید.

مقالات مرتبط

آیا این بهترین کارت هدیه ای است که امسال می توانید بخرید؟

چرا باید کارت اعتباری هدیه را بعد از مصرف وجه شان نگاه داشت

بیشتر ما عادت داریم که کارت اعتباری هدیه را بعد از آن که وجه شان را مصرف کردیم دور بیندازیم ، اما باور بکنید و یا نه ، این کار می تواند بسیار اشتباه باشد. سعی کنید این کارت های اعتباری هدیه را حتی بعد از مصرف نیز نگاه دارید ، توجه داشته باشید که این کارت ها حتی بعد از آن که وجه شان به اتمام می رسند ، باز هم قابل به کارگیری در مصارف دیگر اعتباری و بانکی هستند.

بنابراین بهتر است که قبل از دور انداختن این کارت های تمام شده ، مطالبی که در ادامه برای شما می گوییم را بخوانید و ببینید که چطور می توانید این کارت ها را حفظ کنید.

 می توانید از آن ها به عنوان ” کارت جعلی ” در زمان خرید رایگان استفاده کنید

همه ما قبلا این کار را کرده ایم. برخی از مواقع در زمان هایی که می خواهید از یک تخفیف آنلاین استفاده کنید و یا زمانی که می خواهید در برخی از فروشگاه ها کالا و یا فایل رایگانی را دانلود کنید از شما می خواهند که شماره کارت اعتباری را وارد کنید ، خوب شما می توانید از شماره هایی که بر روی این کارت ها نوشته شده است استفاده کنید.

یکی از خوبی های این کار این است که بعد از فرا رسیدن زمان انقضای کارت خود به خود ارزش اعتباری آن صلب می شود و شما نگرانی در این باره نخواهید داشت ، همچنین این کارت ها به گونه ای است که شما می توانید قسمت های اطلاعاتی را خالی بگذارید و یا با عناوین نادرست پر کنید تا از شر تماس های تبلیغاتی بعد هم راحت شوید.

همچنین با دادن شماره کارت های اعتباری هدیه ، دیگر نیازی نیست که نگران هزینه های ناخواسته ای باشیم که از کارت شما کم می شود ، همچنین اطلاعات دیگر و پرسنلی شما هم افشا نمی شود و در عین حال بعد از اتمام دوره خرید شما نگرانی درباره اعتبارات و اطلاعات خود نخواهید داشت.

 احتیاط کردن بهتر از پشیمان شدنه

اگر فکر می کنید که شما می توانید هزینه های خودتان را با استفاده از خرید کارت های اعتبار کم بکنید ، به نظر من کمی در اشتباه هستید. نویسنده مجله Apartment Therapy ، تارین ویلفورد می گوید ، بسیاری از افراد کارت های اعتباری هدیه را دور می اندازند و هنگامی که مبلغ های عودت داده شده از برخی از تخفیف های خرید و یا صورت حساب ها به کارت های اعتباری هدیه باز گردانده می شود ، آن ها دیگر به آن دسترسی ندارند.

« من مغازه های بسیاری را دیده ام که از مشتریان می پرسند که در صورتی که شامل تخفیف نقدی خرید شدند ، این مبلغ به کدام یک از کارت های آن ها واریز گردد ، بسیاری از افراد به خاطر تردیدی که دارند ، کارت های اعبتاری هدیه را پیشنهاد می دهند ، برای همین بسیاری از افراد هنگامی که وجهی به حساب شان می آید نمی توانند از آن استفاده کنند زیرا آن ها کارت هدیه را به دور انداخته اند.

من همیشه خریدهای ابتداییم را با کارت های اعتباری هدیه انجام می دهم ، اما زمانی که مشمول خرید های تخفیف دار می شوم و یا زمانی که امکان عودت دادن بخشی از مبلغ خرید وجود دارد ، من از کارت اعتباری اصلی ام استفاده می کنم. با این کار بعد از چند روز من متوجه واریز مبلغ تخفیف و یا برگشت وجه به حسابم هستم ، و در صورتی که این اتفاق نیفتد می توانم به راحتی حسابم را چک کنم. با این کار می توانم دلیل آن را بفهمم ، که چرا نه پولی به حسابم آمده است و نه کالایی که خریده ام برایم ارسال شده است ».

 برای تخفیفات هم همینطور است

برخی از اوقات بعضی از خرده فروشان بزرگ سعی می کنند که کارت های اعتباری ویژه ای را برای خریدهای فصلی خودشان ارائه کنند ( و شما بعد از خرید آن ها را دور می اندازید ). سایت Consumerist.com درباره زنی در ایالت کلیولند می نویسد که یک تخفیف را از شرکت Best Buy به وسیله کارت اعتباری هدیه ۲۰ دلاری دریافت کرده است ، اما هنگامی که برای خرید به آنجا مراجعه کرده بود متوجه شد که توانسته تا ۴۲٫۶۸ دلار خرید کند:

 « مشتری به صورت مدام برای خرید به سایت شرکت Best Buy مراجعه می کرد ، اما نمی دانست که در کارت هدیه خود مبلغ ۲٫۶۸ دلار به حساب او به عنوان تخفیف خرید واریز شده است. برای همین او به میزان ۴۰ دلار از این سایت خرید کرده است و برای آن از کارت اعتباری هدیه این شرکت استفاده کرده بود. بعد از آن مشتری متوجه شد که ۴۰ دلار به کارت او واریز شد است ، سایت Best Buy تصمیم گرفته بود به خاطر خریدهای قبلی هدیه ای را به این مشتری اهدا کند. البته بر خلاف کارت های اعتباری هدیه دیگر ، شما از این کارت ها فقط می توانید در Best Buy خرید کنید ».

 بگذارید درسی که در اینجا می گیریم را بررسی کنم: حتی اگر کارت های اعتباری شما خالی هم هستند ، آن را دور نیندازید ، حتی اگر به نظر کارت های اعتباری هدیه ای که برای عیدی تحویل گرفته اید اکنون خالی باشند. آن ها می توانند بسیاری از هزینه های غیر الزامی شما را پوشش دهند و در ضمن در برابر مفقود شدن و یا وارد کردن اطلاعات ناخواسته مانع شوند.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.