مالیات

اگر شما مالیات املاک خود را پیش پرداخت کنید ، IRS ممکن است وقت و پول شما را از بین ببرد

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

میلیون نفر از صاحب خانه های آمریکایی در این هفته تعطیلات زمستانه خودشان را نیمه کاره گذاشتند و با عجله خودشان را به اداره مالیات رساندن ، با این امید که با پیش پرداخت مالیات بتوانند از تخفیفات مالیاتی سال بعد طفره بروند. اما اکنون IRS ، می گوید که شاید این کار زیاد الهام بخش نبوده است و ممکن است که تنها هدر دادن وقت بوده باشد.

مقالات مرتبط

خرید ملک ، فوت و فن های کمک گرفتن از مشاور املاک!

اگر شما مالیات املاک خود را پیش پرداخت کنید ، IRS ممکن است وقت و پول شما را از بین ببرد

بیایید اندکی به عقب برگردیم. اکنون ، زمانی است که شما باید اظهار نامه های مالیاتی خودتان را پر کنید و شما باید اموال و مستقلاتی که در اختیار دارید را برای پرداخت مالیات آن ها را اعلام کنید ، این اموال شامل مالیات های اموال و مستقلات و یا درآمدهای به دست آمده از آن ها می شود.

هر چند ، بخش GOP جدید قانونی مالیاتی ، محدودیت هایی را برای تعلق مالیات ها به دارایی های کمتر از ۱۰٫۰۰۰ را اعلام کرده است ، این کار شاید کمی خودنمایی برای بالا بودن مالیات ها و یا هزینه ها در مستقلاتی است که در ایالت هایی مانند کالیفورنیا ، نیویورک ، ایلینویز ، نیوجرسی و کانتیکت و چند جای دیگر وجود دارد.

مالیات سال ۲۰۱۷

در مقابل ، برخی از صاحب خانه ها برای پرداخت صورت حساب ها و اظهارنامه های مالیاتی سال ۲۰۱۸ خودشان هجوم برده اند. به همین خاطر آن ها می توانند مالیات سال ۲۰۱۷ خودشان را با این که اکنون در فصل پاییز هستیم پرداخت کنند.

 در نیویورک ، جایی که مالیات بر مستقلات به طور میانگین و به راحتی به بالای ۱۰٫۰۰۰ دلار در سال می رسد و حتی ممکن است که این درآمد مالیاتی بیشتر از درآمد مالیاتی به دست آمده از شهر باشد ، فرماندار اندرو کومو به صاحب خانه ها اعلام کرده است که آن ها در صورت ممکن مالیات سال ۲۰۱۸ خودشان را پیش پرداخت کنند ، تا بتوانند از بخش بزرگی از تخفیفات و معافیت های مالیاتی استفاده کنند.

 بسیاری از آن هایی که پیش پرداخت های شان را واریز کرده اند هنوز نتوانسته اند از معافیت های بعدی مالیاتی استفاده کنند.

محاسبه مالیات

اما مطابق با تصمیم گیری های جدید در IRS ، بسیاری از آن هایی که پیش پرداخت های شان را واریز کرده اند نمی توانند در کل از هیچ تخفیف و یا معافیتی استفاده کنند. IRS می گوید ، پیش پرداخت در صورتی شامل معافیت ها و تخفیف ها می شود که از نظر اداری و رسمی محاسبات سال ۲۰۱۸ برای آن ها انجام شده باشد ، به عبارت دیگر در صورتی که هنوز محاسبه ای انجام نگرفته باشد پیش پرداخت شامل معافیت نمی شود. IRS می گوید: « پیش پرداخت مالیات اموال و مستقلاتی که در سال ۲۰۱۸ محاسبات آن انجام نشده باشد را نمی توان در سال ۲۰۱۷ پرداخت کرد ».

 اگر شما قبلا یک صورت حساب دقیق و رسمی برای سال ۲۰۱۸ را دریافت کرده باشید ، در این صورت شما مشمول معافیت ها خواهید شد. و اگر شهر شما هنوز در محاسبه سال مالی جاری است ، انتشار صورت حساب های جدید در اول ماه ژولای هر سال شروع می شود که در این صورت شما می توایند مالیات نیمه اول سال ۲۰۱۸ را پیش پرداخت کنید. اما اگر مالیات شما دقیقا ۵٫۰۰۰ دلار باشد و شما هم دقیقا یک چک ۵٫۰۰۰ دلاری کشیده باشید ، این موضوع به شما کمکی برای دریافت تخفیفات جدید را نخواهد کرد.

مثال

 برای مثال ،در لانگ آیلند ، پیش پرداخت مالیاتی سبب دریافت تخفیف برای سال ۲۰۱۷ شده بود ، زیرا بخش های سوفلوگ و ناسائو صورت دقیق مالیات های سال قبل را آماده کرده بودند. اما در بخش وسترشای و همچنین در بخش های نیویورک مقامات رسمی گفته اند که وال استریت نمی تواند صورت حساب های دقیق را سر موقع تنظیم کند ، و همچنین بخش هایی در اطراف پایتخت کشور واشنگتن نیز وجود دارد که باید مطابق با قوانین این ایالت برای سال جدید مالیات های شان را تنظیم کنند.

 IRS در آخرین دقایق سبب ایجاد اضطراب در بخش انتهای آخر سال شده است و سبب آشفتگی در بخش اصلاحات مالیاتی GOP گردید.

 یکی از ساکنان ویرجینیا می گوید: « این یک کابوس شبانه » است. شرکت های حسابداری و رهنی همیشه پیش پرداخت مالیاتی شان را آماده می کنند و هزاران نفر دیگر نیز این کار را انجام می دهند ، زیرا که منافع این کار را بر اساس اظهارات IRS فرا گرفته اند.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.