سنگ طبیعی

۴ راه برای دکور با سنگ طبیعی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از دکورهایی که امتحان کردن آن خالی از لطف نیست، سنگ طبیعی می باشد که باعث هر چه زیباتر شدن دکوراسیون داخلی خانه می شود و یکی از فضاهایی که سنگ طبیعی بیشتر خود را نشان می دهد آشپزخانه می باشد.

 مقالات مرتبط

کوارتز ، تمیزترین انتخاب برای آشپزخانه!

زمانی که شما از خانه ای اجاره ای به خانه ی خودتان نقل مکان می کنید، آن فضا را بهتر و زیباتر می توانید طراحی و تزئین کنید. اصولا در خانه ای که برای خودتان است می توانید از تزئینات و طراحی هایی استفاده کنید که بیانگر کاراکتر و شخصیت شما باشد. یکی از دکورهایی که امتحان کردن آن خالی از لطف نیست، سنگ طبیعی می باشد. حالا ما امروز در دکوراتور به شما ۴ روش برای طراحی با سنگ طبیعی را معرفی می کنیم.

اسنفاده از سنگ طبیعی در آشپزخانه

می توانیم با این آشپزخانه ی زیبا شروع کنیم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کابینت هایی به رنگ آبی تیره روی سنگ مرمر توانسته اند یک ترکیب فوق العاده را تشکیل دهند. این ترکیب دارای توازنی بین تازگی و غنی بودن می باشد.

کابینت آبی تیره روی سنگ مرمر

کابینت آبی تیره روی سنگ مرمر

حالا نوبت به این آشپزخانه می رسد. زیبایی سنگ به کار رفته بر روی هود را می توانید به وضوح ببینید. یک دست شدن طرح روی دیوار و رویه ی کابینت ها، توانسته به زیبایی هود را با طرح روی دیوار ترکیب کند.

سنگ طبیعی

سنگ طبیعی

در همین آشپزخانه، از سنگ برای میز پذیرایی استفاده شده که به زیبایی ترکیب خوبی با دیگر اجزای آشپزخانه تشکیل داده است. از دیگر نکات جالب توجه در این آشپزخانه چراغ های سقفی زرد رنگ می باشد.

سنگ طبیعی برای میز پذیرایی

سنگ طبیعی برای میز پذیرایی

در نهایت می خواهیم یک طرح الهام بخش را به شما معرفی کنیم که در آن از سنگ طبیعی استفاده شده است. همانطور که در تصویر می بینید در کف این سالن از سنگ مرمر استفاده شده و طرح آن دایره ای مُدَور از علامت نظامی است که به زیبایی توانسته یک طرح شیک و پیچیده را خلق کند. به نظر ما این طرح هایی که تا الان به شما معرفی کردیم می تواند الهام بخش باشد و شما را در این راه یاری کند.

کفپوشی از سنگ طبیعی

کفپوشی از سنگ طبیعی

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.