افزایش سرعت تمیز کردن

۱۳ نکته برای افزایش سرعت تمیز کردن منزل ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از نکات افزایش سرعت تمیز کردن منزل این است که ، کارهای روتین تمیزکاری منزل خود را به طور روزانه انجام دهید. اگر کارهای عادی روزانه خود را به طور مرتب انجام دهید ، کارها از همان ابتدای امر از کنترل خارج نمی‌ شود. خانه‌ نیز به قدر کافی تمیز و منظم باقی می‌ ماند. 

مقالات مرتبط

رازهای خانه‌ داری برای داشتن خانه ای تمیز

نکاتی برای افزایش سرعت تمیز کردن منزل

بر شلوغی فضای منزل خود پیروز شوید

اگر فضای منزل شما شلوغ نباشد شما خیلی سریع تر کارهای خود را پیگیری خواهید کرد. حتما فضایی را برای قرار دادن وسایل اضافی هر یک از اعضای خانواده تعبیه کنید. سبد یا ظرف های مخصوص می تواند در این مورد کارساز باشد.

این سبدها باید به طور مرتب تمیز شوند. این قانون را همیشه به یاد داشته باشید: اگر سبد پُر بود باید محتویات آن سبد یا دور ریخته یا اهدا یا فضایی مخصوص به آن اختصاص داده شود.

بر شلوغی فضای منزل خود پیروز شوید

بر شلوغی فضای منزل خود پیروز شوید

فضایی برای قرار دادن وسایل تمیزکاری

برای این که در زمان تمیز کردن منزل خود صرفه جویی داشته باشید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که تمام وسایل تمیزکاری خود را در یک فضای مخصوص مثلا زیر یک کابینت قرار دهید تا هر زمان به آن احتیاج داشتید بتوانید از آن ها استفاده کنید.

فضایی برای قرار دادن وسایل تمیزکاری

فضایی برای قرار دادن وسایل تمیزکاری

استفاده از کفگیرک برای حمام

شما می توانید با استفاده از این وسیله دیوارها و درب حمام خود را بعد از هر بار استفاده تمیز کنید. این روش سریع به شما کمک می کند تا زمان کمتری را در آینده برای تمیز کردن حمام صرف کنید. حتما بعد از استحمام کمی درب حمام را باز بگذارید تا رطوبت و بخار داخل حمام تخلیه شود.

استفاده از کفگیرک برای حمام

استفاده از کفگیرک برای حمام

تمرکز

اگر واقعا تصمیم دارید که تمیزکاری منزل خود را در اسرع وقت انجام دهید باید استفاده از تلفن را در هنگام تمیز کردن منزل حذف کنید. در هنگام تمیز کردن منزل باید تلفن همراه خود را کنار بگذارید و تلویزیون را هم خاموش کنید. با این کار تمرکز بیشتری خواهید داشت و زمان کمتری را به تمیز کردن منزل خود اختصاص خواهید داد.

تمرکز

تمرکز

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک مراجعه فرمایید.

کمک گرفتن

تمیز کردن منزل را فقط یک نفر نباید انجام دهد! شما می توانید از اعضای خانواده هم برای تمیز کردن منزل کمک بگیرید و با یک کار گروهی تمام کارها را انجام دهید. شما باید به اعضای خانواده و انجام کارها توسط آن ها اطمینان داشته باشید تا نتیجه ایده آلی را در پایان مشاهده کنید.

کمک گرفتن

کمک گرفتن

خب به پایان بخش دوم مقاله ( نکات افزایش سرعت تمیز کردن منزل ) رسیدیم و امیدواریم نکات گفته شده مورد استفاده شما قرار بگیرد.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.