افزایش سرعت تمیز کردن منزل

۱۳ نکته برای افزایش سرعت تمیز کردن منزل ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از نکات افزایش سرعت تمیز کردن منزل ، آماده کردن مواد شوینده و دیگر وسایل نظافتی می باشد. با این کار شما دیگر برای پیدا کردن تک تک وسایل زمان نمی گذارید و در سرعت کار شما بسیار موثر است.

مقالات مرتبط

خانه داری و تمیزکاری منزل به سرعت برق و باد

افزایش سرعت تمیز کردن منزل

ساده است ، زمانی که شما سریع تر کار تمیز کردن منزل خود را انجام دهید ، قطعا زودتر هم کار شما تمام می شود. نکاتی که امروز در دکوارتور می خواهیم به شما آموزش دهیم نشان دهنده این می باشد که کار تمیز کردن شما سریع و بهتر انجام شود و در نهایت هم از نتیجه کار خود راضی باشید.

آماده و مرتب کردن وسایل تمیز کردن

همه وسایلی که برای تمیز کردن منزل استفاده می کنید را در یک ظرف قرار دهید. با این کار دیگر شما زمانی را برای پیدا کردن وسایل از جای جای خانه تلف نخواهید کرد. اگر منزل شما بزرگ می باشد ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای هر طبقه ظرفی جداگانه آماده کنید.

آماده و مرتب کردن وسایل تمیز کردن

آماده و مرتب کردن وسایل تمیز کردن

با جاروی منزل خود خداحافظی کنید!

نیازی نیست تا شما به طور متناوب از جارو به جای جاروبرقی استفاده کنید. شما می توانید برای گردگیری تمام منزل از جاروبرقی استفاده کنید. این یک روش سریع تر محسوب می شود و شما از شَر یک وسیله اضافی هم خلاص می شوید.

استفاده از جاروبرقی

استفاده از جاروبرقی

دسترسی خود را افزایش دهید

شما می توانید از یک سیم سیار بلند برای جاروبرقی خود استفاده کنید. با این کار شما می توانید یک فضای خیلی بزرگ را به راحتی جارو کنید بدون اینکه پریز برق را مرتب عوض کنید.

استفاده از سیم سیار بلند

استفاده از سیم سیار بلند

چشم پوشی نسبت موضوعات جزئی

شما نیازی نیست که هر هفته کلکسیون خود را تمیز کنید ، زیرا این کار کاملا زمان بر می باشد و بهتر است که توجه خود را بر روی موضوعات بزرگ تر مثلا یک تابلوی بزرگ متمرکز کنید. تمیز کردن جزئیات ماهی یک بار هم کافی می باشد.

تمیز کردن جزئیات ماهی یک بار

تمیز کردن جزئیات ماهی یک بار

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک مراجعه فرمایید.

از اتفاقات ناگهانی نترسید

از استفاده از وسایل عجیب برای تمیزکردن منزل خود هراسی نداشته باشید.

یک برنامه ریزی برای تمیز کردن داشته باشید

با انتخاب یک برنامه برای تمیز کردن منزل خود می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. متخصصین پیشنهاد می کنند که تمیز کردن منزل را از سمت چپ و بالا ورودی منزل شروع و در جهت عقربه های ساعت کار خود را ادامه دهید. زمانی که این سیستم و روش برای شما عادی شد ، خواهید دید که چقدر در زمان شما صرفه جویی خواهد شد.

برنامه ریزی برای تمیز کردن

برنامه ریزی برای تمیز کردن

خب به پایان بخش اول مقاله ( ۱۳ نکته برای افزایش سرعت تمیز کردن منزل ) رسیدیم ، امیدواریم از این نکته ها استفاده لازم را برده باشید.

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.