وسیله ضروری

۷ وسیله و مبلمانی که هر خانه ای به آن احتیاج دارد

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از وسایل ضروری در خانه میز عسلی می باشد ، زیرا برای هر مبل راحتی نیاز به حداقل یک میز عسلی است ، تا بتوان هنگام پذیرایی کردن از آن استفاده کرده و کار را ساده تر انجام داد.

مقالات مرتبط

۱۰ سبک مبلمان ، کدام مبل برای کدام دکوراسیون؟

 ۷ وسیله ضروری که هر خانه ای به آن احتیاج دارد

از هزینه کردن برای مبلمانی که یک روزی دور خواهید انداخت خودداری کنید و بر روی چیزهای خوب سرمایه گذاری کنید: مبلمانی که شما بتوانید در هر یک از اتاق های خود ، منزل دیگر یا حتی سال ها از آن ها استفاده کنید. امروز در دکوراتور می خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم و این مبلمان اساسی را به شما معرفی کنیم.

میز عسلی

چرا به آن نیاز دارید: هر مبل راحتی نیاز به حداقل یک وسیله ضروری مثل میز عسلی دارد. شما یا می توانید از میزهای یک دست استفاده کنید یا این که از میزهای ترکیبی بهره ببرید. ( اگر هم می خواهید از طرح های ترکیبی استفاده کنید باید این موضوع را در نظر داشته باشید که ارتفاع آن ها اندازه باشد. )

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد: اتاق نشیمن ، اتاق خواب ، سرویس بهداشتی و حمام

دنبال چه سبکی باشیم: اکثر میزهای عسلی ارتفاع بین ۶۰ تا ۹۰ سانتی متر دارند و ما به شما پیشنهاد می کنیم از سبک های شیشه ای استفاده کنید.

میز عسلی

میز عسلی

مبل راحتی و نُقلی

چرا به آن نیاز دارید: هیچ مبل راحتی دیگری هم اندازه این مبل ها انعطاف پذیر نیست. شما می توانید از این مبل در هر اتاقی استفاده کنید ، زیرا به خوبی جای خود را در هر فضایی پیدا می کند.

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد: آپارتمان های کوچک ، اتاق نشیمن ، اتاق پذیرایی ، پایه تخت

دنبال چه سبکی باشیم: پُشتی صاف نسبت به دیگر مبلمان بهتر است. این مبلمان مناسب پایه ی تخت خواب هستند ، زیرا به خوبی می توانند نظر هر فردی را به خود جلب کنند.

مبل راحتی و نُقلی

صندلی های مناسبتی

چرا به آن نیاز دارید: جدا از صندلی های معمول و راحتی که در اتاق وجود دارد ، بهتر است که از این سبک صندلی ها نیز استفاده کنید ، زیرا می تواند جذابیت فضای شما را افزایش دهد.

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد: فضای باز ، اتاق نشیمن ، اتاق پذیرایی ، میز صبحانه ، اتاق خواب

دنبال چه سبکی باشیم: ما پیشنهاد می کنیم که از صندلی هایی استفاده کنید که دارای پُشتی باز هستند ، زیرا هم طراحی زیباتری دارند و هم اینکه سبُک بوده و به راحتی قابل جا به جایی هستند.

صندلی های مناسبتی

صندلی های مناسبتی

نیمکت

چرا به آن نیاز دارید: نیمکت یکی از مبلمان همه کاره و یک وسیله ضروری می باشد. این مُبل به خوبی می تواند شخصیت ، جلوه و جای نشستن را به فضای شما هدیه کند.

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد : فضای باز ، ایوان ، اتاق نشیمن ، اتاق پذیرایی ، پایه تخت خواب

دنبال چه سبکی باشیم : نیمکت های بدون پُشتی دارای طرفدار بیشتری هستند و به راحتی هم قابل پیدا کردن می باشند. شما همچنین می توانید پارچه ی رویه ی این نیمکت ها را خود انتخاب کنید.

نیمکت

نیمکت

میز نیم دایره

چرا به آن نیاز دارید: این سبک از میزها جلوه خاصی به فضای شما هدیه می کنند. این میزها ظاهری ظریف و شیک دارند و فضای اتاق شما را جذاب تر می کنند.

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد: فضای باز ، اتاق نشیمن ، زیر پله ، دفتر کار ، اتاق خواب به عنوان میز عسلی

دنبال چه سبکی باشیم: میزی که پایه ی وسط نداشته باشد بیشتر محبوب بوده و طرفدارهای زیادی نیز دارد. حتما اگر چنین مُدلی پیدا کردید آن را بخرید.

میز نیم دایره

میز عسلی

مبلمان پایه کوتاه و بدون دسته

چرا به آن نیاز دارید: اکثر مردم به خرید چنین مبلمانی فکر نمی کنند ، اما یک وسیله ضروری است که در هر خانه ای باید وجود داشته باشد. آن ها همچنین ظاهر جذابی دارند و به دلیل بدون دسته بودن آن ها مناسب هر فردی از کودک تا بزرگسال می باشند.

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد: اتاق خواب ، اتاق نشیمن

دنبال چه سبکی باشیم: هر چقدر کوچک تر بهتر! اگر این مبلمان اندازه ی بزرگی داشته باشند دیگر جا به جایی آن ها سخت خواهد بود.

مبلمان پایه کوتاه و بدون دسته

مبلمان پایه کوتاه و بدون دسته

میز آرایش

چرا به آن نیاز دارید: این میزها می توانند شخصیت مخصوص به خود را به هر فضایی هدیه کنند و همچنین دارای فضای ذخیره ی بالایی نیز هستند. شما می توانید از این میزها در اتاق پذیرایی یا اتاق نشیمن استفاده کنید.

در چه فضایی می توان از آن ها استفاده کرد: فضای باز ، اتاق نشیمن ، اتاق پذیرایی ، راهرو ، اتاق خواب ، سرویس بهداشتی و حمام

دنبال چه سبکی باشیم: میزهای آرایش معمول در بازار دارای ۹۰ سانتی متر ارتفاع و ۱۲۷ سانتی متر پهنا هستند. اگر شما بودجه مناسبی در اختیار دارید می توانید از دو میز در کنار هم استفاده کنید.

میز آرایش

میز آرایش

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.