تعویض شیر آب قدیمی

تعویض شیر آب قدیمی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
یکی از راهکارهای ساده برای تغییر و تحول و نوسازی فضای داخلی تعمیرات و یا بازسازی است. گاهی این تعمیرات تخصصی هستند و گاهی به سادگی با کمی تجربه می توانید خودتان آن ها را انجام دهید. یکی از این تعمیر و تعویض شیر آب قدیمی است.

تعویض شیر آب قدیمی

به سادگی شیرهای آب قدیمی را عوض کنید و ظاهری تازه به فضای سرویس بهداشتی خود ببخشید. برای این کار ابتدا باید فلکه اصلی آب را ببندید. بعد از آن باید به سراغ زیر سینک و روشویی بروید و به کمک آچارها لوله های ورودی آب گرم و سرد را از ورودی آن جدا کنید. دقت کنید که حتما در زیر سینک ظرفی تعبیه کنید تا آب های داخل لوله ها باعث کثیفی فضای شما نشوند.

تعویض شیر آب قدیمی

تعویض شیر آب قدیمی

بعد از آن که لوله ها را جدا کردید ، باید به سراغ ورودی شیرهای آب بروید که دقیقا به زیر سینک شما متصل هستند. برای جدا کردن این اتصال هم می توانید از آچارها کمک بگیرید. حالا می توانید شیرهای آب را کاملا از سطح سینک جدا کنید. اگر زیر شیرهای آب زنگ زدگی و یا خرابی وجود دارد ، قبل از نصب شیرهای جدید حتما آن ها را برطرف کنید. برای نصب شیرهای جدید هم می توانید همین مراحل را دوباره تکرار کنید و در پایان کار قبل از باز کردن شیر فلکه اصلی ، حتما از استحکام اتصالات و محکم بودن پیچ ها اطمینان حاصل کنید.

رحیم قیم هستم ، علاقمند به تولید محتوای وب برای پروژه های جذاب و دوست داشتنی مثل دکوراتور ...

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.