صفحه اینستاگرامی

ده صفحه اینستاگرامی برای رسیدن سریع به اهدافتان

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

simplyspaced@ یک صفحه اینستاگرامی می باشد که مربوط به فضابندی ساده است. در سری عکس های این صفحه می توانید تصاویری را ببینید که به شما کمک می کند بتوانید کابینت ها و یا کشوهای مرتبی را در اختیار داشته باشید.

مقالات مرتبط

عکس های طراحی هایی که در اینستاگرام بیشترین لایک را داشته اند

ده صفحه اینستاگرامی برای رسیدن سریع به اهدافتان

روز سه شنبه ، ۲۰ مارس ، اولین روز بهار فرا می رسد. بسته به این که شما در کدام کشور زندگی می کنید ، ممکن است از بهار خارج شده باشید و به خاطر رسیدن به نقطه اعتدال بهاری ، هوای گرم تابستانی آنقدرها هم از ما دور نباشید ( درسته؟ ) در همین زمان ممکن است که شما از سررسیدهای جدیدی استفاده کنید تا برای سال و فصل جدید برای خودتان اهدافی را تنظیم کنید.

در ابتدای سال نوی میلادی و ماه ژانویه ممکن است که ما اهدافی را برای خودمان در نظر گرفته باشیم ، اما با آمدن فصل بهار بهترین موقع است که آن ها را اجرایی کنیم. اکنون بهترین زمانی است که ما باید به سمت یک رفتار سالم تر و بهتر قدم برداریم. در این فصل شاید شما به فکر این باشید که چند صنوبر را به باغچه اضافه کنید ، کمد به هم ریخته خودتان که پر از لباس های زمستانه است را کمی مرتب کنید و همچنین کمی ورزش کنید ، ما به شما یک فهرست بسیار خوب برای شروع تمام این کارها را پیشنهاد می دهیم. ( شاید این لیست برای شما ، فهرستی از افرادی باشد که بر روی اینستاگرام صفحه دارند ، اما به نظر من می رسد که برای شروع کار و گرم کردن ، مشاهده کرن این صفحه ها بد نیست ).

لینک اینستاگرام:

 https://www.instagram.com/p/BfwATKxBwjW/?utm_source=ig_embed

  1. فضا بندی ساده : simplyspaced@

در سری عکس های این صفحه اینستاگرامی شما می توانید تصاویر یک سازماندهی بدون عیب و نقص را ببینید که به شما کمک می کند بتوانید کابینت ها و یا کشوهای مرتبی را در اختیار داشته باشید. و با نکته هایی که در کامنت های این تصاویر نوشته شده است شما می توانید مکان کافی را برای تمام تابستان در اختیار داشته باشید.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/bella_be_active/?utm_source=ig_embed

  1. النا آرتیموس: bella_be_active@

ما النا را هم به خاطر سفرهای خطرناکش و هم برای ویدئوهای ویژه ورزشی اش دنبال می کنیم ، ویدئوهایی که به ما نشان می دهد چطور می توانیم در خانه کارهای آن را انجام دهیم.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/Bf_ryBzjfB6/?utm_source=ig_embed

  1. جانگالو: thejungalow@

در این صفحه اینستاگرامی شما حتما شگفت زده خواهید شد: ما هنوز در اینجا کسی را نداریم که بتواند سبک پاسیو گیاه شناسی بوهمیک کلاسیک را بهتر از جاستین بلاکنی و تیم کاری او یعنی جانگالو انجام دهد.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/BfV05kMl82t/?utm_source=ig_embed

  1. کیلی هاگرتی: urbanfarmstead@

کیلی و مورگان می توانند این ادعا را داشته باشند که با وجود فضاهای بسیار زیادی برای بودن با دوستان ، پرورش پرندگان و رشد دادن میوه ها در خانه ای شهری با حیاطی جادار که در منطقه ساکرمنتو قرار گرفته است ، آخر درست کردن حیاط پشتی هستند.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/Be6pF-9hkEi/?utm_source=ig_embed]

  1. جوآنا گوددارد: cupofjo@

بودن در کنار جوآنا مثل آن است که شما از راهنمایی های یک خواهر با هوش در زندگی تان استفاده می کنید. پست های او ، که پر از ایده ها و فکرهای هیجان انگیز است ، شما می توانید ایده های عالی برای بهتر زندگی کردن ، مراقبت از فرزندان ، سبک خانه ، و هر چیزی که زندگی شما را بهتر کند ، دریافت کنید ، چیزهایی که می تواند احساسات شما را بر انگیزاند و دنیای شما را تغییر دهد.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/BZuLVkEn7q2/?utm_source=ig_embed]

  1. نوشیدنی با پرندگان: drinkingwithchickens@

شما انتخاب های زیادی را برای شروع فصل جدید در اختیار دارید و می توانید حساب های اینستاگرامی زیادی را دنبال کنید تا بتوانید ایده های جدیدی را در اختیار داشته باشید. اما در این صفحه شما می توانید ایده های زیادی را درباره پرورش پرندگان در حیاط پشتی را دریافت کنید.

لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/Bfb54RPHOdR/?utm_source=ig_embed]

  1. سوفیا رو: sophia_roe@

خوب بودن و خوب زندگی کردن شاید اصلی ترین نکته ما در زندگی باشد ، اما خوشبختانه با بودن سوفیا این امکان برای شما میسر است که از طریق ویدئوهایش بتوانید درباره مکمل ها ، مخلفات غذایی و بسیاری از چیزهای دیگر که برای پرندگان نیاز است ، ایده هایی را بگیرید ، حتی می توایند درباره درست کردن کره آناناس هم مشورت بگیرید!!

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/BVyRmr6FZTO/?utm_source=ig_embed]

  1. جین جونز: iheartorganizing@

جین جونز یک کارشناس مرتب کردن خانه است که هر روز آخرین ایده ها و کارهایش در زمینه کمدها ، کابینت ها و کشوها را با ما اشتراک می گذارد و ما می توانیم ایده هایی را درباره تمام بخش های زندگی به دست بیاوریم.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/BSCkhyNgxRa/?utm_source=ig_embed]

  1. برایان کاسپر: bkaspr@

اگر در اهداف شما هم این است که در بهار به ماهیچه های قوی و انعطاف پذیر برسید ، ممکن است که بتوانید تمریناتی را در خانه انجام دهید ، در این جا ما صفحه برایان کاسپر را داریم که هر روز مطالب جالبی را در این زمینه بارگذاری می کند.

 لینک اینستاگرام:

https://www.instagram.com/p/BeYX-3pHbCe/?utm_source=ig_embed]

  1. رمی اشیزوکا: rrayyme@

اگر شما به دنبال صفحه اینستاگرامی جدیدی برای دنبال کردن هستید صحفه رمی یکی از بهترین ها است. شما می توانید انواع ایده های جالب درباره نحوه انجام ، تغذیه ، تناسب اندام و همچنین نکته های مختلف دیگر را در این صحفه یاد بگیرید ، در این صحفه تمام آنچه که شما برای انجام دادن در تمرینات ورزشی می خواهید به شما آموزش داده می شود.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.