اجاره نشینی

واقعا در این جا ، چند نفر به صورت اجاره ای زندگی می کنند؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

هر اجاره نشینی ماندن را بهترین راه برای پایین نگه داشتن هزینه ها می داند و در صورتی اقدام به تغییر منزل خود می کند که دلیل قطعی و معقول برای این کار داشته باشد.

مقالات مرتبط

دانلود رایگان اینفوگرافیک ارزان ترین شهرهای جهان برای اجاره خانه

اجاره نشینی

 آیا می دانید که بیشتر مطالعه هایی که در زمینه اجاره نشینی انجام می شود ، از فهرست آپارتمان ها استفاده می کنند؟ این می تواند تا اندازه ای به خاطر سبک اجاره نشینی جدیدی باشد که در آپارتمان ها رواج یافته است و به همین خاطر پژوهشگران از این شیوه برای تخمین های آماری استفاده می کنند ، اما آن ها همیشه نشان دهنده شرایط اجاره نشینی واقعی نیست.

 جستجو درباره اجاره نشینی همیشه نمودارهای آماری بالاتری را نشان می دهد ، زیرا در بسیاری از فهرست های واحد های لوکس در نظر گرفته نمی شوند ، به نظر بعید است که بتوانید این دسته از آمارها را در آمار اجاره نشینی ، آمارهای ماهیانه و یا آمارهای دیگری که به صورت آنلاین ارائه می شوند بیابید.

 به همین خاطر ، همیشه به صورت یک روش معمول ، میانه آماری آپارتمان ها در شهری مثل نیویورک به صورت دو خوابه در نظر گرفته می شوند که قیمت اجاره آن ها نزدیک به ۳٫۲۰۰ دلار است ، این در حالی است که برخی از مناطق ویژه در نیویورک اجاره های معقول تری به طور میانگین به اندازه ۲٫۱۴۱ دلار را پرداخت می کنند.

آپارتمان های نیویورک

آپارتمان های نیویورک

Hose Tour  : ModCloth بنیان گذار ، مرکز خانه Quirky سانفرانسیسکو

 این آمارها مطابق با آمارهای صندوق پس انداز Earnest شهر سانفرانسیسکو ، که به تحلیل درآمدهای خود اظهار شده افراد ، اجاره ها و دیگر داده هایی که برای ارائه وام می پردازند ، ارائه شده است. ( آن ها داده های مشتریان در گذشته را به نمودارهای آشکار و موارد جالب دیگر تبدیل می کنند ). مطابق با تحلیل داده ها از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ ، آن ها تا اندازه ای نشان دهنده کمبودهایی هستند ، با این حال آن ها نسبت به آنچه که ما معمولا انتظار داریم و می بینیم واقعی تر هستند.

 برای مثال ، شهر سانفرانسیسکو معمولا در بالای فهرست است و دارای اجاره بهای نجومی است ، اما این شهر دارای واحدهای کنترل کننده اجاره و هم اتاقی هایی به سبک دوره ویکتوریایی هم هست. بنابراین ، در شهر سانفرانسیسکو مد آماری خانه های دو اتاق خوابه و اجاره آن ها در حدود ۴٫۵۰۰ دلار است و می توانید با داشتن یک هم خانه ای دیگر تنها ۲٫۳۳۳ دلار را پرداخت کنید.

اجاره نشینان در لس آنجلس

 با این حال اجاره نشینانی که در لس آنجلس زندگی می کنند اجاره های بالاتری را پرداخت می کنند: آن ها به صورت میانگین حدود ۲٫۶۰۰ دلار را برای یک ماه پرداخت می کنند. این موضوع کمی جای شگفتی دارد ، زیرا که میانگین اجاره های خانه های تک خوابه ، در آپارتمان های شهر لس آنجلس در حدود ۲٫۱۰۰ دلار برای ماه اکتبر بوده است.

صندوق Earnest به این مطلب اشاره می کند که مستاجرین لس آنجلسی ممکن است تمایل کمتری برای داشتن هم خانه داشته باشند و یا دوست دارند در خانه هایی زندگی کنند که به صورت کامل در ختیار خودشان است.

 سن خوزه ، از کالیفرنیا ( شماره ۲ ، ۲٫۵۰۲ دلار ) و سان دیگو ( شماره ۵، ۲٫۰۵۸ دلار ) جزو پنج شهر بسیار گران هستند. اکنون می توانید بیبنید که چرا کالیفورنیا با بالاترین میانگین اجاره به میزان ۱٫۹۰۱ دلار در سطح املاک و مستقلات ایستاده است. هاوائی ، نیوجرسی ، ویرجینیا و ماساچوست همگی جزو پنج رتبه اول هستند.

اجاره نشینی در لس آنجلس

اجاره نشینی در لس آنجلس

Hose Tour : یک خانه بسیار زیبا و دلنشین در لس آنجلس

همچنین لس آنجلسی ها نیز بخش بزرگی از درآمد خودشان را برای خانه صرف می کنند ، مطابق با این مطالعه این میزان برابر با ۲۳٫۹% است. اجاره نشین ها در ساحل ویرجینیا ، سان دیگو ، کلورادو اسپرینگ ، پورتلن، و لینکن ، همگی بیشتر از ۲۰% از درآمد خالص خودشان را ( پیش از پرداخت مالیات ) صرف اجاره می کنند.

 شهرهایی که به صورت متوسط کمترین اجاره را دارند شامل تولدو ، اوهایو (۵۵۰  دلار ) ممفیس ، تن ( ۷۲۸  دلار ) ، گلندال ، آریزونا  (۷۵۱ دلار ) و کانزاس سیستی (۸۸۵  دلار ) و لینکولن ( ۹۰۵ دلار ) هستند.

 تحلیل هایی که در این زمینه انجام گردیده است نشان دهنده یک هم بستگی مستقیم میان سطح تحصیلات بالاتر و نیز اجاره بها های بالاتر است. بزرگ ترین پرداختی ها مخصوص اساتید و یا درجه های دکتری بوده است ، کسانی که واقع در انبوهی از وام های دانشجویی غرق شده تا بتوانند یک آپارتمان با کیفیت را اجاره کنند.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.