طراحی بدون هزینه

طراحی فضای منزل بدون هزینه ( بخش اول )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای اینکه یک دکوراسیون خاص و متفاوت داشته باشید ، نیازی به صرف هزینه های اضافی ندارید. گاهی اوقات می توانید بدون هزینه به تزیین خانه بپردازید و دکوراسیون تان را نو نوار کنید! با ما در دکوراتور همراه باشید ، این بار به کمک تان می آییم تا بتوانید بهترین دکوراسیون را با اقتصادی ترین شیوه ها برای خودتان خلق کنید.

مقالات مرتبط

تزیین خانه با وسایل ارزان ، هم شیک هم کم هزینه!

طراحی فضای منزل بدون هزینه

طراحی و دکوراسیون های زیبا همیشه نیازمند هزینه های زیاد نیستند ، در واقع اصلا نباید هزینه ای برای این موضوع انجام شود! ما امروز در دکوراتور می خواهیم راه حل های ساده و بدون هزینه برای طراحی فضای منزل به شما آموزش دهیم و امیدواریم که مورد پسند شما دوستان واقع گردد.

روی هم قرار دادن بالشت ها

مُشکل : عدم احساس راحتی و آسودگی در فضای موردنظر

راه حل : هیچ چیزی بهتر از قرار دادن بالشت بر روی مبلمان نیست. شما می توانید تعدادی بالشت با رنگ ها و طرح های متفاوت بر روی مبلمان راحتی خود بچینید.

روی هم قرار دادن بالشت ها

روی هم قرار دادن بالشت ها

پرده ی اتاق ها

مُشکل : داشتن سقف کوتاه در فضا

راه حل : شما با استفاده از ترفندهایی می توانید یک سقف بلند مجازی ایجاد کنید. شما با نصب میله های پرده در بخشی بالاتر از چارچوب پنجره این حس را به مخاطب القا خواهید کرد که اتاق شما ارتفاع بیشتری دارد.

پرده ی اتاق ها

پرده ی اتاق ها

آیینه ها

مُشکل : دارای محدودیت در سوراخ کردن دیوارها

راه حل : به جای اینکه با میخ و چکُش به جان دیوارها بیوفتید می توانید آیینه ها را به دیوار تکیه دهید. شما با انتخاب یک قاب زیبا می توانید به راحتی این مُشکل را حل کنید. آیینه ها می توانند با بازتاب نور در خود باعث بزرگ تر جلوه دادن فضای منزل شما نیز شوند.

آیینه ها

آیینه ها

اضافه کردن رنگی تازه

مُشکل : سادگی فضا

راه حل : شما می توانید با اضافه کردن پتو یا بالشت رنگ دار ، جلوه ای تازه به فضای خود ببخشید. آیا در انتخاب رنگ نیازمند کمک هستید؟ از رنگ های اصلی فضای خود برای این ترکیب استفاده کنید.

اضافه کردن رنگی تازه

اضافه کردن رنگی تازه

نزدیک و دوست داشتنی

مُشکل : قرار گرفتن مبلمان در کنار دیوار

راه حل : هیچ کسی از این سبک چیدمان لذت نمی برد و شما می توانید به جای این کار مبلمان خود را به صورت گروهی و در فضایی کم کنار هم بچینید و فضایی خاص را پدید آورید.

قرار گرفتن مبلمان در کنار دیوار

قرار گرفتن مبلمان در کنار دیوار

افزایش دکوری ها

مُشکل : دکوری های خسته کننده

راه حل : ما به شما پیشنهاد می کنیم که از دکوری های با عدد فرد استفاده کنید ، زیرا از لحاظ علمی این تعداد برای چشمان فرد جذاب تر می باشد.

افزایش دکوری ها

افزایش دکوری ها

ترفندهایی برای میز

مُشکل : میزهای کوچک

راه حل : اگر میز غذاخوری شما خیلی  کوچک باشد ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از رومیزی برای میز خود استفاده کنید. این ترفند باعث بزرگ تر جلوه دادن میز شما می شود.

ترفندهایی برای میز

ترفندهایی برای میز

طراحی متمرکز

مُشکل : عدم وجود نقطه کانونی در فضا

راه حل : اگر فضای شما موردی چشم گیر مانند یک شومینه یا تلویزیون ندارد ، ما به پیشنهاد می کنیم که نقطه کانونی ای برای فضای خود بوجود آورید. قرار دادن یک تابلوی هُنری یا آیینه می تواند به راحتی نقطه کانونی زیبایی را برای فضای شما ایجاد کند.

طراحی متمرکز

طراحی متمرکز

تئوری رنگ ها

مُشکل : طاقچه بالای شومینه خسته کننده

راه حل : فضای زیبایی را برای طاقچه بالای شومینه ی خود بوجود آورید. یک رنگ مشخص مانند زرد را برای طرح کُلی طراحی انتخاب کنید. حالا وسایلی با رنگ مورد نظر برای طاقچه ی روی شومینه خریداری کنید و طراحی زیبایی را برای این فضا شکل دهید.

تئوری رنگ ها

تئوری رنگ ها

فضایی خاطرانگیز

مُشکل : شما آدمی احساساتی هستید

راه حل : کارت های هدیه همگی آثاری هُنری هستند. شما می توانید با جمع آوری تمام این کارت ها و رَد کردن نخی از میان آن ها رشته ای زیبا از این کارت های هدیه را درست کرده و بر روی دیوار اتاق خواب خود نصب کنید.

فضایی خاطرانگیز

فضایی خاطرانگیز

برای دیدن بخش دوم مقاله به این لینک مراجعه فرمایید.

هیجان میوه ها

مُشکل : عدم وجود وسایل تزئینی

راه حل : نگذارید تا یخچال شما تمام خوشی ها را داشته باشد! شما می توانید میوه های فصلی و ماندگار را در ظرفی پایه دار ریخته و بر روی طبقه ای به نمایش بگذارید. برای فصل تابستان ما میوه های لیمو ، پرتغال و برای فصول پاییز و زمستان سیب را پیشنهاد می کنیم.

هیجان میوه ها

هیجان میوه ها

خب به پایان بخش اول مقاله طراحی فضای منزل بدون هزینه رسیدیم ، حتما در روزهای آینده بخش دیگری از این مقاله را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.