از بین بردن بوی نامطبوع یخچال

چگونه بوی نامطبوع یخچال فریزر را از بین ببریم

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر یخچال فریزر شما خیلی تمیز است ، اما بوی نامطبوعی از آن ساطع می شود ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که می توان بوی نامطبوع آن ها را با روش های ساده و طبیعی از بین ببرید و روش پیشنهادی ما سرکه می باشد. این روش کاملا ساده می باشد! کافیست تا مقداری سرکه را داخل ظرفی ریخته و درون یخچال فریزر به مدت چند دقیقه قرار دهید.

مقالات مرتبط

نحوه از بین بردن بوی نامطبوع فریزر

چگونه بوی نامطبوع یخچال فریزر را از بین ببریم

امروز در دکوراتور قصد داریم تا راه هایی برای از بین بُردن بوی نامطبوع یخچال و فریزر به شما معرفی کنیم و امیدواریم که این روش ها بتواند مشکل شما در این زمینه را حل کند.

ما به شما قول می دهیم که تمیز کردن یخچال و فریزر را به خوبی بلد هستیم و هیچ وسیله ای که تاریخ مصرف آن گذشته باشد نباید در یخچال باقی بماند و هر لکه و کثیفی باید سریع تمیز شود. اما یک موضوعی وجود دارد که تمیز کردن آن ربطی به این مسائل ندارد و آن بوی نامطبوع یخچال و فریزر می باشد!

با وجود همه نوع مواد غذایی در یخچال راهی برای از بین بُردن این بوی نامطبوع به نظر می رسد که وجود ندارد. شما هم قطعا دوست ندارید که این بوی نامطبوع اطراف غذاهای شما باشد. امروز در دکوراتور می خواهیم یک سری ترفند برای از بین بُردن این بوهای نامطبوع در یخچال و فریزر به شما معرفی کنیم.

۱- یک ظرف ادویه خوشبو کننده یخچال

وجود ظرف پلاستیکی جوش شیرین در یخچال نمی تواند جلوه مناسبی داشته باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم جوش شیرین را در یک ظرف ادویه شیشه ای بریزید و به آن یک مقدار روغن های معطر اضافه کنید تا بتوانند بوی نامطبوع یخچال شما را از بین ببرند.

ادویه خوشبو کننده یخچال

ادویه خوشبو کننده یخچال

۲- استفاده از ظروف جالب برای از بین بردن بوی نامطبوع یخچال و فریزر

شما می توانید با ریختن مقداری جوش شیرین در این ظروف رنگی زیبا و قرار دادن آن ها در یخچال ، جا کفشی و یا کابینت ها بوی نامطبوع فضا را از بین ببرید.

جوش شیرین

جوش شیرین

۳- دانه های قهوه

اگر تا به حال این اصطلاح (( صبح خود را با قهوه شروع کنید )) را شنیده باشید ، قطعا می دانید که این روش حسابی کارساز خواهد بود. شما می توانید ظرف دانه های قهوه را در یخچال خود بگذارید و به خوبی مشاهده کنید که این دانه ها بوی نامطبوع فضای یخچال شما را از بین خواهند برد.

دانه های قهوه

دانه های قهوه

۴- استفاده از اسفنج

شما می توانید با ریختن مقداری جوش شیرین بر روی یک اسفنج نَم دار هم در مصرف جوش شیرین صرفه جویی کنید و هم نتیجه بهتری را مشاهده کنید. این روش کاملا ساده و موثر می باشد و خواهید دید که چگونه این اسفنج بوی نامطبوع فضای یخچال و فریزر شما را از بین می برد.

اسفنج

اسفنج

خب به پایان این مقاله رسیدیم و امیدواریم مورد پسند شما بوده باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.