ارتقا صندلی

ارتقا صندلی های ۴۰ دلاری نولمیرا ایکیا ( Nolmyra Chair )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از پرطرفدارترین صندلی های راحتی ایکیا ، صندلی نولمیرا می باشد که با وجود نقاط قوت زیاد روکش جالبی ندارد. بنابراین در این مطلب از دکوراتور می خواهیم به شما روش ارتقا صندلی نولمیرا را مرحله به مرحله آموزش دهیم.

مقالات مرتبط

۱۶ کاری که می توانید با مبلمان قدیمی انجام دهید ( بخش اول )

ارتقا صندلی های نولمیرا ایکیا

مدل صندلی نولمیرا ایکیا نقاط قوت زیادی دارد. خطوط عالی ، ابعاد عالی ، پایه های خمیده قشنگ ؛ اما به خاطر آن پوشش توری خاکستری ، مثل پای زیبایی شده است که در یک جفت کفش کثیف قرار دارد ؛ یعنی موجب شده است که زیبایی آن به چشم نیاید. اما شما می توانید با یک رو انداز ( Gurli throw ) 12 دلاری ایکیا چهره صندلی خود را کاملا تغییر دهید و آن را ارتقاء دهید.

آنچه شما نیاز دارید

  • یک رو انداز ( Gurli throw ) یا ۱٫۵ متر پارچه با عرض ۴۲ اینچ
  • نخ محکم
  • چسب رنگی
  • رنگ چوب ( اختیاری )
  • سنباده ( اختیاری )

ابزار

  • سوزن و سنجاق
  • چرخ خیاطی ( اختیاری )

دستورالعمل ارتقا صندلی

مرحله اول

اگر می خواهید رنگ پایه های چوب را تغییر دهید ، با کاغذ سنباده سطح آن را صاف کنید و رنگ مورد علاقه تان را طبق دستور استفاده کنید ؛ اگر شما رنگ چوب کاج کلاسیک ایکیا را دوست دارید ، از این مرحله صرف نظر کنید.

مرحله دوم

کاور خاکستری را از فریم صندلی فلزی در بیاورید ؛ پارچه را از وسط تا بزنید ؛ کاور خاکستری را در وسط پارچه قرار دهید ؛ لبه های های کاور خاکستری را با چسب رنگی مشخص کنید.

مرحله دوم

مرحله دوم

مرحله سوم

کاور خاکستری را بردارید ؛ سر تاسر نوار رنگی را سوزن ته گرد بزنید ؛ درست در امتداد قسمت داخل نوار چسب رنگی کوک بزنید ؛ می توانید این کار را با دست و یا چرخ خیاطی انجام دهید.

مرحله سوم

مرحله سوم

قسمت پایین را کوک نزنید ؛ شما باید این قسمت را باز نگه دارید تا بعدا بتوانید فریم صندلی را داخل آن کنید. پوشش خاکستری را روی قسمت فلزی قرار دهید و زیپ آن را ببندید. پارچه را روی پوشش خاکستری قرار دهید.

قرار دادن پارچه روی پوشش خاکستری

قرار دادن پارچه روی پوشش خاکستری

مرحله چهارم

لبه های پایینی پارچه را سنجاق بزنید و کوک بزنید.

مرحله چهارم

مرحله چهارم

مرحله پنجم

لبه های پارچه را دور تا دور صندلی ببرید.

مرحله پنجم

مرحله پنجم

مرحله ششم

نخ های پارچه را تا قسمتی که کوک زده اید بکنید ؛ این مرحله زمان زیادی می برد ؛ می توانید در این مدت تلویزیون تماشا کنید ، یا یک کاری مشابه انجام دهید ؛ بعد ریشه ها را ترمیم کنید که همه به یک اندازه بشود.

مرحله ششم

مرحله ششم

مرحله هفتم

انگشت خود را در امتداد لبه های فریم حرکت دهید تا ۴ نقطه ای را که فریم صندلی به پایه متصل می شود پیدا کنید ؛ با یک علامت بر روی پارچه ، نقطه ها را مشخص کنید ؛ با چسب اطراف آن نقطه را یک دایره بکشید ؛ سپس نقطه ای را که مشخص کرده اید ، با قیچی سوراخ کنید ؛ چسبی که اطراف سوراخ زده اید ، از باز شدن نخ های پارچه جلوگیری می کند.

مرحله هفتم

مرحله هفتم

مرحله هشتم

با توجه به دستور ایکیا پایه ها را به فریم صندلی متصل کنید.

صندلی شما آماده است ، آفرین

این یک پروژه عالی است که شما می توانید خودتان انجام دهید و با استفاده از یک روانداز به ارزش ۱۲ دلار ، ظاهر صندلی خود را تغییر دهید.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.