محدود کردن هزینه ها و پس انداز بیشتر

۶ راه فوق العاده سریع برای محدود کردن هزینه های خود و پس انداز بیشتر

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

گام اول در پس انداز پول این است که ، بدانید چقدر پول خرج می کنید. برای یک ماه تمامی خرج های تان را ثبت کنید. بدین شکل که بهای هر چیزی حتی هر لیوان چای ، روزنامه و هر هله هوله ای که عصرها می خورید برای کل یک ماه ثبت کنید. بر اساس آنچه ثبت کرده اید ارقام مخارج تان را بر اساس طبقه بندی شان سازماندهی کنید: بنزین ، خواروبار ، حمل و نقل و در آخر هزینه کل هر یک از آنها را ثبت کنید.

مقالات مرتبط

راهنمای خرید و اجاره خانه ، قصه منزل ما از کجا آغاز می‌ شود؟

۶ راه فوق العاده سریع برای محدود کردن هزینه های خود و پس انداز بیشتر

عادت های بد اقتصادی که همه ی ما داریم ( خوب ، دوست دارم فکر کنم که همه ی ما آن را داریم ). اما آیا این اعتیاد به آمازون است ، یا عادت نوشیدن قهوه در اواسط بعد از ظهر ، یا تمایل شما برای رسیدن به هدف ، زمان سر و سامان دادن به راه های صرف پول و زمان خود رسیده ، به خصوص اگر در تلاش هستید که بودجه خود را پس انداز کنید. در اینجا ۶ روش فوق العاده ساده و سریع برای محدود کردن هزینه های شما و تغییر این عادت ها ، برای افراد خوب وجود دارد.

برنامه ریزی برای روزهای بدون هزینه

هر هفته یک روز را انتخاب کنید که در آن پول خرج نکنید ، اصلا ، حتی یک سنت. سپس بنشینید و دو دقیقه را صرف بارگذاری آن در تقویم خود کنید ، کاملا با یک برنامه ی تکراری و یک هشدار برای یادآوری روز قبل از آن. چرا؟ این یادآوری کوچک به شما در پیش برد برنامه کمک خواهد کرد. آگاه هستید ، بنابراین در روز بدون هزینه ، گرفتار برنامه های شام یا معده خالی نمی شوید.

لغو اشتراک از ایمیل خرده فروشی

خارج از دید ، دور از ذهن ، درسته؟ متاسفانه ، به نظر می رسد که به هر دو روش عمل می کند. یعنی تمام ایمیل ها را از فروشگاه مورد علاقه خود دریافت می کند؟ ایمیل ها به حفظ پول تان در حساب بانکی کمکی نمی کنند. برای کاهش وسوسه خرج کردن ، کمی وقت بگذارید و به ایمیل هایی که باعث استفاده از کارت اعتباری تان( عابر بانک ) شده است ، فکر کنید. Unroll.me یک سرویس عالی برای آسان سازی صندوق پستی ایمیل می باشد.

به رسانه های اجتماعی بگویید ” نه ممنون “

شما از تمام ایمیل های مورد علاقه خود ، لغو اشتراک کرده اید ، اما ناگهان کفش هایی که دیده اید؟ همه ی آن ها خوراک اینستاگرام شما هستند. اما ادامه دهید و ۳۰ ثانیه برای مخفی کردن آن آگهی اقدام کنید. بگویید این کار ربطی به شما ندارد.

بگو ببینم ، خیلی چیزها دیده ای ، اما آن ها را از ذهن خود بیرون بیاورید و از انگشت های آماده به خریدتان ( منظور در شبکه های مجازی به صورت آنلاین ) دور شوید. در آینده زمانی که نیاز به خرید آنلاین داشتید ، از یک پنجره ” حالت ناشناس ” خصوصی استفاده کنید. بنابراین خرده فروش تان نمی تواند شما را با همان میز قهوه ای که قبلا تصمیمش را گرفته بودید ، تصور کند.

دسترسی خود را محدود کنید

بسیار خوب ، ساده ترین راه برای کنترل هزینه ها چیست؟ دسترسی مستقیم خود به پول را حذف کنید. به درآمد و بودجه خود نگاهی بیاندازید و ببینید چقدر پول بابت هر چک دارید. سپس چند دقیقه صرف ایجاد یک انتقال خودکار از حساب چک خود به حساب پس انداز خود کنید و پولی را که بدست آورده اید ، برای پس انداز در هر دوره پرداخت کنید. پولی که رفته باشد را نمی توانید خرج کنید. ( گرچه اگر واقعا به آن نیاز دارید می توانید آن را به حساب خود باز گردانید )

ایجاد یادآوری روزانه

آیا زمان خاصی از روز وجود دارد که شما در مقابل هزینه های اضافی آسیب پذیر باشید؟ مثلا قهوه ی ساعت ۲ بعدظهر؟ یا درست قبل از خوابیدن ، زمانی که به نت فلیکس نگاه می کنید و در حال پیمایش در رسانه های اجتماعی می باشید؟ یک یادآوری همیشگی در گوشی خود برای آن زمان ، تنظیم کنید و به خودتان در کم تر خرج کردن کمک کنید. ” من در حفظ پول خوب هستم ” یک گزینه ی مثبت است. به طور جدی ” نخریدن چیزهای بیشتر ” نیز موثر است.

پاسخ گو و پیگیر باشید

می دانید چه چیزی در کمتر خرج کردن پول ، همیشه به من کمک می کند؟ دانستن این که شخص دیگری می داند که من سعی دارم پول خرج نکنم. بهتر نیست؟ یک دقیقه برای لمس و فرستادن یک متن به طور منظم طول می کشد تا آن ها بدانند که شما هنوز بر کنترل هزینه ها تمرکز دارید. این کار عالی است اگر شما شریکی مخصوص صرفه جویی داشته باشید ( سلام عسل! ) اما همچنین ممکن است که یکی از دوستان حامی عادات مالی شما باشد و یا با آن مخالفت کند.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.