وسیله ی ارزان که در نظم خانه سودمند نیست

۸ وسیله ی ارزان که در نظم خانه سودمند نیست

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یک وسیله ی ارزان که خرید آن در نظم خانه سودمند نیست ، جعبه کفش های کتانی می باشد. این جعبه ها برای همه کفش های شما جا ندارند ، بنابراین جعبه های پلاستیکی انعطاف پذیر که ارزان هم هستند ، پیشنهاد می شود.

مقالات مرتبط

ده محفظه ای که به زندگی شما نظم می بخشد

۸ وسیله ی ارزان که در نظم خانه سودمند نیست

دانش قدرت است ؛ به خصوص وقتی بدانید که برای خانه چه چیزی باید بخرید. در اینترنت گزینه های زیادی برای خرید ارائه می شود و اینکه شما بدانید کدام را بخرید و کدام را نه ، خود نوعی دانش به حساب می آید! Clea Shearer و Joanna Teplin که از طراحان حرفه ای هستند ، در این زمینه بهتر از هر کسی تخصص دارند.

 تیم طراحان شرکت نشویل اتاق های ریخت و پاش را به فضایی ساده و شیک تبدیل می کنند. ما از آنها خواستیم تا ما را راهنمایی کنند تا بفهمیم چه وسایلی برای خانه لازم است. آن ها هشت وسیله ی ارزان به درد نخور را معرفی کردند:

جعبه کفش های کتانی

 این جعبه ها برای قرار دادن اشیاء مختلف کاربرد دارند. خرید جعبه های مخصوص برای کفش ها گران است و خرید چند تا از آن ها عاقلانه نیست. این جعبه ها جا برای همه ی کفش های شما ندارند. شارر پیشنهاد می کند که جعبه های پلاستیکی انعطاف پذیر که ارزان هم هستند ، استفاده کنید.

جعبه کفش

جعبه کفش

قفسه کفش های قابل انعطاف

از دیگر پیشنهادهای تیم طراح این جاکفشی ها هستند. آن ها نه تنها ارزان نیستند و استحکام ندارند ، بلکه ممکن است جا برای قرار دادن همه ی کفش های شما نداشته باشد. پس خرید آن ها عاقلانه نیست.

صفحه های گردان

در بین تمام پیشنهادات تیم طراح هیچ کدام به اندازه ی این یکی کاربردی نیستند. اگر این صفحه ها بیش از اندازه بزرگ باشند استحکام ندارند و آن گونه که باید کارایی نخواهند داشت.

پس در هنگام خرید مطمئن باشید خیلی بزرگ نباشند و از مواد مستحکم ساخته شده باشند. این صفحه ها در قفسه ها و داخل کابینت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

برج آکریلیک دو طرفه

اگرچه Shearer و Teplin  از طرفداران محصولات اکریلیک هستند ، اما وقتی گران و غیرکاربردی باشند ، باید آن ها را کنار بگذارند. شارر می گوید: این برج ها خیلی زیبا هستند اما اصلا کاربردی نیستند. آن ها آن قدر فضا ندارند که خرید آن ها ارزش داشته باشد. او یک کمد با کشو را پیشنهاد می دهد تا به سادگی زیر سینک ظرفشویی یا داخل حمام جای دهد.

وسایل آویز

اگر از تپلین سوال کنید ، می گوید هیچ نظم دهنده ای بدتر از آویزان کردن وسایل نیست. آن ها سست و گرد و غبار گیر هستند. آن ها یک کمد را به یک اتاق خوابگاهی درهم تبدیل می کنند.

قفسه های ۳ طبقه فولادی ضدزنگ

تپلین می گوید: ما طرفدار قفسه های چند طبقه هستیم ، ولی به شرط آن که کاربردی باشند. این قفسه ها قیمت شان دو برابر است ، خیلی باریک هستند و قرار دادن اشیاء روی آن ها سخت است.

مخزن های کتانی

طبق گفته ی تپلین تمام مخازن یکی نیستند. تمیز کردن محفظه هایی که داخل آن ها کتانی است بسیار سخت است. علاوه بر آن مخزن هایی که از موادی مانند پلاستیک هستند خیلی دوام ندارند. بنابراین خرید آن ها و قرار دادن وسایل در آن جالب نیست.

طبق نامه

با وجود این که افراد تیم از فضاهای ذخیره حمایت می کنند ؛ اما آن ها می گویند این طبق ها بیشتر از این که راهکاری برای نظم باشند ، دردسرساز هستند. این طبق ها چون قفل ندارند ، ممکن است باعث گم شدن نامه های مهم شما بشوند. شارر توصیه می کند به جای این طبق ها از جعبه های قفل دار و محافظ دردار استفاده کنید.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.