سبد نگهداری بوهو

یاد بگیرید که چگونه سبد نگهداری بوهو را با نخ بافتنی گره دار ببافید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای بافت سبد نگهداری بوهو با استفاده از نخ بافتنی گره دار فقط کافیست مقداری نخ و سوزن در اختیار داشته باشید. شما می توانید با یک اندازه گیری دقیق و کمی دقت یک سبد بافتنی زیبا ایجاد کنید.

مقالات مرتبط

ساخت کلاهک آباژور و لامپ سقفی با کمترین هزینه و بهترین شکل

بافت سبد نگهداری بوهو با نخ بافتنی گره دار

در این ماه این سایت با یک دسته از متخصصان با استعداد مانند آن وییل با موضوع کتان و نخ ریسی به شما یک ترکیب غنی از مطالب آموزنده در مورد این ابزار ، از جمله منابع و الگوهای اصلی را ارائه می د هد. قبل از اینکه سوزن بافندگی را بردارید ، این مقاله زمان خوبی برای شروع است. شما فقط چند ساعت وقت نیاز دارید و هدیه ای کامل و یا قطعه ای ویژه برای زمستان به دست می آورید.

نخ

کلاژ بافت ( ۱۰۰٪ پشم ، ۶۸-۷۰ یارد ، ۱۰۰ گرم ) ، ۱ پوست ( برای جایگزین آن ، می توانید ۷۰ متر از یک نخ بزرگ یا گره خورده تهیه کنید ).

نخ

نخ

سوزن

US11 ( 8 میلی متر ) یا اندازه مورد نیاز برای به دست آوردن مقیاس.

مفاهیم

سوزن رفو اندازه ۱۰sts = 4 با الگوی سوزن US11 ( اندازه گیری همه چیز برای این پروژه مهم نیست و ممکن است فقط بر اندازه سبد شما تأثیر بگذارد )

اندازه گیری

قطعه ای به اندازه ۱۰*۱۴ را در نظر بگیرید. سبد کاملا بسته شده اندازه ۴ ” ارتفاع و  ۶″ در قطر دارد ( هر چند شما می توانید ارتفاع های مختلف را در نظر بگیرید ).

دستورالعمل

۲۶ گره و برای دم ۱۰″ را در نظر بگیرید.

ردیف ۱: تمام گره ها را ببافید.

ردیف ۲: تمام گره ها را کوک بزنید.

ردیف ۳: تمام گره ها را کوک بزنید.

 ردیف ۴: تمام گره ها را ببافید.

ردیف های ۱-۴ را تکرار کنید ، تا زمانی که قطعه شما حدود ۱۴″ طول داشته باشد. یک دم از ۱۸″ را برای دوختن سبد باقی بگذارید.

دستورالعمل

دستورالعمل

به پایان رساندن

قطعه بافتنی خود را بر روی یک میز قرار دهید. لبه های کوتاه را به سمت یکدیگر بچرخانید ، لبه های کوک زده شده و بسته شده را به سمت هم بچرخانید و آنها را گره به گره بهم برسانید. با استفاده از  پد دوختن گره های انتخاب شده را از سمتی تا سمت دیگر بدوزید. برای انجام این کار ، دم را از لبه مرزی زیر دو پا و یا “V” را از اولین بخیه در یک طرف بکشید. دنباله را به سمت دیگر ببرید و آن را در زیر دو پا که اولین بخیه در آنجا وجود دارد ، قرار دهید.

دنباله را از طریق همان بخیه مجاور از طرفی به طرف دیگر ادامه داده و طول کل لبه را بالا ببرید. یکی از راه های حل کردن را انتخاب کنید و به آن بچسبید. حالا لوله ای را که در آن  لبه آن را ساخته اید با دم در بالای صفحه بچرخانید. دم اصلی را از لبه ریخته گری در اطراف قسمت بیرونی هر دوخت دیگر جلو ببرید.

دم را  محکم بکشید تا لوله به طور کامل مانند یک کیسه طناب شود و یک گره را به سبد وصل کنید تا بسته شود. انتها را  به طول حدود ۶ اینچ ببرید و آنها را به پارچه بافتنی ببافید. سبد را  به سمت داخل بیرون بچرخانید ، به طوری که شکاف رو به جلو است و لبه کشیده شده در پایین. بالای لبه را تا کنید ، سپس ضخامت طرفین سبد را دو برابر کنید. در عوض ، یک مقدار کوچک تر از بالا را برای ایجاد یک کاف ( حلقه ) برای سبد بچرخانید.

مرحله نهایی

مرحله نهایی

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.