گل کاغذی

شکوفه های زیبا که هرگز پژمرده نخواهند شد: گل کاغذی غول پیکر

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

گل ها را می توانید با کمک انواع وسایل دور ریختنی نظیر دستمال کاغذی و کاغذ رنگی و مقوا و کاموا و … بسازید. ساخت گل کاغذی یکی از انواع روش های ساده و کاربردی برای ساخت گل های تزیینی است.

مقالات مرتبط

ویدیو ساخت گل با دستمال کاغذی رنگی

گل کاغذی غول پیکر

داشتن گل های تازه در اطراف خانه بسیار لوکس است ، اما زمانی که یک دسته گل خریداری شده از گل فروشی به طور ناگهانی در عرض ۲۴ ساعت شروع به پژمرده شدن می کند ، من نسبت به زیبایی شکوفایی مصنوعی بازنگری می کنم.

وقتی که من این شکوفه های خال دار را در بالای مقاله گل کاغذی لویا چتی دیدم ، می دانستم که من مورد مناسبم را پیدا کردم که رنگارنگ و بزرگ تر از گونه های طبیعی است. این شکوفه های ابدی شایستگی یک نقطه دائمی در خانه شما را دارند.

چگونگی ساخت گل های کاغذی بزرگ

لیویا مامور ساخت این شکوفه های غول پیکر برای نمایش در ویترین شرکت عطر « جو مالون »  این شکوفه ها را طراحی کرده است ، اما ما فکر می کنیم که دو گل از این دسته گل های با مقیاس بزرگ ، جایگزینی جالب برای دسته گل شما خواهد بود که معمولا هنگام بازدید از یک دوست به همراه خود می برید. لیویا راز ساخت ۲۵ نوع مختلف شکوفه ها را در کتاب جدیدش نشان می دهد و ما در حال اشتراک گذاری مراحل ساخت این شکوفه ها ، در مطلب زیر هستیم.

آنچه شما نیاز دارید

 • کاغذ پارچه ای سفید ، صورتی نازک رنگی ، هلو یا لیمویی سبز برای شکوفه ها
 • کاغذ پارچه ای زرد ، رنگ سبز برای مرکز
 • ۱۴ قطعه سفید و ۷ قطعه زرد
 • خاک رس پلیمری ( مانند (FIMO ) )
 • نوار رنگی ۱ اینچ
 • چسب گرم تفنگی و چوب

دستورالعمل ساخت

 1. تدارکات خود را آماده کنید. قالب گلبرگ را چاپ کرده و ببرید ( کپی و چاپ کردن تصویر در انتهای پست ، تنظیم اندازه به صورت مورد نیاز ). چهار قطعه کاغذی رنگی پارچه ای ۱۵ * ۲۰ را برای تهیه شکوفه ببرید. قالب بریده شده را در دسته قطعات پارچه قرار دهید و آن را ببرید تا ۱۴ گلبرگ ایجاد کنید. سپس ، سه نوار کاغذی پارچه ای سبز لیمویی ۷*۲۰ را برش دهید.
 2. گلبرگ های دوتایی ایجاد کنید. یک گلبرگ را در یک سطح صاف قرار دهید و دو عدد از قطعات ۱۸ اینچی سفید را یک و نیم اینچ بالای لبه ی پایین گلبرگ قرار دهید. گلبرگ دیگری در بالای صفحه اول بچسبانید و لبه ها را به ترتیب ، به طوری که دو گلبرگ سیم را در بر گیرد تکرار کنید تا هفت گلبرگ دوتایی ایجاد شود.

  ایجاد گلبرگ های دوتایی

  ایجاد گلبرگ های دوتایی

 3. مرکز را ایجاد کنید. برای خرد ساخت پرچم ، یک قطعه سنگ مرمر را به شکل یک زیتون قالب بندی کنید. از یکی از سیم های زرد استفاده کنید ، پرچم را بر روی آن نصب کرده و همان طور که در شکل نشان داده شده است در گل فرو برید و این عمل را تکرار کنید تا شش پرچم دیگر ایجاد کنید. سوراخ را با کمی چسب داغ پر کنید و سیم را وارد کنید.

  مرکز را ایجاد کنید

  مرکز را ایجاد کنید

مراحل نهایی

با استفاده از قیچی ، حاشیه ۸٫۹ سانتی متری را در امتداد یک طرف سه نوار پارچه ای سبز لیمویی ایجاد کنید. سپس ، پرچم ها را در دست خود جمع کنید تا آنها با همدیگر باشند. با استفاده از نوار گل ، آنها را ۱۷ سانتی متر زیر پایه خاک رس قرار دهید. بعد ، پرچم ها را در یک اسپری تابشی قرار دهید. لبه بی حاشیه را بر روی کاغذ پارچه ای سبز جمع کرده و ( شکلی شبیه عکس دو ایجاد کنید ).

جمع کردن پرچم

جمع کردن پرچم

 1. ساخت شکوفه: یک گلبرگ ایجاد کنید و آن را به مرکز گل متصل کنید تا نیمی از فضای اطراف مرکز را پوشش دهد و سپس گلبرگ دوم را در طرف دیگر مرکز قرار دهید.

  ساخت گلبرگ

  ساخت گلبرگ

برای دسترسی به فایل الگو به لینک دانلود در قسمت پایین مراجعه فرمایید.

راهنمای نصب

فرمت فایل : زیپ

حجم فایل : 11.8 کیلوبایت

درجه پیچیدگی : ساده

رمز فایل

www.dekorator.ir

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.