سردوش حمام

بهترین چیزهایی که می توانید با هزینه ای اندک برای حمام خود انجام دهید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

تغییر سردوش چیزی است که معمولا می تواند هم برای افراد مستاجر و همچنین صاحب خانه ها انجام شود. استفاده از سردوش برای کاهش میزان مواد شیمیایی با یک بخش فیلتر شده ایده بسیار خوبی می باشد.

مقالات مرتبط

زیباسازی حمام ، مُدل حمام خود را ارتقا دهید

سردوش

اگر سردوش کنونی شما زشت است و یا اگر شما به دنبال صرفه جویی در مصرف آب با استفاده از یک نوع کم جریان هستید و یا همچنین مایل به کاهش میزان مواد شیمیایی با یک بخش فیلتر شده هستید، به هر دلیل از موارد بالا ، ما در این مقاله روش هایی را ارائه می دهیم که با اعمال آن سردوش شما سریع و روان می شود.

مواد لازم

  • سردوشی جدید
  • آچار قابل تنظیم ( ما از نوع ۸ اینچ آن استفاده می کنیم )
  • نوار تفلون ( که همچنین با نام نوار لوله کش خوانده می شود )

سردوش را انتخاب کنید

شما تصمیم گرفتید سردوش را عوض کنید ، اما اکنون زمان تصمیم بزرگی در مورد انتخاب آن است. من نوعی با جریان کم را از فروشگاه محله خریدم ، چون انگیزه من این بود که در هر دقیقه چند گالن کمتر از آب در حمام استفاده شود.

اگر آب در محل شما به شدت با کلر گندزدایی می شود ، ممکن است بخواهید به دنبال فیلتر برای جلوگیری از مواجهه مواد شیمیایی با مو و پوست خود باشید. اگر قفل طلایی شما دچار سایه های سبز شد و یا اگر شما متوجه تجمع موادی نارنجی رنگ در اطراف وان حمام شدید ، قطعا باید همچین موردی را در نظر بگیرید.

حذف سردوش قدیمی

آچار خود را بیرون بیاورید و آن را به اندازه کافی باز کنید تا بتواند در اطراف دوش قرار گیرد. آن را برخلاف جهت چرخش عقربه های ساعت بچرخانید تا سردوش را شل کند. اگر شما در این مورد با مشکل مواجه هستید ، مطمئن شوید که آچار خود را در انتهای دسته قرار داده اید تا نیروی پیچشی بیشتری داشته باشید.

هر چند نباید نیروی زیادی را اعمال کنید. بسته به هر نوع لوله کشی ، توجه بیشتری به مقدار فشار مورد استفاده برای سفت و شل شدن داشته باشید. هنگامی که دوش شل شد ، آن را به راحتی با دستان خود باز کنید.

با حذف سردوش قبلی ، ممکن است برخی از مواد اضافی را در قالب خاک ، ضایعات لاستیکی باقی مانده یا نوار لوله کشی در اطراف لوله مشاهده کنید. یک پارچه بردارید و تمام مواد باقی مانده و مواد اضافی را حذف کنید.

پوشاندن لوله با نوار تفلون

رشته های لوله را با چند لایه نوار تفلون بپوشانید. نوار چسبناک نیست.

سردوش جایگزین نصب کنید

هر سر متفاوت است ، اما شما به احتمال زیاد برای بستن آن نیاز به دست دارید. برای این منظور از یک آچار استفاده نکنید مگر اینکه در راهنمای استفاده آن به صراحت این مورد را بیان کرده باشد. در صورتی که به آن نیاز دارید ، مراقب باشید که آن را بیش از حد سفت نکنید.

بررسی نشتی

دوش را باز کنید و برای نشتی به اطراف محل بسته شده نگاه کنید. اگر نشتی پیدا شد، سعی کنید سردوش را کمی سفت کنید و دوباره آزمایش کنید.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.