نوار آب و هوا

چگونه نوار آب و هوا را به درب خانه های خود اضافه کنید؟

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

زمانی که شما برای فرار از هوای گرم تر به بادهای سرد پناه می برید ، استفاده از این امر اجتناب ناپذیر است. نوار آب و هوا باعث کمک به گرم و نرم نگه داشتن خانه شما از طریق اضافه کردن فوم به اطراف پنجره ها و درهای خانه شما می شود.

مقالات مرتبط

با پنجره دو جداره از شر گرد و خاک منزل خلاص شوید!

چگونه نوار آب و هوا را به درب خانه های خود اضافه کنید؟

اگر شما در خانه جدید زندگی می کنید نوار آب و هوا ایده خوبی است ، اما اگر در خانه های قدیمی تر با درها و پنجره های شیک زندگی می کنید ، باید این کار را بکنید. قبل از خرید لوازم خود ، هر شکاف بین دروازه در را اندازه گیری کنید. اگر یک شکاف باریک وجود دارد ، مطمئن شوید که یک فوم نازک خریداری کنید تا درب شما بسته شود.

مواد مورد نیاز

  • نوار چسب فوم OR
  • جاروی در OR
  • مسدود کننده در

ابزارهای مورد نیاز

  • وسایل تمیز کننده
  • نوار اندازه گیری
  • قیچی

برای پنجره ها ، شما می توانید یک نوار فوم مشابه استفاده کنید.

دستورالعمل

اطراف پاشنه در را با صابون و آب تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که هر رنگ ، خاک ، یا هر بقایایی که در سال های گذشته باقی مانده است ، پاک شود.  سپس طول و عرض چارچوب در را اندازه گیری کنید و نوارهای چسب را برای هر یک برش دهید.

چسب را درون در پهن کنید و به آرامی آن را فشار دهید. به یاد داشته باشید ، هنگامی که چسب در یک ناحیه به کار رود ، بسیار سخت است که آن را جدا کرده و مجدداً استفاده کنید ، بنابراین سعی کنید تا حد ممکن دقیق باشید!

اگر فاصله ای در یک طرف درب و نه در طرف دیگر داشتید ، اگر لولاها شل هستند سعی کنید لولاها را در درب خود سفت کنید. این کار می تواند مشکل را بدون نیاز به هر گونه استفاده از نوار چسب اضافی ، حل کند. ما این روش را در مورد درب خود به کار بردیم ، اما مشکل حل نشد ، بنابراین ما نوار چسب را برش داده و استفاده کردیم تا بتوانیم شکاف ناحیه مورد نظر را پوشش دهیم.

جاروی درب

در گام بعد که شما باید یک جاروی درب را نصب کنید. ما از یک جین چسب وینیل که می تواند به راحتی به اندازه مورد نظر با قیچی برش داده شود ، استفاده کردیم.

 در مرحله بعد ناحیه مورد نظر را به خوبی با صابون و آب تمیز کرده و اجازه دهید که به طور کامل خشک شود و همچنین طول آن را اندازه گیری کنید و جاروی وینیل را به اندازه مناسب آن برش دهید.

جارو را به دقت نگهدارید و اطمینان حاصل کنید که قسمت پایین جارو به اندازه آستانه در باشد.

آخرین مرحله اضافه کردن یک مسدود کننده در است. آموزش های بسیار خوبی در مورد چگونگی استفاده از این ابزار وجود دارد ، اما اگر شما دنبال یک اصلاح سریع هستید ، ما به نوع DIY علاقه داریم. این وسیله فوق العاده مقرون به صرفه است ، در رنگ های مختلف وجود دارد و روز بعد می تواند به شما تحویل داده شود.

مسدود کننده در

مسدود کننده در

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.