تمیز کردن لکه های ناشی از دوغاب

چگونه می توان لکه های ناشی از دوغاب در حمام خود را تمیز کرد

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

پس از انجام عمل دوغاب زنی و سفت شدن ، برای پاک کردن لکه های آن از راحت ترین ماده ، کارمان را شروع می کنیم. نصف پیمانه آب و نصف پیمانه سرکه را در ظرفی مانند اسپری کننده ترکیب کنید ، سپس روی لکه های دوغاب اسپری کنید.

مقالات مرتبط

پاک کردن لکه ، تمیزی این ۸ وسیله را از مسواک بخواهید

چگونه می توان لکه های ناشی از دوغاب در حمام خود را تمیز کرد

دوغاب چیز سرگرم کننده ای نیست و حتی به نظر ناراحت کننده می رسد و هر چیز سفید روشنی را حتی اگر مقدار کمی باشد ، نشان می دهد ، به راحتی باعث ایجاد لکه می شود و می توان این فهرست را با موارد دیگری ادامه داد اما نگران نباشید ، در اینجا ما برخی نکات مفید برای کمی قابل تحمل تر شدن این معضل و رفع لکه های ناشی از دوغاب به شما ارائه می دهیم.

چیزهایی که شما نیاز دارید

مواد مورد نیاز

  • جوش شیرین
  • سرکه
  • هیدروژن پر اکسید ( اختیاری )
  • بطری اسپری
  • برس دوغاب یا برس دستشویی ( یک مسواک نیز کارگشاست! )
  • کاسه کوچک

راهنمای تمیز کردن دوغاب

مرحله ۱: با سرکه شروع کنید

بطری اسپری را با یک محلول ۱: ۱ سرکه و آب پر کرده و محل کار را به خوبی به آن آغشته کنید. بگذارید محلول روی محل یاد شده ۵ دقیقه قرار بگیرد ، سپس آن را با یک برس دستشویی تمیز کنید. اگر یکی از این موارد را نیز نداشته باشید ، یک مسواک می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. پس محل مورد نظر را با آب گرم به خوبی بشویید.

استفاده از مسواک

استفاده از مسواک

گام ۲: جوش شیرین را اضافه کنید

در یک کاسه کوچک ، یک خمیر را با استفاده از جوش شیرین و آب تهیه کنید. مسواک یا برس دوغاب را در خمیر قرار داده و آن را بر روی محل مورد نظر بریزید.

سپس منطقه را با محلول سرکه + آب خود بپوشانید. سرکه باعث می شود که جوش شیرین به حباب ها برسد و آن کف صابونی شروع به کار کند. از قلموی خود استفاده کنید و تمام کف را به خطوط توخالی بکشید و سپس بعد مدتی آن را با آب گرم به خوبی بشویید.

حذف این لکه ها واقعا دشوار است؟ هیدروژن پراکسید را امتحان کنید:

اگر لکه های قابل رویت ، کپک داشته باشد ، هیدروژن پراکسید یک تغییردهنده قاعده بازی است. بدین منظور باید هیدروژن پر اکسید را بر روی لکه بیفشانید و اجازه دهید که برای چند دقیقه نشستن بر روی آن قرار گیرد و سپس با برس بر روی آن کار کنید.

اگر حمام شما دچار لکه های سختی است ممکن است مجبور شوید چند بار این مرحله را تکرار کنید. اگر با تلاش های مکرر شما هنوز هم لکه ها ناپدید نمی شوند ، سعی کنید خمیری از جوش شیرین و پراکسید هیدروژن ایجاد کنید. خمیر را به خطوط مورد نظر بمالید ، سپس محل مورد نظر را با آب گرم بشویید ، دوباره خمیر را بر روی آن قرار داده و آن را با برس تمیز کنید و سپس بشویید.

سطح تمیز شده

بهترین راه برای محافظت حمام و دوش شما از این تجربه ترسناک چیست؟ راهکار این است که قبل از اینکه از حمام بیرون بیایید ، به طور واضح یک اسپری دوش را برچسب گذاری کنید ( و اگر گزینه ای برای استفاده شماست ، آن را در جایی دور از دسترس کودکان قرار دهید ). جدای از این دوش خود را با یک مخلوط سرکه ۱: ۱ اسپری کنید. انجام این کار به صورت ۲-۳ بار در هر هفته یک تفاوت عمده را ایجاد می کند.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.