طراحی متکا

چگونه یک متکا را با استفاده از برگ نخل دوباره طراحی کنید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یک پوشش بالش ارزان قیمت IKEA را با رنگ فعال خورشیدی رنگ کنید ، چند عدد برگ را در بالای صفحه قرار دهید و با دیدن پرتوهای خورشید که بالش سفید رنگ نشان می دهد ، متحیر شوید. می دانید بهترین قسمت کدام است؟ زمانی که نگاهی به چهره دوستان خود بیندازید و به آن ها بگویید که خودتان آن را ساخته اید.

مقالات مرتبط

ایده های شگفت انگیز برای طراحی و تزیین تخت خواب ( بخش اول )

چگونه یک متکا را با استفاده از برگ نخل دوباره طراحی کنید

یکی از راه های زیباتر کردن خانه شما ، استفاده از ایده های ساده ولی کاربردی و کم هزینه است. جلوه دادن به متکا با استفاده از برگ نخل یکی از این موارد است. این  پروژه درخشان را سنجاق کرده و آن را برای انجام دادن در یک روز آفتابی ذخیره کنید.

چیزهایی که شما برای این منظور نیاز دارید

مواد مورد نیاز

  • یک متکا با پوشش سفید
  • یک رنگ فوری خورشیدی
  • برگ های نخل و یا گیاهان دارویی دیگر که اشکال جالبی دارند ، من برای این کار از برگ مونسترا استفاده می کنم.

    مواد مورد نیاز

    مواد مورد نیاز

ابزارهای مورد نیاز

  • دستمال توالت
  • برس اسفنجی

دستورالعمل ساخت

مرحله اول

برگ هایی را که می خواهید استفاده کنید برای حداقل یک روز در یک کتاب سنگین قرار داده و فشار دهید. برگ های پهن تر شده و اثر آفتاب بر روی متکا واضح تر خواهد شد.

پوشش متکا را بردارید و داخل آن را با لایه ای از حوله های کاغذی بپوشانید تا از رسیدن رنگ به طرف دیگر آن جلوگیری به عمل آید. در حد امکان در محیطی با نور طبیعی کم کار کنید و یک قسمت پوشش را با یک محصول ۱: ۱ رنگ و آب بشویید. برگ ها را بر روی پوشش قرار دهید. در حالی که رنگ هنوز مرطوب است ، پوشش متکا را با یک روزنامه بپوشانید و خارج از آن در یک منطقه روشن و آفتابی قرار دهید.

مرحله دوم

هنگامی که شما در یک نقطه آفتابی قرار گرفتید ، روزنامه را از روی رویه متکا بردارید و اگر جای برگ ها تغییر کرده است ، برگ ها را به سرعت دوباره روی پوشش بچینید. دقت کنید که به سرعت کار کنید ، زیرا رنگ به زودی در معرض نور خورشید قرار می گیرد. سکه ها را در هر قسمت از برگ قرار دهید تا به پایین کشیده شود و باعث صاف شدن لبه های آن شود. مدت زمان توصیه شده نوردهی برای رنگ نارنجی که از آن استفاده می کنید ۱۰ تا ۲۰ دقیقه است. قبل از آوردن آن در داخل ، دوباره پوشش متکا را با روزنامه بپوشانید.

حوله های کاغذی را بردارید و بلافاصله با استفاده از آب داغ و شوینده رنگ پوشش متکا را بشویید. اگر تمام رنگ ها را نشویید ، این رنگ ها شروع به گسترده شدن می کنند و الگوی برگ به رنگ سفید بر روی پوشش متکا ایجاد نخواهد شد. من به طور دستی حدود ۱۰ دقیقه قبل از قرار دادن آن برای خشک شدن در یک حمام محروم از نور خورشید ( در نهایت ، یک اتاق بدون پنجره در خانه شما ) شستم. هنگامی که پوشش خشک شد ، متکا را در آن قرار دهید و اجازه دهید که یک نمونه با طراوت از الگوی برگ نخل به خانه شما اضافه شود.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.