ارتقاء پایه آینه

روش هایی برای ارتقاء پایه آینه حمام ، پایه بدون چارچوب

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کابینت های سرویس بهداشتی و حمام زمانی که با نورپردازی مناسب و آینه های جذاب مزین شوند یکی از بهترین نماها را به وجود می آورند. آینه هایی که در قاب خود نورهای LED دارند ، می توانند یک ترکیب استثنایی در این زمینه باشند. این آینه ها مناسب افرادی هستند که می خواهند فضایی مینیمال را به وجود آورند.

مقالات مرتبط

طرح هایی جذاب و دیدنی برای آینه های سرویس بهداشتی و حمام ( بخش اول )

ارتقاء پایه آینه حمام ، پایه بدون چارچوب

آینه کلاسیک و بدون قاب ، یکی از بزرگ ترین ویژگی های حمام شما و هم چنین یکی از کم ترین امکانات ویژه برای حمام است. اگر شما یکی از این آینه های رایج را دارید این خبر خوبی است و راه هایی برای ارتقاء پایه آینه حمام وجود دارد که شما می توانید آن ها را به سادگی انجام دهید.

راهکار نهایی اصلی ارتقاء پایه آینه حمام این است که آنچه که شما در حال حاضر دارید را با استفاده از تخته های چوبی یا قالب بندی ارزان قیمت و بسته به ظاهر مورد نظر خود بهبود ببخشید. خانه جوان عشق نشان می دهد که چطور یک آینه کلیپ را با حدود ۱۴ دلار و با استفاده از پایه چوب صنوبر طراحی کنید. شما هم چنین می توانید نوار های قالب بندی را برای ایجاد یک حاشیه پیچیده تر استفاده کنید.

هنگامی که قاب پایه ارتقا پیدا کرد ، شما می توانید به مرحله بعد بروید. در این زمینه لورن از Blesser House اظهار می دارد که اضافه کردن رنگ سیاه به رنگ سپید سابق آینه باعث ایجاد اندکی تضاد شده که همین امر عمق و بافت خوبی را به آینه خواهد داد.

اشکال ساده و هندسی

هم چنین شما می توانید با الهام گرفتن از این آینه West Elm mirror یک طرح چپ و راست را به لبه قاب آینه خود اضافه کنید. اشکال ساده و هندسی تأثیر زیادی بر آینه های کوچک دارد. ( استفاده از یک کاغذ مومی برای الگوهای پیچیده تر مانند الگوی bone inlay ).

اشکال ساده و هندسی

اشکال ساده و هندسی

چسباندن براکت های فلزی

اگر می خواهید آینه شما اندکی بیشتر مینی مالیستی به نظر برسد ، به الگوی طراحی شده توسط استودیو مک گای نگاه کنید که با چسباندن براکت های فلزی به چهار گوشه از یک آینه بدون قاب انجام می شود. این ها جزئیاتی هستند که باعث می شوند ایده شما بدون صرف کار زیادی ، خاص به نظر برسد.

چسباندن براکت های فلزی

چسباندن براکت های فلزی

اگر شما می خواهید حسی روستایی را به آینه خود بدهید ، می توانید چیزی شبیه این آینه را با فلز آلات سیاه و آینه چوب آهنی درست کنید. کریستینا یک نسخه از این ایده را برای حمام مدرن خانه خود ساخته است. فلز آلات و لوازم روشن واقعاً آن‌ها را با هم جور می کند.

کلی با روشن کردن قاب آینه خود ، آن را تبدیل به آینه ای دو منظوره کرده است. اگر شما فضای کافی ندارید این یک ایده عالی است.

طراحی طلوع آفتاب

شارا در ابتدا به دنبال یک قاب گرد برای آینه خود بود ، اما تصادفاً قاب آینه را از بین برد. در عوض ، به طور تصادفی او این مورد را به یک ویژگی طراحی تبدیل کرد و بر اساس این کار ، طراحی ” طلوع آفتاب ” را ایجاد کرد. نصب یک قفسه بالای آینه ممکن است باعث تداعی این امر شود که این آینه برای فضایی که در آن قرار گرفته است بسیار بزرگ است و یا باعث ایجاد تضاد گرما در مقابل شیشه سرد شود.

طراحی طلوع آفتاب

طراحی طلوع آفتاب

جدایی از قاب چوبی ، شما می توانید خود آینه را نیز به طور مستقیم تزئین کنید. کیسی با استفاده از آینه های طلا به عنوان موردی الهام بخش ، راه خود را پیدا کرد. شخصاً ، من این اقتباس در تزئین آینه را بهتر از الگوی اصلی می دانم.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.