طراحی حرفه ای آپارتمان

چگونه آپارتمان خود را همانند یک حرفه ای طراحی کنید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

زمانی که می خواهید یک آپارتمان یا خانه ای کوچک را طراحی کنید ، از تمام فضاها باید به بهترین شکل استفاده شود. هر بخش از منزل باید زیبا و در عین حال کاربردی باشد.

مقالات مرتبط

نحوه تزیین آپارتمان های نقلی با کمترین هزینه ممکن

طراحی حرفه ای آپارتمان

امروز در دکوراتور می خواهیم به شما طراحی حرفه ای آپارتمان را آموزش دهیم و بگوییم که چگونه فضای منزل خود را همانند یک حرفه ای طراحی کنید و بهترین دکوراسیون را برای آن انتخاب کنید.

طراحی ورودی

اصولا در آپارتمان های کوچک فضای زیادی برای ورودی وجود ندارد. شما می توانید با یک میز طویل و ساده این فضای ورودی را مشخص کنید.

یک آیینه و گُل های تازه برای چنین فضاهایی مناسب هستند. شما می توانید یک سری لامپ رومیزی هم برای تکمیل کردن این طراحی انتخاب کنید. در آخر شما می توانید یک دکوری خاص و موردعلاقه خود را هم بر روی میز قرار دهید.

طراحی ورودی

طراحی ورودی

طراحی آشپزخانه

آشپزخانه ی آپارتمان ها معمولا کوچک هستند و باید از تمام فضاها به خوبی استفاده کرد. بر روی اوپن وسایل زیبا و مفید را قرار دهید و هر چیزی که غیر ضروری است را حذف کنید. شما می توانید از سبک چوبی برای این فضا استفاده کنید و دکوری زیبا را برای این فضا بوجود آورید.

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

طراحی میز قهوه خوری

میزهای قهوه خوری که در اتاق نشیمن قرار دارند ، معمولا به راحتی شلوغ و بهم ریخته می شوند ، پس باید اصلاحاتی برای آن انجام شود.

اگر می خواهید کُنترل های سیستم صوتی و تلویزیون را بر روی میز قرار دهید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم که یک جعبه ای برای قرار دادن تمام این وسایل بر روی میز تعبیه کنید. شما همچنین می توانید برای تزئین این میز از چند کتاب دوست داشتنی خود و دسته گُلی زیبا استفاده کنید.

طراحی میز قهوه خوری

طراحی میز قهوه خوری

طراحی پارتیشن

در طراحی حرفه ای آپارتمان کوچک ، پارتیشن ها کاملا کاربردی هستند. یک پارتیشن می تواند همانند یک دیوار ساده عمل کند و فضاهای مهم منزل شما را دسته بندی کند. شما همچنین می توانید از قفسه های کتاب همانند یک پارتیشن استفاده کرده و آن را با کتاب های مورد علاقه خود پُر کنید.

طراحی پارتیشن

طراحی پارتیشن

طراحی دیوارها

زمانی که آپارتمان خود را طراحی می کنید ، از فضاهای عمودی غافل نشوید. آیینه ها می توانند همانند یک اسلحه مخفی برای آپارتمان شما باشند. شما می توانید آن ها را بر روی دیوار و بالای مبلمان راحتی خود نصب کنید.

آیینه ها را باید در جایی قرار دهید که بیشترین نور طبیعی را جذب کنند. آیینه ها می توانند نور را به خوبی در خود بازتاب کنند و فضای شما را روشن تر کنند. قرار دادن وسایل دکوری بر روی دیوار دیگر نکته ای است که ما می توانیم به شما اشاره کنیم.

طراحی دیوارها

طراحی دیوارها

طراحی میز کنار تخت

برای اینکه شما یک میز شیک و زیبا در کنار تخت خود داشته باشید ، بهتر است که با قرار دادن یک لامپ شب خواب کار خود را شروع کنید.

کتاب هایی که شب مطالعه می کنید هم می توانید بر روی میز قرار دهید. وسایل دیگر تزئینی که می تواند مناسب این میز باشد می توان به یک دسته گُل زیبا ، یک تُنگ آب ، جعبه دستمال کاغذی اشاره کرد.

طراحی میز کنار تخت

طراحی میز کنار تخت

طراحی میز آرایش

این میزها همانند یک نیروی کار کارخانه ای در اتاق خواب ما می باشند ، اما نکته اصلی این است که روی این میزها همیشه شلوغ و بهم ریخته می باشد.

کلید اصلی طراحی و منظم نگه داشتن این میزها جمع آوری وسایل موردنیاز و کاربردی در یک ظرف یا سبد می باشد. شما می توانید در ادامه یک لامپ رومیزی زیبا هم بر روی آن قرار دهید. خیلی از میزهای آرایش آیینه هم دارند. شما در آخر می توانید یک قاب عکس زیبا و هُنری را به این آیینه تکیه دهید تا زیبایی آن تکمیل شود.

طراحی میز آرایش

طراحی میز آرایش

طراحی سرویس بهداشتی و حمام

کلید اصلی طراحی چنین فضاهایی از بین بُردن شلوغی و بهم ریختگی و نمایش زیبایی ها می باشد. بعد از تمیز کردن این فضا شما می توانید از وسایل آرایشی بهداشتی زیبا و دکوری های چشم گیر برای تزئین این فضا استفاده کنید.

شما می توانید یک قالب صابون را در یک ظرف زیبا کنار شیر آب قرار دهید یا اینکه اُدکُلن های مورد علاقه خود را به زیبایی بر روی فضاهای مشخص بچینید.

طراحی سرویس بهداشتی و حمام

طراحی سرویس بهداشتی و حمام

طراحی میز کار

زمانی که می خواهید فضای کار خود در منزل را طراحی کنید ، مهم ترین چالش تمیز و مرتب نگه داشتن این فضاها می باشد. اصلا نباید روی میز خود را همانند یک فضای ذخیره ببینید!

شما باید برای قرار دادن برگه ها و موارد مورد نیاز خود از یک کِشو یا جعبه استفاده کنید. برای اینکه بتوانید در فضای کار خود به بهترین شکل ممکن کار کنید ، باید فضای کار شما مرتب و تمیز باشد. شما برای تزئین این میز هم می توانید از یک دسته گُل زیبا ، یک رومیزی جذاب و خیلی چیزهای دیگر استفاده کنید.

طراحی میز کار

طراحی میز کار

خب به پایان مقاله طراحی حرفه ای آپارتمان رسیدیم و امیدواریم نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.