بزرگتر جلوه دادن اتاق نشیمن

۵ راه برای بزرگتر جلوه دادن یک اتاق نشیمن کوچک

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از راه های بزرگتر جلوه دادن اتاق نشیمن تزیین دیوارها می باشد. زمانی که شما به دکور دیوارها اهمیت دهید باعث می شود تا فضای شما بزرگتر دیده شود. شما باید از تمام ظرفیت دیوارها استفاده کنید. نصب تابلوهای تزئینی ، آیینه ؛ پرده های زیبا برای پنجره ها می تواند بخشی از این کارها باشد.

مقالات مرتبط

ایده های خاص برای اتاق های نشیمن کوچک

۵ راه برای بزرگتر جلوه دادن اتاق نشیمن کوچک

طراحی و دکور یک اتاق نشیمن نباید ترسناک و سخت باشد. ما امروز در دکوراتور می خواهیم راه هایی برای بزرگتر جلوه دادن اتاق نشیمن به شما آموزش دهیم که می تواند این فضا را زیباتر و دلبازتر کند. البته از کاربردی بودن این فضا چیزی کم نخواهد شد.

فضاهای اِل شکل را فراموش کنید

این فضاها باید به شکلی باشند که شما احساس راحتی کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم که بیخیال استفاده از مبلمان ال شکل شوید ، زیرا هیچ کسی دوست ندارد تا در گوشه این مبلمان به استراحت بپردازد.

شما می توانید به جای این مبلمان از کاناپه های راحتی یا تک صندلی ها استفاده کنید. ترجیحا سعی کنید طراحی فضای شما به صورتی باشد که فرد در این فضا احساس راحتی و آرامش کند.

استفاده از کاناپه های راحتی یا تک صندلی ها

استفاده از کاناپه های راحتی یا تک صندلی ها

گسترش معماری فضا

همیشه فضاهای کوچک را می توان با ایده هایی زیباتر و کاربردی تر کرد. برای مثال اگر شما فضایی در اتاق نشیمن خود دارید که نمی توانید مبلمانی در آن قرار دهید ، می توانید فضای نشیمنی را در آن بوجود آورید.

یا اگر در فضای اتاق نشیمن خود شومینه ای دارید بهتر است که آن را در بهترین حالت ممکن تزئین کنید. تمام این جزئیات می تواند فضای اتاق نشیمن شما را زیباتر و جذاب تر کند.

ایجاد فضای نشیمن

ایجاد فضای نشیمن

تزئین دیوارها

زمانی که شما به دکور دیوارها اهمیت دهید باعث می شود تا فضای شما بزرگتر دیده شود. شما باید از تمام ظرفیت دیوارها استفاده کنید. نصب تابلوهای تزئینی ، آیینه ؛ پرده های زیبا برای پنجره ها می تواند بخشی از این کارها باشد.

تزئین دیوارها

تزئین دیوارها

لایه بندی طرح ها

قرار دادن یک مبل در مقابل یک مبل دیگر همیشه جز اتفاقاتی است که پیش می آید اما باید در طراحی چنین فضاهایی دقت بیشتری کرد ، تا هم دکور مناسبی شکل گیرد و هم این فضا کاربردی باشد.

برای مثال ایجاد یک فضای ذخیره در اتاق نشیمن همیشه ضروری است. قرار دادن تعدادی مبل راحتی ، یک میز عسلی و خیلی موارد دیگر می تواند طراحی زیبایی برای این فضا پدید آورد.

لایه بندی طرح ها

لایه بندی طرح ها

ترکیب فضاها

بعضی اوقات ، اتاق نشیمن هم می تواند یک ورودی ، اتاق کار یا حتی اتاق پذیرایی نیز باشد. برای اینکه بتوان همه این فضاها را در یک اتاق داشت ، ما به شما پیشنهاد می کنیم از طرح چوب استفاده کنید. وسایل دکوری مانند یک فرش ، میز عسلی ، بالشت های تزئینی همه می تواند در طراحی این فضا تاثیرگذاری بهتری داشته باشد.

ترکیب فضاها

ترکیب فضاها

خب به پایان مقاله بزرگتر جلوه دادن اتاق نشیمن رسیدیم و امیدواریم مورد پسند شما بوده باشد.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.bhg.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.