قرار دادن لوازم آرایشی

جایی برای قرار دادن لوازم آرایشی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

به عنوان جایی برای قرار دادن لوازم آرایشی ، کمد لوازم آرایشی ۹ قسمتی که نه تنها جا برای پالت های سایه ی چشم ، ریمل مژه و رژ لب های متنوع و متعدد من دارد ، بلکه باعث میشود آرایش کردن زمان کمتری بگیرد ، چون همه چیز در دسترس و جلوی چشم است.

مقالات مرتبط

۱۰ ایده راه گشا برای نظم دهی به لوازم آرایشی!

جایی برای قرار دادن لوازم آرایشی

من تجربه های زیادی در زمینه ی آرایش و مراقبت از پوست دارم. این تجربه ها از وقتی شروع شد که مادرم یک حجم دهنده ی لب در هر کریسمس به من هدیه می داد ؛ من آن زمان هفت ساله بودم و بعد از آن وسواس شدیدی برای پیدا کردن ضدجوش  دوران نوجوانی داشتم.

اما در طول سال تحصیلی که در یک سالن زیبایی کارآموز بودم ، تجربه های زیادی به دست آوردم. احتمالاً تصور می کنید که بانوان ۲۱ سال به بالا بیشتر از سایرین در حال استفاده از مرطوب کننده ها ، سایه های چشم و ماسک های صورت هستند ؛ من نیز مستثنی از بقیه نیستم.

در سن ۲۰ تا ۳۰ سالگی من به عنوان سردبیر یک مجله ی آرایش و زیبایی فعالیت می کردم و شاهد بالا بودن فروش لوازم آرایشی بودم. خرید انواع اقسام لوازم مشکلات خودش را به وجود می آورد ؛ این همه لوازم را کجا جای دهیم؟

 پاسخ کلی این است که هر جا میتوانید! من میتوانم هر قدر که بخواهم با مادر ، خواهر یا دوستانم بیرون بروم ؛ اما متاسفانه باید اعتراف کنم که نمیتوانم در برابر آرایش کردن و رنگ و لعاب بخشیدن به پوست صورتم مقاومت کنم. همیشه در بین وسایلم مقدار زیادی لوازم آرایشی وجود دارد. به هر حال هر کدام از ما نقاط ضعفی داریم.

کمد لوازم آرایشی ۹ قسمتی

من برای جای دادن وسایلم مشکل جدی داشتم ؛ تا زمانی که یک راه حل ایده آل پیدا کردم: کمد لوازم آرایشی ۹ قسمتی که نه تنها جا برای پالت های سایه ی چشم ، ریمل مژه و رژ لب های متنوع و متعدد من دارد ، بلکه باعث میشود آرایش کردن زمان کمتری بگیرد ، چون همه چیز در دسترس و جلوی چشم است.

 به جای کنکاش کردن در کمد داروها یا دراور حمام یا گشتن داخل کیسه های داخل کمد برای پیدا کردن یک مداد ابرو ، همه چیز کاملا در دسترس است.

گاهی به خاطر شب بیداری نیاز به پوشاننده ی حلقه ی سیاه دور چشمم دارم ؛ صبح بدون اینکه لازم باشد وقت زیادی صرف پیدا کردنش کنم ، میتوانم از آن استفاده کنم. خلاصه اینکه همه ی لوازم مورد نیاز بدون هیچ سختی پیدا میشوند و دیگر نیاز به گشتن به دنبال آن ها نیست.

کمد لوازم آرایشی 9 قسمتی

کمد لوازم آرایشی ۹ قسمتی

دراور شیشه ای Sorbus

در حال حاضر مهمترین نکته در این وسیله قیمت آن است. بعد از جست و جوهای فراوان جایی برای قرار دادن لوازم آرایشی به طور اتفاقی به دراور شیشه ای Sorbus برخوردم ؛ هر قسمت روی طبقه ی زیرینش محکم شده است و باعث استحکام ساختمان دراور شده است.

علاوه بر آن ، پس از یک سال استفاده مثل روز اول نو باقی می ماند و شیشه های طرق آن اصلا زرد نمی شود و با قرار گرفتن در حمام جرم نمیگیرد. مورد مهم دیگر سایزبندی این داور است. اگر شما به بعضی قسمت های دراور نیاز ندارید ، میتوانید تکه های مورد نیازتان را جداگانه خریداری کنید.

 دراور شیشه ای Sorbus

دراور شیشه ای Sorbus

در پایان ، اگر به دنبال فضایی برای قرار دادن لوازم آرایشیتان هستید یا به دنبال جایی میگردید که بتوانید آن ها را منظم و سازمان دهی شده قرار دهید ، من روی این مجموعه شرط میبندم و مطمئنم شما نیز از این محصولات تعریف خواهید کرد.

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.