صفحه اتاق تاشو

چگونه می توان سریع و آسان یک صفحه اتاق تاشو ایجاد کرد

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

صفحه های حریم خصوصی مانند مجسمه های تاشو ، هم از لحاظ بصری جالب هستند و هم کاربردی می باشند. در فضای بیرون ، آن ها یک حایل بین شما و همسایگان هستند ، یا می توانند از نور آفتاب جلوگیری کنند. در فضای داخلی ، آنها فضا ها را تقسیم می کنند ، اشیا را پنهان می کنند و یا حتی به عنوان بالا تختی مورد استفاده قرار می گیرند. ایجاد یک صفحه اتاق تاشو سفارشی که خودتان می توانید کامل و سریع انجام دهید نیز شگفت آور است.

مقالات مرتبط

پارتیشن چوبی ، این ۲۰ مدل شما را نجات می دهند!

چگونه می توان سریع و آسان یک صفحه اتاق تاشو ایجاد کرد

صفحه های حریم خصوصی مانند مجسمه های تاشو ، هم از لحاظ بصری جالب هستند و هم کاربردی می باشند. در فضای بیرون ، آن ها یک حایل بین شما و همسایگان هستند ، یا می توانند از نور آفتاب جلوگیری کنند.

در فضای داخلی ، آنها فضا ها را تقسیم می کنند ، اشیا را پنهان می کنند و یا حتی به عنوان بالا تختی مورد استفاده قرار می گیرند. ایجاد یک صفحه اتاق تاشو سفارشی که خودتان می توانید کامل و سریع انجام دهید نیز شگفت آور است.

مواد لازم :

مصالح

*کاغذ دیواری جدا شدنی

*در های هسته ای تو خالی

*حداقل چهار لولای برنجی نازک

مواد لازم

مواد لازم

ابزار

*پیچ گوشتی یا مته دریل بی سیم با مته مناسب

دستورالعمل ها

۱- پانل های چوبی خود را بر روی زمین قرار دهید. این پروژه بسیار بزرگ است ، بنابراین به شما مقدار زیادی از فضای اتاق را برای کار می دهد.

قرار دادن پانل های چوبی روی زمین

قرار دادن پانل های چوبی روی زمین

۲- به این ترتیب تعداد زیادی کاغذ اضافی در اطراف هر یک از طرفین به چشم می خورد. با لایه برداری چند اینچ از کاغذ پشت کاغذ دیواری شروع کنید و آن ها را در بالای قاب چوبی قرار دهید. لبه ی چوب باید با لبه ی بالای کاغذ دیواری به حرکت در آید ( برای اطمینان از این که هنگام حرکت به سمت جلو ، کج نمی شوند ).

لایه برداری چند اینچ از کاغذ پشت کاغذ دیواری

لایه برداری چند اینچ از کاغذ پشت کاغذ دیواری

۳- بعد از آنکه به بالای پانل وصل شد ، شروع به استفاده از کاغذ دیواری به سمت جلوی پایه در زمان کرده و تکه های کاغذ را کم کم باز کنید.

باز کردن تکه های کاغذ

باز کردن تکه های کاغذ

حباب های هوا را که با مالش دادن آن ها به کناره ها می رود از بین ببرید. اگر حباب های بزرگی دارید ، یا در مرکز پانل هستند ، ممکن است مجبور باشید با بلند کردن کاغذ و گذاشتن دوباره آن ، کمی به عقب برگردید.( کاغذ قابل تنظیم این کار را بسیار آسان می کند ).

۴- به این ترتیب ادامه دهید تا تمام نمای جلوی پانل ( تابلو ) را بپوشاند و کاغذ دیواری کاملا صاف و عاری از حباب باشد.

۵- لبه های کاغذ دیواری را بالای هر یک از دو طرف پانل چوب ببندید. زمانی که شما به کناره ها بروید ، می توانید یک گوشه ی بیمارستانی را درست کنید ( بسیار شبیه به این است که یک هدیه داشته باشید ). یا می توانید یک شکاف مورب کوچک از گوشه کاغذ بسازید.

توجه داشته باشید :

برای صرفه جویی در هزینه ها ، ما فقط یک طرف پانل را پوشاندیم. اگر نگران دیدن پشت صفحه نمایش هستید ، پشت هر پانل سفید را رنگ میکنید و تصویر زمینه را تمیز می کنید و کاغذ دیواری را مرتب می کنید تا در هر لبه به طور مرتب به پایان برسد.

۶- هنگامی که تمام پانل ها را انجام دادید ، پیچ را به لبه های پانل بزنید ( تصویر پایین سمت راست ). مهم : برای به دست آوردن اثر تاشو آکاردئون ، جهت لبه ها را برای هر پانل ( همانطور که در بالا سمت چپ نشان داده شده است ) جایگزین کنید.

ایجاد آکاردئون

ایجاد آکاردئون

پروژه نهایی

پروژه نهایی

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.