چیدمان حمام

هفت راه چیدمان حمام بدون کمد دارو یا دراور

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای چیدمان حمام  بدون کمد دراور ، یک جا جورابی آویز روی درب حمام قرار دهید. این گونه می توانید از فضای عمودی استفاده کنید ، بدون این که دست و پا گیر باشد. می شود از جیب های آن برای قرار دادن لوازم آرایشی ، بهداشتی و شوینده ها استفاده کرد.

مقالات مرتبط

طراحی چیدمان حمام کوچک با ۱۰ ترفند حرفه ای!

هفت راه چیدمان حمام بدون کمد دارو یا دراور

کوچکی حمام و نداشتن فضا برای قرار دادن کمد دارو یا دراور مشکل مهمی است. ممکن است فکر کنید نمیتوانید اشیاء را شیک و ایده آل بچینید ؛ اما ناامید نشوید. راه های زیادی وجود دارد که بتوانید در یک حمام کوچک بدون کابینت جا باز کنید. اگر به ایده نیاز دارید ؛ اینجا چند راه برای امتحان کردن وجود دارد:

درب حمام را دوکاره کنید

یک جا جورابی آویز روی درب حمام قرار دهید ؛ این گونه می توانید از فضای عمودی استفاده کنید بدون این که دست و پا گیر باشد. می شود از جیب های آن برای قرار دادن لوازم آرایشی ، بهداشتی و شوینده ها استفاده کرد.

آویز جاجورابی پشت درب حمام

آویز جاجورابی پشت درب حمام

فضاهای حمام و دستشویی را هدر ندهید!

درباره ی راه های دیگر استفاده از فضای عمودی حمام چه فکر می کنید؟ فضای جای دهی بیشتری در توالت ایجاد کنید – یا دست کم یک محفظه منظم کننده یا سبد در پشت آن قرار دهید. این مثال از یک مجتمع حمام در Jenna Sue Design Co نشان می دهد که چگونه این کار را طوری انجام می دهد که براق و زیبا نیز باشد.

ایجاد یک محفظه منظم کننده یا سبد

ایجاد یک محفظه منظم کننده یا سبد

روی کانتر دستشویی محفظه هایی برای وسایل قرار دهید

اگر حمام شما کانتر دارد ، با استفاده از وسایلی که برای جایدهی بیشتر در فضا وجود دارند ، آن را بیشتر کنید. سبدهای چند تایی مانند تصویر می تواند در چیدن اشیاء بیشتر بدون استفاده از همه ی فضای کانتر کمک کند. اما با کمی خلاقیت می شود با جعبه های دور ریختنی یا سایر اقلامی که خودتان فکر میکنید جایی برای نگهداری لوازم کوچک خود درست کنید.

ایجاد محفظه روی کانتر دستشویی

ایجاد محفظه روی کانتر دستشویی

از یک تابلوی آهن ربا برای لوازم آرایشی خود استفاده کنید

یک تابلوی مغناطیسی آماده مانند این یکی که در تصویر است ؛ نگه دارنده ی عمودی دیگری است که می تواند لوازم آرایشی شما که فضای زیادی روی کانتر اشغال می کنند را نگه دارد.

برای این کار می توانید اشیاء مغناطیسی ریزی را به لوازم آرایشی خود وصل کنید و اقلام فلزی کوچک مانند موچین را روی تخته ی آهنربایی که به دیوار آویزان است یا روی کانتر قرار دارد ، آویزان کنید.

تابلوی آهن ربا برای لوازم آرایشی

تابلوی آهن ربا برای لوازم آرایشی

یک قفسه ی کوچک کنار شیر آب قرار دهید

قفسه ی کوچکی مانند چیزی که در تصویر است میتواند به شما کمک کند تا کمی فضای بیشتر به کانتر خود اضافه کنید و از فضای اطراف شیر آب استفاده ی بهینه ببرید. این قفسه فضای بسیار خوبی برای قرار دادن تیغه ، صابون و سایر اقلام کوچکی است که جای دیگری برای قرار دادنشان ندارید.

قفسه ی کوچک کنار شیر آب

قفسه ی کوچک کنار شیر آب

فضایی روی پرده ی دوش خود اضافه کنید

شما میتوانید وسایل حمام تان را با اضافه کردن یک چوب پرده ی دیگر نگه دارید – یا به جای آن از وسایل دیگری مانند سبد استفاده کنید ، مانند آنچه در تصویر است. می توانید میله را در دیوار پشتی حمام یا هر جای دیگری که به نظرتان مناسب است ، نصب کنید.

ایجاد فضایی روی پرده ی دوش

ایجاد فضایی روی پرده ی دوش

یک چرخ خرید برای گذاشتن لوازم حمام

اگر در حمام فضا داشته باشید می توانید یک سبد خرید درون آن قرار دهید و دیگر نیاز به کابینت در حمام نداشته باشید. این کار فضای زیادی برای قرار دادن وسایل به شما می دهد و چون چرخ دارد ، هرگاه سر راهتان بود می توانید آن را جا به جا کنید. در تصویر نشان داده شده چگونه میتوانید از یک چرخ خرید بدون اینکه زشت یا ناهنجار باشد ، برای فضاسازی استفاده کنید.

استفاده از چرخ خرید

استفاده از چرخ خرید

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.