نظم دادن به آشپزخانه

آشپزخانه ای متفاوت با هزینه ای کمتر از ۱۰۰ دلار

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از راه های نظم دادن به آَشپزخانه ، منظم ساز کشو می باشد.  بدون توجه به اندازه ی کشوی شما ، سینی هایی هست که کمک میکند وسایل شما با نظم و ترتیب بیشتری در کشو قرار گیرند.

مقالات مرتبط

اکسسوری آشپز خانه ، قلب خانه را اینطوری نظم

نظم دادن به آشپزخانه با هزینه ای کمتر از ۱۰۰ دلار

 آیا آشپرخانه ی خود را صد در صد دوست دارید و علاقه ای به تغییر چیزی ندارید؟ اگر چنین است شما یکی از معدود افراد خوش شانس هستید. اکثر ما معضلی داریم که ما را عصبی می کند و معمولاً این معضل مشکل فضاست. اگر میتوانستید این معضل را با هزینه ی کمتر از ۱۰۰ دلار حل کنید خیلی بهتر بود. ما برای نظم دادن به آشپزخانه شما پیشنهادی داریم.

 اگر شما در مورد فضای آشپزخانه ی خود نگران هستید باید بدانید که شما تنها نیستید. طبق گزارش آشپزخانه و حمام Houzz 2018 ، درهم و برهمی مقدم بر تمام مشکلات است. وقتی از صاحبخانه ها در مورد چیزی که بیشتر از همه آنها را آزار میدهد پرسید ؛ ۷۵ درصد آنها مرتب کردن آشپزخانه ، ۶۶ درصد دور ریختن اشیاء و ۴۹ درصد بازیافت را بیان کردند که سایر فعالیت هایی مثل ظرف شستن و پخت و پز نیز در این سه گروه جای میگیرد.

وقتی کابینت شما به اندازه ای که باید وسیله جای نمیدهد ، یکی از بهترین راه حل های نظم دادن به آشپزخانه ، استفاده از وسایل صرف جویی در فضایی مثل سطل و زباله و جا ظرفیست. اینگونه شما فضاهایی را پیدا میکنید که اصلا از وجود آنها اطلاع نداشتید. اینجا تعدادی از وسایل محبوب ما آمده است:

دراورهای زیر کابینت

هر کابینت معمولی عمقی دارد که ممکن است اشیاء در تاریکی آن گم شوند و برای دسترسی به چیزی که در ته قرار دارد ، باید همه ی وسایل را خالی کرد.

حالا با استفاده از این دراورها به جای گشتن کورکورانه به دنبال اشیاء میتوانید قابلمه ها و تابه ها و سایر تجهیزات را در دسترس نگه دارید و به سادگی به آنها دست یابید. شما میتوانید دو دراور چوبی که مناسب برای یک کابینت است را ۶۰ دلار خریداری کنید ؛ نوع مفتولی آن نیز در فروشگاه موجود است.

دراورهای زیر کابینت

دراورهای زیر کابینت

منظم ساز کشوها

 بدون توجه به اندازه ی کشوی شما ، سینی هایی هست که کمک میکند وسایل شما با نظم و ترتیب بیشتری در کشو قرار گیرند. در تصویر ، کریستن زیگلر ، سازنده حرفه ای ، از  ۹٫۹۹ دلاری استفاده می کند که مخصوصاً مناسب برای کابین های آشپزخانه IKEA است ، اما در مکان های دیگر نیز قابل استفاده است.

آپشن بسط پذیر بامبو بیشترین فروش در آمازون را داشته است ، اما شما فروشگاه ها را چک کنید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید. از آنها میتوانید برای ادویه جات و وسایل آشپزخانه و داخل کشوها استفاده کنید.

منظم ساز کشوها

منظم ساز کشوها

سطل های زباله و بازیافت

اگر جایی برای زباله و بازیافت ندارید یا از سرریزی سطل و به هم ریختگی کلافه شده اید ؛ یکی از کابینت های خود را به دورریزها اختصاص دهید. هر کسی از این راه حل خشنود نمیشود ، اما راشل یکی از آنها را در آشپزخانه ی خود نصب کرده و از آن راضی است.

او یک کیت کشویی که حدودا ۹۰ دلار قیمت داشت ، از آمازون خرید. با پرداخت ۱۶ دلار بیشتر می توانید درب را جلوی آن سوار کنید و به جای باز کردن ، آن را کشویی جابه جا کنید. نکته ی جالب دیگری که در آن وجود دارد این است که این محفظه جایی برای بطری های نوشابه دارد.

سطل های زباله و بازیافت

سطل های زباله و بازیافت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.