نظم دادن به آشپزخانه

آشپزخانه ای متفاوت با هزینه ای کمتر از ۱۰۰ دلار

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از راه های نظم دادن به آَشپزخانه ، منظم ساز کشو می باشد.  بدون توجه به اندازه ی کشوی شما ، سینی هایی هست که کمک میکند وسایل شما با نظم و ترتیب بیشتری در کشو قرار گیرند.

مقالات مرتبط

اکسسوری آشپز خانه ، قلب خانه را اینطوری نظم

نظم دادن به آشپزخانه با هزینه ای کمتر از ۱۰۰ دلار

 آیا آشپرخانه ی خود را صد در صد دوست دارید و علاقه ای به تغییر چیزی ندارید؟ اگر چنین است شما یکی از معدود افراد خوش شانس هستید. اکثر ما معضلی داریم که ما را عصبی می کند و معمولاً این معضل مشکل فضاست. اگر میتوانستید این معضل را با هزینه ی کمتر از ۱۰۰ دلار حل کنید خیلی بهتر بود. ما برای نظم دادن به آشپزخانه شما پیشنهادی داریم.

 اگر شما در مورد فضای آشپزخانه ی خود نگران هستید باید بدانید که شما تنها نیستید. طبق گزارش آشپزخانه و حمام Houzz 2018 ، درهم و برهمی مقدم بر تمام مشکلات است. وقتی از صاحبخانه ها در مورد چیزی که بیشتر از همه آنها را آزار میدهد پرسید ؛ ۷۵ درصد آنها مرتب کردن آشپزخانه ، ۶۶ درصد دور ریختن اشیاء و ۴۹ درصد بازیافت را بیان کردند که سایر فعالیت هایی مثل ظرف شستن و پخت و پز نیز در این سه گروه جای میگیرد.

وقتی کابینت شما به اندازه ای که باید وسیله جای نمیدهد ، یکی از بهترین راه حل های نظم دادن به آشپزخانه ، استفاده از وسایل صرف جویی در فضایی مثل سطل و زباله و جا ظرفیست. اینگونه شما فضاهایی را پیدا میکنید که اصلا از وجود آنها اطلاع نداشتید. اینجا تعدادی از وسایل محبوب ما آمده است:

دراورهای زیر کابینت

هر کابینت معمولی عمقی دارد که ممکن است اشیاء در تاریکی آن گم شوند و برای دسترسی به چیزی که در ته قرار دارد ، باید همه ی وسایل را خالی کرد.

حالا با استفاده از این دراورها به جای گشتن کورکورانه به دنبال اشیاء میتوانید قابلمه ها و تابه ها و سایر تجهیزات را در دسترس نگه دارید و به سادگی به آنها دست یابید. شما میتوانید دو دراور چوبی که مناسب برای یک کابینت است را ۶۰ دلار خریداری کنید ؛ نوع مفتولی آن نیز در فروشگاه موجود است.

دراورهای زیر کابینت

دراورهای زیر کابینت

منظم ساز کشوها

 بدون توجه به اندازه ی کشوی شما ، سینی هایی هست که کمک میکند وسایل شما با نظم و ترتیب بیشتری در کشو قرار گیرند. در تصویر ، کریستن زیگلر ، سازنده حرفه ای ، از  ۹٫۹۹ دلاری استفاده می کند که مخصوصاً مناسب برای کابین های آشپزخانه IKEA است ، اما در مکان های دیگر نیز قابل استفاده است.

آپشن بسط پذیر بامبو بیشترین فروش در آمازون را داشته است ، اما شما فروشگاه ها را چک کنید و مدل دلخواه خود را سفارش دهید. از آنها میتوانید برای ادویه جات و وسایل آشپزخانه و داخل کشوها استفاده کنید.

منظم ساز کشوها

منظم ساز کشوها

سطل های زباله و بازیافت

اگر جایی برای زباله و بازیافت ندارید یا از سرریزی سطل و به هم ریختگی کلافه شده اید ؛ یکی از کابینت های خود را به دورریزها اختصاص دهید. هر کسی از این راه حل خشنود نمیشود ، اما راشل یکی از آنها را در آشپزخانه ی خود نصب کرده و از آن راضی است.

او یک کیت کشویی که حدودا ۹۰ دلار قیمت داشت ، از آمازون خرید. با پرداخت ۱۶ دلار بیشتر می توانید درب را جلوی آن سوار کنید و به جای باز کردن ، آن را کشویی جابه جا کنید. نکته ی جالب دیگری که در آن وجود دارد این است که این محفظه جایی برای بطری های نوشابه دارد.

سطل های زباله و بازیافت

سطل های زباله و بازیافت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.