محفظه

ده محفظه ای که به زندگی شما نظم می بخشد

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

از دیگر ترفندها برای جمع کردن وسایل اضافی و درهم و برهم اتاق سبد است. سبد می تواند گزینه ی مناسبی برای نگهداری لوازم آرایشی یا برای اجسامی که به خاطر شکل غیر معمولشان جایی برایشان نیست ؛ باشد.

مقالات مرتبط

نظم دهنده ها، ۵ وسیله لازم برای خانه های کوچک!

ده محفظه ای که به زندگی شما نظم می بخشد

هرگاه راجع به چیدن و آرایش اشیاء صحبت می کنیم ؛ ذهن ما به سمت فروشگاه محفظه هایی نظیر کمد کشیده میشود. اما لازم نیست ترفند شما برای چیدن وسایل شامل خرید محفظه های جدید یا وسایلی که برای این کار در نظر گرفته شده ، باشد. در اینجا ما ده محفظه را به شما معرفی میکنیم که میتواند به شما کمک کند.

قفسه های کتاب وکلا

تا به حال به این قفسه ها دقت کرده اید؟ آنها دارای درب های شیشه ای بالا یا کنار رو میباشند. محفظه ای عالی برای جای دهی کتاب ها و البته سایر اشیاء است. شما می توانید وسایلتان را بدون این که گرد و غبار بگیرند در این محفظه ها نگه دارید.

قفسه های کتاب وکلا

قفسه های کتاب وکلا

سینی

سینی یکی از ترفندهای مورد علاقه ی من است. دسته ای از اشیاء بدون نظم و ترتیب روی میز را تصور کنید ؛ آشوبی تمام عیار! حال اگر همین اشیاء روی سینی کنار هم چیده شوند هرگز به عنوان بی نظمی تلقی نمی شوند و سینی می تواند جایگاه خوبی برای قرار دادن وسایل آشپرخانه باشد ، هم منظم است و هم وسایل در دسترس خواهند بود.

سینی

سینی

پایه کیک

پایه کیک نیز شبیه سینی است متنهی دارای پایه می باشد. شما علاوه بر روی سطح آن می توانید اشیا را در پایین آن جای دهید و فضای بیشتری برای چیدن وسیله ها داشته باشید.

پایه کیک

پایه کیک

سبد

از دیگر ترفندهای مورد علاقه ی من برای جمع کردن وسایل اضافی و درهم و برهم اتاق سبد است. سبد می تواند گزینه ی مناسبی برای نگهداری لوازم آرایشی یا برای اجسامی که به خاطر شکل غیر معمولشان جایی برایشان نیست ؛ باشد.

سبد

سبد

چنگک های قدیمی

چنگک های قدیمی به همراه یک گیره که آنرا به دیوار وصل کند ، میتواند یک قلاب را پدید آورد. با این ترفند می توان پیشبند و پارچه ها و یا ست چاقوی آشپزخانه را مرتب و در دسترس نگه داشت.

چنگک های قدیمی

چنگک های قدیمی

میز عسلی

یک میز عسلی کوچک کنار تخت خواب یا هر جای دیگری می تواند جایگاه خوبی برای نگهداری وسایلی مثل قاب عکس ها و یادداشت های شما باشد. با اضافه کردن قلاب هایی به سلیقه ی خودتان می توانید یک رخت آویز نیز درست کنید.

میز عسلی

میز عسلی

جعبه ابزار

تا به حال به این وسیله به عنوان جعبه ای برای نگهداری لوازم خیاطی نگاه کرده اید؟ قالب صنعتی آن می تواند جایگاه خوبی برای وسایل کار شما باشد.

جعبه ابزار

جعبه ابزار

صندوق نوشابه

یک صندوق نوشابه به همراه چند محفظه ی کوچکتر مثل پیاله درون آن می تواند جای مناسبی برای وسایل کوچک شما که ممکن است پخش و به هم ریخته شوند ؛ باشد. مثلا پیچ و مهره و سوزن ته گرد و وسایل ریزی از این قبیل.

صندوق نوشابه

صندوق نوشابه

نردبان قدیمی

نردبان چوبی قدیمی می تواند جایی عالی برای نگه داشتن پتو و یا کتاب داشته باشد و حتی در یک فضای کوچک نیز به عنوان یک میز تخت خواب عمل کند ؛ ضمن این که دارای چند طبقه می باشد و می تواند وسایل بیشتری را جای دهد.

نردبان قدیمی

نردبان قدیمی

کابینت ها

البته کابینت ها مشخصاً برای جای دهی اشیاء ساخته شده اند ، اما شما می توانید با کمی خلاقیت طرز استفاده از آن ها را عوض کنید. مثلا کشوهای آن را خارج کنید و آن را افقی قرار دهید. حالا می توانید از آن به عنوان محفظه ای برای نگهداری وسایل باغبانی خود استفاده کنید.

کابینت ها

کابینت ها

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.