گیاه خانگی بزرگ

۷ گیاه خانگی بسیار بزرگ

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

اگر دوست دارید خانه‌تان پر از گیاهان خانگی مختلف باشد ، اما از طرفی فرصت آبیاری و غبارروبی از آن‌ها را ندارید ؛ کافی است تا به جای آن همه گیاه از یک گیاه خانگی بسیار بزرگ استفاده کنید. چنین گیاهی به یک اثر هنری بزرگ می‌ماند.

مقالات مرتبط

گیاه بنجامین ، کمی بیش تر هوای این درختچه زیبا را داشته باشید

۷ گیاه خانگی بزرگ

اگر دوست دارید خانه‌تان پر از گیاهان خانگی مختلف باشد ، اما از طرفی فرصت آبیاری و غبارروبی از آن‌ها را ندارید ؛ کافی است تا به جای آن همه گیاه از یک گیاه خانگی بزرگ استفاده کنید. چنین گیاهی به یک اثر هنری بزرگ می‌ماند.

به هزینه و کار کم‌تری احتیاج دارند ، اما همچنان طراوت و تازگی را به محیط تزریق می‌کنند. در این جا بهترین گیاهان خانگی بزرگ را برای شما گردآوری کرده‌ایم.

گیاه کائوچو

اگر به دنبال یک سوپراستار برای نجات دادن خانه‌تان هستید و خیلی هم نمی‌خواهید برایش هزینه کنید ، پس به دنبال گیاه کائوچو بروید. حضور این گیاه در فضا کاملاً احساس می‌شود و به خوبی نیز رشد می‌کند و فرقی هم نمی‌کند که آن را در کدام قسمت از اتاق قرار دهید.

گیاه کائوچو

گیاه کائوچو

پرنده‌هایی از بهشت

این گیاه خانگی بزرگ پرنده‌ای از بهشت نام دارد و در داخل خانه می‌تواند تا حد بسیار زیادی رشد کند. اگر صبور باشید ، این گیاهان طی ۳ تا ۴ سال شکوفه‌های فوق‌العاده‌ای می‌زنند.

پرنده‌هایی از بهشت

پرنده‌هایی از بهشت

دراکنا

دراکنا می‌تواند بین ۲ تا ۱۰ فوت رشد کند ، اما این که اندازه‌ی نهایی آن چقدر باشد ، دست خودتان است ؛ چرا که می‌توانید به وسیله بریدن و هرس کردن اندازه‌اش را کنترل کنید.

دراکنا

دراکنا

درخت زیتون

اگر یک درخت با ظاهری متفاوت و پیچیده می‌خواهید تا با ظاهر پیچیده‌ی دکوراسیون‌های امروزی بخواند باید به دنبال درخت زیتون بروید. اگر این درخت را در مقابل پنجره‌ای پر نور قرار دهید ، تا شش فوت هم رشد می‌کند. اما برای همیشه نمی‌توانید آن‌ها را در خانه نگه دارید ، اما در همان مدت زمان نسبتاً کم ، به خانه‌تان زیبایی می‌دهند.

درخت زیتون

درخت زیتون

گیاه چتری

گیاه چتری یا شفلرا ، گیاه خیلی معروف نیست ، اما به خاطر برگ‌هایش شناخته شده است. اگر به دنبال گیاهی هستید که بین ۸ تا ۱۰ فوت بلندی دارد ، باید به دنبال این گیاه بروید. ورژن‌های کوتاه‌تری از این گیاه نیز وجود دارد.

گیاه چتری

گیاه چتری

درخت پول

شاید درخت پول را به خاطر تنه‌ی در هم تنیده‌اش به خاطر بیاورید و شاید ندانید که این درخت در طبیعت می‌تواند تا ۶۰ فوت رشد کند. اما در شرایط خانه بین ۶ تا ۷ فوت رشد می‌کند. هم چنین در شرایطی با نور کم بسیار خوب عمل می‌کند.

درخت پول

درخت پول

گیاه انجیر ربابی

اگر مشتری پر و پا قرص سایت‌های مد و طراحی باشید ، احتمالاً پیش از این با این نوع آشنا شده باشید. انجیر ربابی یکی از پرطرفدارترین گیاه خانگی بزرگ است و ظاهری فوق العاده زیبا دارد. البته نگهداری از آن خیلی آسان نیست و در این مورد باید حواستان را جمع کنید.

گیاه انجیر ربابی

گیاه انجیر ربابی

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.