پرده‌های عمودی

شش راه حل برای جایگزینی پرده‌های عمودی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

کمی ترکیب و همسان سازی راه حل بسیار خوبی است برای کسانی که به دنبال ظاهری لایه‌ای هستند. استفاده از سایه‌بان رومی در کنار پنل‌های پرده‌ای مورد نظرتان می‌تواند ایده‌ی مناسبی برای پرده های عمودی باشد.

مقالات مرتبط

مدل پرده برای پنجره‌های خاص

شش راه حل برای جایگزینی پرده‌های عمودی

در حالی که داشتن پنجره‌های بزرگ و شیشه‌های کشویی در خانه‌تان می‌تواند به شما احساس لاکچری بودن بدهد ، پوشش آن می‌تواند دردسرساز باشد. هر چقدر هم که معمول و فراگیر باشند ، پرده‌های عمودی به صورت جهانی جذاب نیستند! این موضوع کار پوشاندن پنجره‌های شیک شما را پر دردسرتر می‌کند.

اما ناراحت نشوید ، هم چنان امید وجود دارد. ما کارمان را انجام داده‌ایم و چندین راه حل خوب برای پنجره‌های بزرگ شما یافته‌ایم. ادامه‌ی این متن را بخوانید تا راه‌های هوشمندانه برای پوشاندن پنجره‌های بزرگ و شیشه‌های کشویی را بدون پرده‌های عمودی وحشتناک دریابید.

پنل‌های کشویی

اگر به دنبال یک راه حل خوب و مدرن برای پنجره‌های کشویی خودتان هستید ، دیگر دنبال چیزی نگردید چرا که چاره‌ی کار شما پنل‌های کشویی است. این پرده‌ها که با نام Panel track نیز شناخته می‌شوند ، بیشتر شبیه صفحات هستند تا پرده ، اما کارشان را در مورد جلوگیری از عبور نور خورشید خوب انجام می‌دهند. چون این نوع پرده در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی وجود دارد ، پیدا کردن نوع مناسب استایل خودتان کار سختی نیست.

پنل‌های کشویی

پنل‌های کشویی

پنل‌های پرده‌ای

اگر تا به حال تلاش کرده باشید تا به وسیله پارچه درهای شیشه‌ای را بپوشانید ، دیده‌اید به حداقل چهار پنل برای کامل کردن آن نیاز دارید. راه ساده‌تر کردن آن این است که پارچه‌های دو برابر عریض‌تر پیدا کنید ( بله وجود دارند! ). این گونه عدم عبور نور و حریم خصوصی شما تضمین می‌شود و به اندازه‌ی پرده‌های رسمی نیز تجملی خواهند بود.

پنل‌های پرده‌ای

پنل‌های پرده‌ای

سایه‌بان‌های خورشیدی

سایه‌بان‌های خورشیدی به صورت فابریک و در ضخامت‌های نازک عرضه می‌شوند و می‌توانند جای پرده‌های عمودی را بگیرند. این سایه‌بان‌ها می‌توانند از عبور نور خورشید و اشعه‌ی ماورای بنفش خورشید جلوگیری کنند. می‌توانید از رنگ سفید استفاده کنید یا اگر به دنبال ایجاد تضاد بیشتر در فضای اتاق هستید از رنگ سیاه بهره ببرید.

سایه‌بان‌های خورشیدی

سایه‌بان‌های خورشیدی

سایه‌بان‌های سلولی بی‌بند

این سایه‌بان‌ها برای پنجره‌های بزرگ ، پاسیو و یا درهای بالکن فوق‌العاده است. سایه‌بان‌های سلولی بی‌بند کمک می‌کنند تا ظاهر ساده‌ای برای پنجره‌های شما ایجاد شوند ، بدون این که یک اینچ از استایل شما بهم بخورد. همچنین ویژگی فوق‌العاده این نوع پرده این است که می‌توانید ارتفاع آن را کنترل کنید و با بالا پایین کردن آن میزان نور را کنترل نمایید.

سایه‌بان‌های سلولی بی‌بند

سایه‌بان‌های سلولی بی‌بند

سایه‌بان‌های رومی

شبیه همان سایه‌بان‌های سلولی است ، اما تفاوتش با آن این است که کمی طرح و رنگ اضافه‌تر دارد و در واقع استایلش با مدل سلولی فرق می‌کند. این نوع پرده نیز برای پوشاندن پنجره‌های بسیار بزرگ خیلی مناسب می‌باشد. این نوع پرده در طرح‌ها ، رنگ‌ها و انواع مختلف موجود می‌باشد و می‌توانید با استفاده از آن نور عبوری و روشنایی منزل را کنترل نمایید.

سایه‌بان‌های رومی

سایه‌بان‌های رومی

ترکیبی ( سایه‌بان‌های رومی + پنل‌های پرده‌ای )

در آخر ، کمی ترکیب و همسان سازی راه حل بسیار خوبی است برای کسانی که به دنبال ظاهری لایه‌ای هستند. استفاده از سایه‌بان رومی در کنار پنل‌های پرده‌ای مورد نظرتان می‌تواند ایده‌ی مناسبی باشد.

ترکیبی ( سایه‌بان‌های رومی + پنل‌های پرده‌ای )

ترکیبی ( سایه‌بان‌های رومی + پنل‌های پرده‌ای )

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.