قلعه شنی

زیبا ترین قلعه های شنی

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور
برای ساخت قلعه های شنی دو عامل آب و ماسه بسیار مهم هستند. بنابراین برای دسترسی راحت تر به آب بویژه اگر جایی که می خواهید قلعه شنی را بسازید دور از آب است ، یک حوضچه ی گود ایجاد کنید و آب را به آنجا هدایت کنید تا در آنجا جمع شود. توجه کنید که اگر محل ساخت قلعه شنی شما به اندازه کافی مرطوب است شاید به این میزان آب نیاز نداشته باشید.

 قلعه های شنی

زمانی که راجع به هنر کار با شن صحبت می کنیم ، همه چی امکان پذیر می باشد و طرح های زیادی را می توان به وسیله آن اجرا کرد. خیلی از هنرمندهای بزرگ از شن برای شکل دادن مواد استفاده می کردند و ما هم بعضی اوقات با شن اشکالی درست کردیم گرچه کوچک بوده اند. بعضی از هنرمندان این موضوع را به مراتب بالاتری رسانده اند و قطعه های هنری فوق العاده ای خلق کرده اند. خلق این آثار قطعا نیازمند دقت و ظرافت و مهارت خارق العاده ای است. اگر هم این قطعه های هنری با شن های رنگی ترکیب شوند ، آثار بی نظیری را پدید می آورند. اگر روزی تصمیم گرفتید که به ساحل بروید و قلعه های شنی بسازید ، ما امروز ایده هایی در دکوراتور برای شما آماده کرده ایم که در ادامه نظاره خواهید کرد.

قلعه شنی رنگی

قلعه شنی رنگی

نور در قلعه شنی

نور در قلعه شنی

قلعه شنی در قالب ماکت

قلعه شنی در قالب ماکت

برای ساخت قلعه های شنی ، دو عامل آب و ماسه بسیار مهم هستند. بنابراین برای دسترسی راحت تر به آب بویژه اگر جایی که می خواهید قلعه شنی را بسازید دور از آب است ، یک حوضچه ی گود ایجاد کنید و آب را به آنجا هدایت کنید تا در آنجا جمع شود. توجه کنید که اگر محل ساخت قلعه شنی شما به اندازه کافی مرطوب است شاید به این میزان آب نیاز نداشته باشید.

قلعه های شنی کنار ساحل

قلعه های شنی کنار ساحل

قلعه با درختان شنی

قلعه با درختان شنی

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.