کثیف بودن خانه

بدترین چیزی که می‌توانید در آشپزخانه‌تان داشته باشید

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

زمانی که به قسمت تأثیر  کثیف بودن یک خانه بر روی مهمانان می‌رسیم ، بدترین چیزی که در مورد آن وجود دارد و مهمانان بیشتر از آن عاصی می‌شوند ، وجود تار عنکبوت و وسایل لکه دار شده می‌باشد.

مقالات مرتبط

۱۱ کاری که می تواند خانه ی شما را زیباتر و تمیزتر نشان دهد

کثیف بودن کدام نقاط خانه بیشتر به چشم می آید

من کاری به لذت بردن درونی از یک کابینت بدون لکه ندارم. نه ، دلیل اصلی‌ام برای تمیز کردن فضاهای مورد نظرم این است که بقیه با دیدن آن فکر نکنند که من آدم کثیفی هستم ( حتی اگر آن شخص تعمیرکار خانگی‌ام باشد یا پیکی که غذای تایلندی می‌آورد ).

می‌دانم که من در این زمینه تنها نیستم ، بنابراین مطمئن هستم که بسیاری از نتیجه‌ی یک نظرسنجی که اخیراً انجام شده و نشان می‌دهد ، مهمانان بیشتر از چه چیزی احساس ناخشنودی می‌کنند.

وبسایت AreaRugs.com یک لیست شامل ۶۸ مورد از انواع بوها ، رفتارها و دیگر چیزها را گردآوری کرده و از ۱۰۰۰ آمریکایی که هر کدام سلیقه‌ی مخصوص به خود را دارند نظرسنجی کرده ، که هر کدام از این شرایط ، چگونه بر نظر آن‌ها در مورد میزبانشان تأثیر می‌گذارد.

کثیف بودن آشپزخانه

کثیف بودن آشپزخانه

سطل حیوان خانگی کثیف

بزرگ‌ترین ناامیدی در آشپزخانه؟ مورد اول یک سینک پر از ظرف کثیف نیست ( هر چند که این مورد دوم است ). بیشتر کسانی که از آنان نظر سنجی صورت گرفته بود ، گفتند که سطل حیوان خانگی کثیف مهم‌ترین چیزی است که باعث می‌شود تا در مورد میزبانشان قضاوت بد کنند.

که منصفانه هم است. من هم دوست ندارم تا در نزدیکی قسمتی که آشپزی می‌کنم فضله‌ی حیوان وجود داشته باشد. اما بعضی اوقات به خاطر کمبود جا و فضا مجبور می‌شوید تا این سطل را در نزدیکی آشپزخانه قرار دهید.

اگر چنین شرایطی رخ داد و مجبور به انجام این کار شدید ، مطمئن شوید که این سطل یا جعبه اولین چیزی است که همواره تمیزش می‌کنید ، پیش از آن که مهمان به خانه‌ی شما بیاید ؛ حتی پیش از شستن ظرف‌ها یا سطل آشغالی پُر ، آن را تمیز کنید.

سطل حیوان خانگی کثیف

سطل حیوان خانگی کثیف

حوله‌ی کثیف در دستشویی

این نظرسنجی همچنین تفاوت‌های میان مسئولیت‌های زنان و مردان را نیز نشان داد. همان طور که در تصویر بالا می‌بینید ، نظر هر جنس در مورد چیزهای حال‌ بهم زن در آشپزخانه تقریباً یکی است ، اما این تفاوت در زمانی که به تمیزی حمام و دستشویی می‌رسیم کاملاً خودنمایی می‌کند.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که هم مردان و هم زنان بیشتر از حوله‌ی کثیف در دستشویی متنفرند. اما در مقابل مردان در مورد باز بودن در توالت آن‌ چنان واکنشی نداشته‌اند. هم چنین واکنش زنان در مورد نبودن حوله‌ی دستی یا سطل آشغال در دستشویی بیشتر بوده است.

حوله‌ی کثیف در دستشویی

حوله‌ی کثیف در دستشویی

وجود تار عنکبوت و وسایل لکه دار

زمانی که به قسمت تأثیر کثیف بودن یک خانه بر روی مهمانان می‌رسیم ، بدترین چیزی که در مورد آن وجود دارد و مهمانان بیشتر از آن عاصی می‌شوند ، وجود تار عنکبوت و وسایل لکه دار شده می‌باشد.

که این موضوع به این معنی است که شما باید آموزش‌های دیگر ما را در مورد پاک کردن لکه از روی اثاثیه‌ی منزل بخوانید. حالا اگر نتوانستید لکه‌ها را از روی وسایل پاک کنید چی؟ باید از چیزهای دیگر استفاده کنید تا حواس مهمان به آن پرت شود. در این نظرسنجی افراد گفته‌اند که بیشتر به وسیله‌ی گل‌های طبیعی و تازه تحت تأثیر قرار می‌گیرند. هم چنین یک کلکسیون بزرگ کتاب و یا شمع‌های روشن می تواند حواس مهمان را پرت کند.

وجود تار عنکبوت و وسایل لکه دار

وجود تار عنکبوت و وسایل لکه دار

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.