ترکیب رنگی

سه ترکیب رنگی که خیلی آن‌ها را ندیده‌ایم

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

در دنیایی که از ترکیب‌های رنگی تشکیل شده است ، ترکیب‌های تضمین‌ شده‌ی زیادی وجود دارد. اما چطور است که هر چند وقت یک بار کمی زمان بگذاریم و به چیز متفاوت‌تری برسیم؟‌ ترکیب رنگی نارنجی و آبی خاکی ، آبی روشن و زیتونی ، سبز آبی و لیمویی ، سه ترکیب رنگ متفاوت می باشند.

مقالات مرتبط

۱۰ ترکیب رنگ زیبا برای اتاق خواب

سه ترکیب رنگی که خیلی آن‌ها را ندیده‌ایم

سفید و سیاه ، آبی و زرد و خاکستری و هر چیزی. در دنیایی که از ترکیب‌های رنگی تشکیل شده است ، ترکیب‌های تضمین‌ شده‌ی زیادی وجود دارد. بسیاری از آن‌ها فوق‌العاده زیبا هستند و زمان زیادی را نیز نمی‌گیرند ، اما چطور است که هر چند وقت یک بار کمی زمان بگذاریم و به چیز متفاوت‌تری برسیم؟‌ برای چنین زمان‌هایی که تصمیم می‌گیرید کمی جلوتر بروید و تغییر جدیدی ایجاد کنید ، این سه ترکیب رنگی را در نظر بگیرید که خیلی آنها را در جایی نمی‌بینیم.

نارنجی + آبی خاکی

احتمالاً این را می‌دانید که آبی و نارنجی رنگ‌های مکمل هستند ، اما ایجاد کمی تغییر  (کمی روشن‌تر ، کمی عمیق‌تر ) باعث می‌شود تا تغییر شگرفتی در دکوراسیون داخلی رقم بخورد. یک چیزی در ترکیب نارنجی و رنگ آبی خاکی وجود دارد که باعث می‌شود تا اتاق ظاهری فوق‌العاده به خود بگیرد ، این طور نیست؟

در این طراحی که توسط Dave Coote Design انجام شده است ، این دو رنگ به زیبایی ترکیب شده‌اند. از نارنجی در مبلمان و طرح‌های روی دیوار استفاده شده و از رنگ آبی نیز به آرامی در پس زمینه و دیوار اتاق بهره گرفته شده است.

ترکیب رنگ نارنجی + آبی خاکی

ترکیب رنگ نارنجی + آبی خاکی

در این طراحی دکوراسیون که توسط Eileen Kathryn Boyd صورت گرفته است ، از رنگ نارنجی به صورت پر رنگ‌تری بر روی کنسول کنار دیوار استفاده شده و از آبی به صورت نرم و کم‌ رنگ در دیوار بهره گرفته شده است.

طراحی دکوراسیون اثر Eileen Kathryn Boyd

طراحی دکوراسیون اثر Eileen Kathryn Boyd

این طراحی هم از Martha Stewart می‌باشد. در آن از رنگ نارنجی کمی تیره در راحتی و پس زمینه استفاده شده است و از رنگ آبی در میز و کمد استفاده شده است.

طراحی دکوراسیون اثر Martha Stewart

طراحی دکوراسیون اثر Martha Stewart

آبی روشن + زیتونی

این دو رنگ به تنهایی می‌توانند یک رنگ اصلی و یک روی ماجرا باشند ، اما وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند ، یک دنیای جدیدی را رقم می‌زنند و چیز جدیدی را به ارمغان می‌آورند. آبی روشن با رنگ زیتونی به آرامی در می‌آمیزد و منظره‌ای می‌سازد که در آن تازگی و زندگی دیده می‌شود و فضای آرامش‌بخشی را به شما هدیه می‌دهد.

در این طراحی که توسط House of Jade صورت گرفته است ، دیوارهای آبی روشن در کنار کوسن‌های زیتونی قرار گرفته است.

ترکیب رنگ آبی روشن + زیتونی

ترکیب رنگ آبی روشن + زیتونی

در این طراحی که توسط Phillippe Harden صورت گرفته ، از این ترکیب رنگی به خوبی استفاده شده است.

طراحی دکوراسیون اثر Phillippe Harden

طراحی دکوراسیون اثر Phillippe Harden

سبز آبی + لیمویی

آخرین ترکیب رنگی‌مان یک ترکیب فوق‌العاده است. دو رنگ قدرتمند که با حضورشان در یک فضا ، زوجی فوق‌العاده را تشکیل می‌دهند. این دو رنگ به تنهایی این قابلیت را دارند تا همه‌ی توجهات را به سمت خود جلب کنند ، اما وقتی با هم در یک محیط قرار بگیرند ، ممکن است فکر کنید مشکل ایجاد می‌شود. اما کاملاً برعکس ، وجود این دو رنگ در یک فضا نه تنها باعث مشکلی نمی‌شود ، بلکه ترکیبی قوی در ظاهر ایجاد می‌کند.

در این طراحی که توسط Katie Ridder انجام شده است ، رنگ سبز آبی ستاره‌ی درخشان آن است. اما رنگ لیمویی نیز به صورت نرم و آرام زیبایی خاصی در فضا ایجاد کرده است.

ترکیب رنگ سبز آبی + لیمویی

ترکیب رنگ سبز آبی + لیمویی

در این طراحی که توسط Todd Alexander Romano انجام شده است ، طراح استفاده‌ی زیاد و شجاعانه‌ای از رنگ لیمویی برده است ، اما با استفاده از رنگ آبی یا سبز آبی در صندلی‌ها ، توانسته است تعادل خوبی در فضا ایجاد کند.

طراحی دکوراسیون اثر Todd Alexander Romano

طراحی دکوراسیون اثر Todd Alexander Romano

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.