رنگ اتاق خواب کودکان

بهترین رنگ ها برای اتاق خواب کودکان

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

رنگ سفید می تواند ، بهترین رنگ اتاق خواب کودکان باشد ، زیرا رنگ سفید با خود راحتی و سَبُکی را به همراه دارد و می تواند فضای اتاق خواب را بزرگتر نشان دهد.

مقالات مرتبط

دکوراسیون اتاق کودک به سبک بهاری

بهترین رنگ اتاق خواب کودکان

به نظر ما هیچ چیزی همانند اتاق خواب کودک نمی تواند بیان کننده احساسات و شخصیت کودک باشد و زمانی که شما قصد داشته باشید که اتاق خواب رویاهای کودک خود را درست کنید ، بعضی اوقات تنها نیازمند انتخاب رنگ مناسب و کمی خلاقیت می باشد. امروز در دکوراتور می خواهیم بهترین رنگ اتاق خواب کودکان را به شما معرفی کنیم.

رنگ سبز

اضافه کردن رنگ طبیعت به فضای اتاق کودک مخصوصا این رنگ می تواند جلوه ی زیبایی را به فضا اضافه کند. این رنگ می تواند به خوبی با رنگ های خُنثی ترکیب شود علاوه بر این رنگ سبز می تواند در فصل زمستان باعث خواب راحت کودک شما نیز شود.

رنگ سبز

رنگ سبز

رنگ سفید

رنگ سفید با خود راحتی و سَبُکی را به همراه دارد و می تواند فضای اتاق خواب را بزرگتر نشان دهد. حتما باید با دقت رنگ های دیگر این فضا را انتخاب کنید تا فضای شما حس خوبی به کودک منتقل کند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ سفید به عنوان رنگ ثانویه استفاده کنید زیرا می تواند زینت بخش اتاق خواب کودک شما باشد.

رنگ سفید

رنگ سفید

رنگ آبی

دیگر دوره ی اینکه رنگ آبی فقط برای پسرها بود گذشته است. امروزه شما می توانید از این رنگ هم برای پسرها و هم دخترا استفاده کنید. رنگ آبی می تواند ترکیب خوبی برای اتاق مطالعه یا دفتر کار یا اتاق خواب بوجود آورد. شما می توانید به جای اینکه اتاق را کاملا آبی کنید از رگه های رنگ آبی استفاده کنید.

رنگ آبی

رنگ آبی

رنگ قهوه ای یا بُرُنز

رنگ قهوه ای یا بُرُنز به دلیل اینکه در فلسفه رنگ ها جز رنگ های زمین هستند به خوبی می توانند گرمابخش فضای اتاق خواب کودک شما باشند. شما می توانید برای ترکیب از رنگ های سبز ، سفید یا صورتی استفاده کنید.

رنگ قهوه ای یا بُرُنز

رنگ قهوه ای یا بُرُنز

رنگ بنفش

از لحاظ فنگ شویی رنگ بنفش با عنصر آب در ارتباط می باشد و از لحاظ نیرو هم ثروت و زندگی ابدی را جذب می کند. به نظر ما شما می توانید از ترکیب بنفش و سبز استفاده کنید ، زیرا جز بهترین ترکیب می باشد. البته شما می توانید از رگه های رنگ زرد هم استفاده کنید.

رنگ بنفش

رنگ بنفش

رنگ صورتی

همانطور که رنگ آبی فقط برای پسرها نیست ، رنگ صورتی هم فقط برای دخترها نمی باشد. استفاده از رنگ های روشن صورتی می تواند جلوه زیبایی را به اتاق خواب فرزند شما هدیه کند. شما می توانید این رنگ را با رنگ هایی مانند سبز ، سفید یا بُرُنز ترکیب کنید.

رنگ صورتی

رنگ صورتی

رنگ فیروزه ای

شما می توانید با رنگ فیروزه ای جلوه ای دیگری به فضای اتاق خواب کودک خود هدیه کنید. شما می توانید این رنگ را با رنگ های صورتی ، قهوه ای یا بُرُنز ، آبی و یا سفید ترکیب کنید.

رنگ فیروزه ای

رنگ فیروزه ای

رنگ خاکستری

اگر شما نمی خواهید رنگ روشنی مانند سفید را انتخاب کنید ، می توانید از رنگ خاکستری برای اتاق خواب کودک خود استفاده کنید. این رنگ خُنثی جز رنگ های ثانویه بی نظیری می باشد.

رنگ خاکستری

رنگ خاکستری

رنگ ارغوانی

رنگ قوی و پر انرژی مانند ارغوانی می تواند جز رنگ های ثانویه بی نظیر باشد. شما به راحتی می توانید این رنگ را با رنگ های دیگر ترکیب کنید مانند آبی ، سبز ، بنفش یا حتی بُرُنز. این رنگ جز رنگ هایی است که مناسب اتاق کودک می باشد.

رنگ ارغوانی

رنگ ارغوانی

خب به پایان مقاله رنگ اتاق خواب کودکان رسیدیم و امیدواریم از مطالعه آن لذت بُرده باشید.

با آرزوی موفقیت برای شما

از طرف تیم دکوراتور

 

مترجم : آرمین ثنایی سرشت

منبع :

www.ehow.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.