نوسازی مبلمان قدیمی

۱۶ کاری که می توانید با مبلمان قدیمی انجام دهید ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

برای نوسازی مبلمان قدیمی راه های زیادی وجود دارد ، یکی از آنها ایجاد تخت حیوانات است. برای ایجاد این تخت از کشوی قدیمی دراور استفاده کرده ، به رنگی شاد درآورید و در ۴ گوشه ی آن از پایه های کوچکی استفاده کنید. چتری به کنار آن وصل کنید که باعث زیبایی بیشتر این تخت شود.

مقالات مرتبط

۳ راه حل برای ترمیم مبلمان قدیمی

نوسازی مبلمان قدیمی

جالباسی

استفاده از در قدیمی و تغییر آن آسان است و کاری است که خود شما هم می توانید به تنهایی انجام دهید. برای انجام این پروژه که در آن یک در قدیمی به یک جالباسی تبدیل شده است ، به اندازه گیری های دقیق ، پوشش رنگ مناسب و قلاب های محکمی احتیاج دارید. این سبک جالباسی ، یادآور خانه های روستایی است.

جالباسی

جالباسی

قفسه رنگ

تبدیل کردن وسیله ای قدیمی به وسیله ای جدید بدون از بین بردن حالت اصیل آن ، یک هنر است که در تبدیل این قفسه ی کابینت به قفسه ی رنگ ، اعمال شده است. حالت ابری موجود روی چوب بر اثر کشیدن چسب روی رنگ خیس به وجود آمده است. به آن پایه ، قلاب و سطح چوبی ای بر روی آن اضافه کنید.

قفسه رنگ

قفسه رنگ

نیمکت به سبک تخت خواب

امروزه سری های فلزی تخت ، انتخاب رایجی برای تختخواب ها نیستند ، اما با ایجاد تغییراتی می توان آنها را به نیمکت های جالبی تبدیل کرد. این نیمکت ترکیبی از فلز و چوب است. به این صورت که از یک قطعه چوب متصل به سری فلزی تخت ایجاد شده است. یک رنگ زیبا بر روی آن ، ظاهری زیبا را در فضای بیرونی و داخلی اتاق ، ایجاد می کند.

نیمکت به سبک تخت خواب

نیمکت به سبک تخت خواب

تخت حیوانات

برای نوسازی مبلمان قدیمی راه های زیادی وجود دارد ، یکی از آنها ایجاد تخت حیوانات است. همه ی موجودات حتی حیوانات به مکانی برای استراحت نیاز دارند. برای ایجاد این تخت از کشوی قدیمی دراور استفاده شده که به رنگی شاد درآمده و در ۴ گوشه ی آن از پایه های کوچکی استفاده شده است. چتری به کنار آن وصل شده که باعث زیبایی بیشتر این تخت شده است.

تخت حیوانات

تخت حیوانات

مکانی برای وسائل باغبانی

بیشتر باغبانان به فضایی برای قرار دادن گل ها ، گلدان ها و وسائل باغبانی نیاز دارند. از قطعه ی چوبی قدیمی ای برای تولید این جایگاه استفاده کنید و مطمئن باشید فرق زیادی با مدل فروشی آن در مغازه ندارد. این سطح باید صاف و بزرگ باشد و همچنین یک قفسه برای نگهداری از وسائل جانبی در زیر آن تعبیه شده باشد.

مکانی برای وسائل باغبانی

مکانی برای وسائل باغبانی

سری تخت از جنس کابینت

اگر به دنبال ایجاد تغییری دست ساز به اتاق خواب خود هستید ، بهتر است از درب های قدیمی کابینت به عنوان سری تخت استفاده کنید. اگر کابینت ها در وضعیت خوبی باشند ، حتی به رنگ کردن آنها هم احتیاج ندارید. قطعه چوبی به پهنای تخت خود ببرید و کابینت ها را بر روی آن نصب کنید و سپس آن را به بالای تخت خود متصل کنید.

سری تخت از جنس کابینت

سری تخت از جنس کابینت

فنر تخت خواب

شاید فکر کنید که فنرهای تخت خواب تنها باید دور انداخته شوند ، اما باید بدانید که این فنرها به شدت قوی هستند و وسیله ی مناسبی برای نگهداری لیوان ها و بطری های شما هستند. قطعه چوبی را در نظر بگیرید و متناسب با آن ، فنرهایی را روی آن نصب کنید و لیوان های خود را درون آن ها قرار دهید.

فنر تختخواب

فنر تخت خواب

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

جالباسی و کابینت

فرق بین میز توالت و میز آرایش در سینک است. اگر تمایل به استفاده از کشوی لباس قدیمی در سرویس بهداشتی دارید ، ایجاد کردن این سینک کار سختی نیست. برای این کار باید سوراخ هایی را روی کابینت و لوله ها ایجاد کنید ، شیرآلات را نصب کنید و در صورت لزوم آن را رنگ کنید.

جالباسی و کابینت

جالباسی و کابینت

 

 مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.