کارهای اشتباه

۱۰ کار اشتباه که در کارهای خانه انجام می دهیم ( بخش دوم )

تبلیغات
فیلم ها و کلیپ های جدیدخطاطی اسم شماتلگرام دکوراتور

یکی از کارهای اشتباه در خانه داری تمیز کردن صفحه با دستمال ضدعفونی کننده می باشد. اگر برای تمیز کردن صفحه کامپیوتر خود از مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنید ، بدانید در حال به خطر انداختن صفحه هستید. مواد موجود در مایع ضدعفونی کننده می توانند باعث خرده شدن صفحه بشوند. همچنین ممکن است مایع به درون کامپیوتر نفوذ کند و باعث خرابی آن شود.

مقالات مرتبط

۸ مکان قابل جارو کردن که شاید ندانید! ( بخش دوم )

کارهای اشتباه که در کارهای خانه انجام می دهیم

استفاده از سلفن

معمولا برای استفاده از سلفن ، آن را از جعبه بیرون می آورید و با وضعیت درهمی به روی شی مورد نظر می کشید. اما اگر کمی دقت کنید متوجه خواهید شد که باید لوله را با دست نگه دارید و به آرامی آن را روی غذا یا هر چیز دیگری بکشید.

استفاده از سلفن

استفاده از سلفن

آب گاز دار

اگرچه این نوع آب برای از بین بردن سریع بسیاری از لک ها مورد استفاده قرار میگیرد ، اما ما پیشنهاد می کنیم برای پاک کردن لک هایی که پایه ی روغن دارند ، مانند سس و رژلب ، از آن استفاده نکنید. برای این نوع لک ها از آرد ذرت یا پودر بچه استفاده کنید و بگذارید ۱ ساعت بماند و بعد با دستمال پاک کنید.

آب گاز دار

آب گاز دار

ظرف های پلاستیکی

بسیاری اوقات اتفاق افتاده است که غذای به جا مانده از روزهای گذشته ی خود را از فریزر درآورده باشید و با ظرفش درون مایکروویو قرار داده باشید.

باید بدانید که تمام ظروف از این جنس که در بازار وجود دارند ، در برابر حرارت مقاوم نیستند و بر اثر حرارت ذوب می شوند و غذا را خراب می کنند. قبل از انجام دادن این کار دستورالعمل کار با ظرف را بخوانید تا از مقاومت داشتن آن در برابر گرما اطلاع پیدا کنید. هچنین می توانید غذای خود را در ظرف چینی منتقل کنید و بعد داخل مایکروویو بگذارید.

ظرف های پلاستیکی

ظرف های پلاستیکی

برای دیدن بخش اول مقاله به این لینک بروید

برای دیدن بخش سوم مقاله به این لینک بروید

تمیز کردن صفحه با دستمال ضدعفونی کننده

اگر برای تمیز کردن صفحه کامپیوتر خود از مواد ضدعفونی کننده استفاده می کنید ، بدانید در حال به خطر انداختن صفحه هستید. مواد موجود در مایع ضدعفونی کننده می توانند باعث خرده شدن صفحه بشوند. همچنین ممکن است مایع به درون کامپیوتر نفوذ کند و باعث خرابی آن شود.

تمیز کردن صفحه با دستمال ضدعفونی کننده

تمیز کردن صفحه با دستمال ضدعفونی کننده

 

 مترجم : کیاناز هجری

منبع :

www.bobvila.com

زهرا طالش عاشق دکوراسیون های متفاوت ، برای درک بهتر بعضی تفاوت ها باید کاملا نگاهی نو داشت ، درست مثل نگاه ما در تیم دکوراتور

نظر بدهید

* ایمیل شما نزد ما محفوظ می باشد. فیلدهای ستاره دار الزامی می باشد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.